02.12.2016, 17:30 • VTB Ice Palace • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 1.53 4.5 5.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany pro tentokrát vše, brzy zase na počtenou! (19:55:55)
ČESKOSLOVENSKÁ STOPA

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
Je dobojováno! Ačkoliv bylo po dvou třetinách o vítězi prakticky rozhodnuto, v závěrečné dvacetiminutovce si hokejisté Dinama otevřeli střelnici a dalšími třemi trefami Jugru naprosto rozcupovali. Výsledek 6:0 je všeříkající, trápící se Chanty-Mansijsk byl dnes zcela bez šance.

58:44

V samotném závěru utkání už se na ledě nic převratného neděje, s nejvyšší pravděpodobností se Jugře nepodaří vsítit ani čestný gól.

57:52

Lotyšský reprezentant Karsums už je na ledě, Dinamo hraje v plném počtu a čtyři tisíce diváků na tribunách už předem slaví zisk dalších tří bodů.

56:51

Zbývající čas se rychle krátí, hostům už mnoho minut na vstřelení čestného gólu nezbývá a Alexandr Jerjomenko je každou minutou blíže a blíže vychytané nule.

55:52

Hosté budou mít možnost alespoň kosmeticky upravit hrozivé skóre, dvě minuty za hákování vyfasoval Martinš Karsums (DMS).

53:14

Zatímco domácím se daří vše, na co sáhnou, Jugra si vybírá další smolný den. A že takových v poslední době bylo... Horší než Chanty-Mansijsk už je ve Východní konferenci pouze Novokuzněck.

52:15

52:15 Arťom FJODOROV - 6:0

52:15

Dinamo právě vstřelilo branku!
Demolice nebohé Jugry pokračuje, domácí přidávají další přesilovkovou trefu – jmenovitě se o to postaral ARŤOM FJODOROV! Asistence: Alexej Cvetkov.

51:07

Chanty-Mansijsk se bude znovu muset bránit, Roman Ljudučin (JUG) totiž dostal dvouminutový trest za hákování.

49:51

Do třetí sirény už zbývá odehrát jen něco málo přes deset minut a podle dění na ledě je jasné, že oba týmy už v podstatě jen čekají na závěrečný hvizd.

48:40

Ansel Galimov to zkusil z vrcholu kruhů, Alexandr Šaryčenkov měl ale dobrý výhled a bez potíží zasáhl.

46:43

Po dlouhé době je hra přerušena a následovat bude komerční přestávka.

45:51

Po pátém gólu Dinama se hra výrazně uklidnila, Moskvané už se pochopitelně nikam neženou a hosté už svou snahu očividně zabalili.

44:43

Za celý dosavadní průběh zápasu si Alexandr Jerjomenko připsal pouhých 13 zákroků, Jugra je směrem do útoku téměř neškodná.

43:57

43:57 Daniil TARASOV - 5:0

43:57

Tohle už je pro Chanty-Mansijsk hodně kruté, Šaryčenkov zanedlouho inkasoval popáté, o což se postaral přesnou střelou DANIIL TARASOV! Asistence: Martinš Karsums, Alexej Těreščenko.

6:0

Branky a nahrávky: 10. Robinson (Cvetkov, Fjodorov), 31. Karsums (Tarasov, A. Těreščenko), 37. Robinson (Fjodorov, Cvetkov), 43. Hietanen (I. Nikulin, Podšendjalov), 44. Tarasov (Karsums, A. Těreščenko), 53. Fjodorov (Cvetkov)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – Kutějkin, Robinson, I. Nikulin, Rylov, Hietanen, D. Višněvskij, J. Zajcev – Cvetkov, A. Galimov, Fjodorov – Karsums, A. Těreščenko, Tarasov – Kokarev, Gorovikov, Podšendjalov – A. Kuzněcov, Kokujov, Igumnov – Brjukvin.

Jugra Chanty-Mansijsk: Šaryčenkov (Fokin) – Želdakov, Pogorišnyj, Selezňov, Ibragimov, Kulik, Ugolnikov, Orlov, N. Chlystov – Koroljov, Panov, K. Majorov – P. Medveděv, Ljudučin, Beljajev – Kurjanov, Sokolov, Akmaldinov – Chacej, J. Popov, Ankudinov.

Rozhodčí: Ibatulin, Morozov – Zacharov, Kučava