5:4

po prodl. (1:1, 1:2, 2:1 - 1:0)

02.12.2016, 17:20 • SD Aréna • 26. kolo • Martin Penker

Tipsport: 2.2 4.3 2.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání je za námi. Domácí dnes zvítězili 5:4 po prodloužení, když vítěznou branku vstřelil David Kämpf. Domácí dokázali na začátku třetí třetiny vyrovnat na 3:3, ale hosté se v osmapadesáté minutě opět dostali do vedení díky Džerinšovi. Domácí nic nevzdali a v poslední minutce vyrovnali na 4:4. V prodloužení poté domácí využili přesilovku čtyři na tři zásluhou Kämpfa a v dnešním utkání tak zvítězili.

Střely na branku: 33 – 26 (20:07:09)

63:21

63:21 David KÄMPF - 5:4

63:21

Piráti právě vstřelili branku!
Domácí využívají přesilovku a v dnešním utkání vítězí po prodloužení! Skinner napřáhl ke střele od modré čáry. Jeho pokus Rybár vyrazil pouze k DAVIDU KÄMPFOVI, a ten už neměl problém kotouč poslat do sítě. Asistence: Brett Skinner a Petr Koblasa.

63:02

Hra se momentálně pohybuje spíše ve středním pásmu.

62:35

Kämpf poslal špatnou přihrávku Koblasovi do mezikruží a hosté tak mohou pohodlně vyhodit.

62:03

Huml našel skvělou přihrávkou v pravém kruhu volného Vondrku. Jeho následnou střelu z první ale dokázal Rybár chytit.

61:26

Valach napřáhl ke střele od modré, ale jeho pokus dokázal zablokovat jeden z obránců.

61:19

Vyloučení v týmu Mountfield HK (Richard Jarůšek – 2 min., podražení).

60:40

Postavení útočícího hráče v brankovišti Rybára. Vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

60:05

Domácí vyhráli úvodní buly prodloužení a ihned se s kotoučem ženou směrem dopředu.

60:01

Třetí třetina je za námi. Stav utkání je 4:4 a zápas jde tak do prodloužení.

Střely na branku: 14 – 5

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:20

59:20 Petr KOBLASA - 4:4

59:20

Domácí opět vyrovnávají! Kämpf si skvěle vyměnil kotouč s PETREM KOBLASOU poblíž branky Rybára a druhý jmenovaný následně neměl problém kotouč poslat do poloodkryté klece. Asistence: David Kämpf.

59:00

Poslední minutka třetí třetiny.

58:37

Hra se momentálně pohybuje spíše v pásmu hostů.

5:4

Branky a nahrávky: 9. Kämpf (Sklenář), 25. Huml (Flemming, Vondrka), 55. Poletín (Valach, Koblasa), 60. Koblasa (Kämpf), 64. Kämpf (Skinner, Koblasa) – 20. Džerinš (Dietz), 26. Červený (Dragoun, Newton), 29. Šimánek (T. Knotek, Jarůšek), 58. Džerinš (Šimánek)

Piráti Chomutov: J. Laco (Král) – Dlapa, Flemming, Chalupa, Valach, Skinner, Mrázek, R. Havel, Buchtela – Tomica (A), Huml (A), Vondrka (C) – Sklenář, Kämpf, Skokan – Poletín, Lauko, Kaše – Šťovíček, Chlouba, Koblasa.

Mountfield HK: Rybár (J. Pavelka) – Vydarený (A), Pláněk, Dietz, Gregorc, Newton, Štajnoch, Čáp – Šimánek, Džerinš, Červený (A) – Köhler, Kukumberg, Bednář (C) – T. Knotek, Dragoun, Jarůšek – R. Pavlík, Picard, P. Beránek.

Rozhodčí: Polák, Svoboda – Jelínek, Pešek

Diváci: 3 977

03:37 CHM 2 Flemming, faul kolenem
08:31 CHM 1:0 Kämpf (Sklenář)
15:24 HKM 2 Gregorc, hákování
19:14 CHM 2 Valach, hrubost