Extraliga staršího dorostu

Rytíři Kladno – HC Letci Letňany

3:2

po prodl. (1:0, 1:0, 0:2 - 1:0)

02.12.2016, 16:00 • ČEZ stadion, Kladno • 27. kolo • Info o změnách stavu (Jan Brabec)

Dnešní zápas rozhodl v prodloužení kladenský kapitán Husarik, Kladno tak získává bod navíc. Já se s Vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne! (18:37:14)

64:15

Kladno právě vstřelilo branku!
A je rozhodnuto! Domácí se nakonec dokázali oklepat z vyrovnání, v přesilovce 4 na 3 rozhodují tento zápas. Autorem rozhodujícího gólu se symbolicky stává kapitán týmu Kladna PAVEL HUSARIK. Asistence: Šimon Jelínek.

62:54

Schönbauer (LET) je vyloučen na 2 minuty za držení protihráče.

60:01

Hosté dokázali díky dvěma brankám srovnat na 2:2, a tak nás nyní čeká prodloužení 3 na 3!

60:00

56:53

Letňany právě vstřelily branku!
Tři minuty před koncem Letňany snižují, tato přesilovka byla využita velmi rychle. Na konci kombinace Danova s Lytvynovem byl LUKÁŠ ROUSEK, který nejspíš poslal svůj tým do prodloužení. Asistence: Ivan Lytvynov, Dominik Danov,

56:42

Zich (KLA) je vyloučen na 2 minuty za naražení zezadu.

52:54

50:54

Müller (KLA) je vyloučen na 2 minuty za podražení.

47:47

Letňany vykřesaly jiskřičku naděje, daří se jim snížit na 1:2. Radost hostující střídačce přinesl PETR KOCÍK, který překonává domácího brankáře. Asistence: Lukáš Rousek, Dominik Danov.

47:05

45:05

M. Jelínek (LET) je vyloučen na 2 minuty za sekání.

40:01

Druhá třetina končí také 1:0 pro domácí, kteří tedy mají už dvoubrankový náskok. Tentokrát se o vstřelení branky postaral Jakub Müller, který dokázal zužitkovat přihrávku Ondřeje Bláhy.

40:00

32:51

Domácí si nadále drží průměr jedné branky na třetinu. Tentokrát se na ní podílel Ondřej Bláha, který asistoval střelci JAKUBU MÜLLEROVI. Asistence: Ondřej Bláha, Pavel Husarik.

32:36

3:2

Branky a nahrávky: 19. Březina (Zich, Husarik), 33. Müller (Bláha, Husarik), 65. Husarik (Jelínek) – 48. Kocík (Rousek, Danov), 57. Rousek (Lytvynov, Danov)

Rytíři Kladno: Jiroušek (Altrichter) – Kvapil, Veber (A), Zich, Šmatlák, Haspeklo, Müller (A) – Penc, Frimel, Březina, Svoboda, Tržil, M. Bláha, O. Bláha, Husarik (C), Rendla, Jelínek, Kouba

HC Letci Letňany: Pařík (Hamalčík) – Klikorka (A), Gebell, Prebsl, Schönbauer, Lytvynov – Nárovec, Pinkas, Nedorost, Kocík, Fabiánek, Bílek, Danov, Rousek, Novák, Jelínek

06:04 KLA 2 Bláha, hákování
06:10 LET 2 Nedorost, hákování
10:44 LET 2 Jelíkek, podražení
15:26 KLA 2 Bláha, nedovolené bránění
18:57 KLA 1:0 Březina (Zich, Husarik)
27:40 KLA 2 Veber, držení protihráče