5:3

konec (0:1, 2:2, 3:0)

02.12.2016, 18:00 • 23. kolo • Martina Kramerová

Tipsport: 2.57 4.5 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V Edenu byl v závěrečné třetině k vidění velký obrat. Žádný z tým se dlouho nedokázal gólově prosadit, pak ale začali úřadovat domácí. Ti nejprve vyrovnali skóre, a poté zápas zcela otočili ve svůj prospěch. To vše v závěrečných pěti minutách. Nakonec zvítězili 5:3 a připsali si cennou výhru. Z Vršovic je to ode mě pro dnešek vše. Hezký zbytek dne. (20:10:15)

59:51

59:51 Aleš MAREČEK - 5:3

59:51

Slavia právě vstřelila branku!
Sešívaní pečetí pár vteřin před koncem skóre. Do prázdné branky se trefuje ALEŠ MAREČEK. Bez asistence.

59:38

Slávisté si necelou půlminutu před koncem vyžádali oddechový čas.

59:36

Domácí vyhazují a je z toho zakázané uvolnění.

59:15

A Boleslav to zkouší bez brankáře.

58:49

Hosté se snaží tlačit a s výsledkem ještě něco udělat.

58:24

Po prudké střele ze strany Boleslavi zazvonila tyč. Puk se odrazil k Vaculovi, který ho i přes problémy dostal do bezpečí.

57:26

57:26 Aleš MAREČEK - 4:3

57:26

A sešívaní řádí dál. Hned o chvíli později zcela otáčejí průběh utkání. Na konci rychlé akce po ose Furch-Šmerha-Mareček překonal hostujícího gólmana ALEŠ MAREČEK. Asistence: Tomáš Šmerha a Aleš Furch.

56:25

56:25 Lukáš NETOLICKÝ - 3:3

56:25

S.lávisté takřka za pět minut dvanáct vyrovnávají skóre utkání. Po pravé straně se probil do útočného pásma Furch, který z levého kruhu nabil před branku LUKÁŠI NETOLICKÉMU. Tne nabízenou příležitost využil a napálil kotouč krásnou ranou pod víko. Asistence: Aleš Furch a Matyáš Hradil.

55:41

Slávisté se snaží založit útok, hosté však dobře forčekují.

55:07

Proti Zderadičkově dělovce od modré Groh s přehledem zasáhl.

54:20

Další nebezpečná situace před Vaculou. Slávistický gólman hasil požár takřka na brankové čáře, kde ukryl do lapačky volný puk.

53:51

Mašek v mezikruží místo střely zvolil přihrávku za sebe na Kuncka, který vypálil. Vacula jeho pokus vyrazil betonem a vyzrál i na následnou dorážku.

52:28

Po pravé straně to zkoušel Uřidil. Najel si za branku a přihrávkou chtěl najít spoluhráče před Vaculou. Jeho snahy však vyšly vniveč, protože si pro pobídku do dobré pozice nikdo nedojel.

5:3

Branky a nahrávky: 23. Kohút (Heldák), 35. Šteiner, 57. Netolický (Furch, Hradil), 58. Mareček (Šmerha, Furch), 60. Mareček – 5. Dančišin (Marček), 22. Krejčík (Dančišin), 34. Peterka (Mašek, Veselý)

HC Slavia Praha: Šorf (Vacula) – Zderadička, Chvála, Chládek, Valík, Novák, Krásný – Šmerha, Kohút, Furch – Matějka, Šteiner, Heldák – Hradil, Mareček, Šergl – Netolický, Patočka, Kolouch

BK Mladá Boleslav: Krofta (Groh) – Linhart, Mattis, Mašek, Uřidil, Marček, Mlčoch – Prokop, Musliu, Tóth, Kuncek, Peterka, Straka, Dančišin, Krejčík, Flynn, Veselý, Bednarčík, Jindra

Rozhodčí: Souček – Svoboda, Štětina

04:57 MBL 0:1 Dančišin (Marček)
10:35 SLA 2 Zderadička, hákování
16:26 SLA 2 Matějka, nedovolené bránění
20:53 MBL 2 Musliu, hákování
21:04 MBL 0:2 Krejčík (Dančišin)