Pardubice – Třinec 2:3
15:00, po s.n. (1:2)
Branky a nahrávky: 55. Perret (TS), 56. P. Sýkora (Trončinský, T. Svoboda) – 8. Roth (Hrňa), 45. Dravecký (Krajíček), rozh. náj. Martin Růžička
Chomutov – Zlín 2:0
15:30, konec
Branky a nahrávky: 23. Chrpa (Dietz, Chlouba), 59. Chlouba (Vondrka)
Jihlava – Mountfield HK 1:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Skořepa (Bryhnisveen, Stříteský) – 15. Koukal (Jaroslav Bednář, Zámorský), 18. Jaroslav Bednář (Zámorský, Červený), 60. Červený (Smoleňák)
Vítkovice – Litvínov 6:3
16:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Szturc (Kolouch, Kucsera), 20. Hrbas (P. Zdráhal, Baranka), 22. D. Květoň, 23. Lev (Olesz, Bartovič), 31. Kolouch (Tybor, Kucsera), 48. Lev (O. Roman, Tybor) – 27. M. Hanzl (K. Pilař, Trávníček), 40. F. Lukeš, 52. V. Hübl (Kubát)
Mladá Boleslav – Sparta 3:1
16:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Eminger (Žejdl, P. Musil), 21. P. Holík (Kotvan, Klepiš), 60. P. Musil – 40. Ďaloga
Plzeň – Liberec 4:2
16:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Kratěna (Gulaš, Mertl), 39. Stach (Gulaš), 46. J. Kindl, 48. Pulpán (Gulaš, M. Svoboda) – 20. Bližňák (Ordoš), 23. L. Krenželok (Bakoš, M. Kvapil)
Rusko – USA 3:5
13:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 29. Marková (Provorová, Bratiševová), 46. Pestová (Lučniková), 57. Medvěděvová (Savoninová) – 4. Heisová (Curlová), 5. Curlová (Petrieová, Heisová), 14. Nicholsonová (Bilková, Hartmetzová), 16. Bilková (Osterstagová, Browneová), 38. Curlová (Petrieová)
Česko – Německo 1:2
13:30, po prodl. (Sk. B)
Branky a nahrávky: 33. Exnerová (Lerchová) – 2. Haiderová (Schwambornová, Botthofová), 64. Welckeová (Klingerová, Botthofová)
Kanada – Švédsko 4:0
17:30, konec (Sk. A)
Branky a nahrávky: 2. Kollmanová (Guayová), 12. Goslingová, 55. Goslingová (Daltonová), 56. Moloughneyová
Švýcarsko – Finsko 2:3
17:30, konec (Sk. B)
Branky a nahrávky: 18. Ruediová (Ryhnerová, Wetliová), 38. Leemannová (Ryhnerová) – 2. Holopainenová (Vainikkaová), 42. Liikalaová (Holopainenová, Laitinenová), 51. Vainikkaová (Laitinenová, Holopainenová)
Havířov – Ústí n/L 4:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Fronk (L. Bednář, Maruna), 25. M. Kalus (Fronk, Matai), 36. Baláž, 37. Maruna (Luža) – 8. Vrdlovec (D. Merta, Kružík), 44. Vrdlovec (Navarra, D. Merta)
Boston – Carolina 7:1
01:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Bergeron (Marchand), 6. Riley Nash (K. Miller, Backes), 10. Pastrňák (Bergeron, Heinen), 11. DeBrusk (Spooner), 15. Bergeron (Marchand), 26. Bergeron (Marchand, Pastrňák), 31. Bergeron (Pastrňák, Marchand) – 8. J. Staal (T. Teräväinen, Hanifin)
Ottawa – Tampa 6:3
01:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Dzingel (Mark Stone), 6. Duchene (B. Ryan), 18. Z. Smith (E. Karlsson, Oduya), 51. Mark Stone (Brassard, Chabot), 55. Pageau (E. Karlsson), 58. Dzingel (E. Karlsson, Mark Stone) – 21. Hedman, 22. Koekkoek (Kučerov, Killorn), 36. Gourde (Sergačjov, T. Johnson)
Toronto – Vancouver 3:2
01:10, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 49. Matthews (Hyman, W. Nylander), 53. Bozak (Rielly, Dermott), rozh. náj. Bozak – 23. Boeser (Vanek), 47. Gagner (D. Sedin, H. Sedin)
Arizona – NY Rangers 1:2
02:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 11. Duclair (Stepan, Dvorak) – 26. Vesey, rozh. náj. Zibanejad
Colorado – Minnesota 7:2
03:00, konec
Branky a nahrávky: 8. G. Bourque (C. Wilson, Jost), 19. Nemeth (MacKinnon, Rantanen), 29. Söderberg (Kerfoot), 37. Rantanen (Landeskog, MacKinnon), 46. Söderberg (Jakupov, Kerfoot), 48. MacKinnon (Girard, Rantanen), 58. Jost (C. Wilson) – 20. E. Staal (Brodin, Zucker), 40. E. Staal (Zucker, Suter)
Calgary – Anaheim 3:2
04:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Ferland (J. Gaudreau), 9. Giordano (Backlund, Tkachuk), 60. D. Hamilton (Ferland, Monahan) – 43. Silfverberg, 47. Getzlaf (H. Lindholm, Manson)
Los Angeles – Nashville 3:4
04:30, konec
Branky a nahrávky: 27. Kempe, 44. Lewis (Iafallo, N. Shore), 49. Toffoli (Pearson, Kopitar) – 16. Josi (Turris, P. K. Subban), 32. Hartnell (Johansen, Jemelin), 37. Watson (P. K. Subban, Salomäki), 46. Watson (Ellis, Järnkrok)
NY Islanders – New Jersey 5:4
19:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 16. Lee (Pulock, Hickey), 31. Beauvillier (Barzal, Eberle), 48. Aho (Tavares, Barzal), 56. Clutterbuck (Aho, B. Nelson), rozh. náj. B. Nelson – 25. Zajac (Vatanen, Palmieri), 37. Zajac (Gibbons), 43. Wood (Butcher, Hall), 44. Hall (J. Moore, Wood)
Philadelphia – Buffalo 4:1
19:10, konec
Branky a nahrávky: 24. Gostisbehere (Konecny), 28. Couturier (Giroux, Voráček), 59. Couturier, 60. Provorov – 22. R. O'Reilly (Eichel)
Chicago – Edmonton 4:1
21:10, konec
Branky a nahrávky: 9. Schmaltz (Hartman, Rutta), 10. DeBrincat (Kämpf), 40. Saad (J. Toews, Hinostroza), 50. Oesterle – 25. Nurse (Cammalleri, Kassian)
Winnipeg – San Jose 4:1
21:10, konec
Branky a nahrávky: 13. Hendricks (Copp, Armia), 32. Daňo (Trouba, Copp), 40. Perreault (Wheeler, T. Myers), 57. Perreault (T. Myers, Little) – 35. Couture (Pavelski, Burns)
Washington – St. Louis 4:3
21:10, po prodl.
Branky a nahrávky: 14. Connolly (Ovečkin, Carlson), 48. Ovečkin (Carlson, Bäckström), 51. Eller (Oshie, Bowey), 65. Bäckström (Oshie) – 22. Tarasenko (Barbašev, Edmundson), 26. B. Schenn (Tarasenko, Pietrangelo), 56. Gunnarsson (T. Thompson, Berglund)
Columbus – Florida 3:2
23:00, po s.n. (3:2)
Branky a nahrávky: 10. N. Foligno (Dubois, S. Jones), 38. Dubois (S. Jones, Panarin), rozh. náj. J. Anderson – 21. Huberdeau (Dadonov, Barkov), 59. Barkov (Huberdeau, Yandle)
Chabarovsk – Chanty-Mansijsk 1:2
08:00, konec
Branky a nahrávky: 46. Vj. Ušenin (Gorškov, Vl. Ušenin) – 22. Savinainen (Timirjov), 32. Pestuško (Varfolomejev)
Vladivostok – Omsk 5:4
08:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Kazakov, 6. Vicharev (K. Voronin, A. Alexejev), 15. V. Butuzov, 16. A. Alexejev (K. Voronin), 47. K. Voronin (Vicharev) – 20. Chochlov (Purcell), 34. Martynov (J. Medveděv, K. Semjonov), 42. Martynov (J. Medveděv), 50. I. Michejev (J. Medveděv, K. Semjonov)
Kunlun – Novosibirsk 7:4
10:30, konec
Branky a nahrávky: 4. A. Kosticyn (Kane, Schaus), 31. Yip (O'Donnell, Lockhart), 35. Brulé (Beck, DeFazio), 43. A. Kulda (Beck, Brulé), 44. Kane (Yip, Schaus), 55. Lessio (Chipchura, Rissanen), 60. Brulé – 16. Šarov (Tičar), 22. Sannikov (Tičar, Naumov), 22. Sannikov (K. Alexejev), 52. Enlund (Bergström, Zackrisson)
Čeljabinsk – Jekatěrinburg 5:2
12:30, konec
Branky a nahrávky: 31. Videll (Polygalov, I. Višněvskij), 41. Szczechura (Kručinin, Gynge), 52. Polygalov (Jakuceňa), 57. Černikov (Rybakov, Šinin), 59. Polygalov – 37. Golyšev (Trjamkin, Jakub Kovář), 50. Trjamkin (Kučerjavenko, Golyšev)
Toljatti – Petrohrad 0:5
14:05, konec
Branky a nahrávky: 21. Vojnov (Dacjuk, Kovalčuk), 30. Thoresen (Dacjuk, Kalinin), 41. Kovalčuk (Dacjuk, Thoresen), 47. Karpov (Kablukov), 57. Dacjuk (Kovalčuk, Thoresen)
Jaroslavl – Dynamo Moskva 2:1
15:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 60. Loktionov (Kronwall, Korškov), 63. Loktionov (Kartajev) – 2. Rylov (Arťuchin)
Jokerit – Magnitogorsk 1:2
15:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 45. Moses (O'Neill, O. Lauridsen) – 30. Kokarev (Timkin, Budkin), 63. Ellison (Wolski)
HC Slovan – CSKA Moskva 0:3
17:30, konec
Branky a nahrávky: 5. Ožiganov (Okulov, I. Sorokin), 14. Platt (Ničuškin), 54. Platt (Marčenko, Blažijevskij)
Innsbruck – Znojmo 9:2
17:30, konec
Branky a nahrávky: 6. Quellet-Blain (Clark, Yogan), 14. Clark (Yogan, Quellet-Blain), 19. Clark, 21. Bär (Clark, Lindner), 22. Wahl (Šedivý), 24. Quellet-Blain (Clark), 32. Bishop (Lammers), 43. Lammers (Bishop), 54. Clark (Yogan, Wahl) – 13. Novák (Zajíc, Miller), 45. Bartoš (Horn, Guman)
HC Litvínov – Žďár n/S 3:2
13:00, konec (Umíst.)
Branky a nahrávky: 26. Berka (Myšák, Bartoš), 33. Viedemann (D., P.), 44. Svoboda (Dufek, D.) – 25. Marguš (Poizl), 57. Dospěl (Nagy, Korec)
Letňany – Vsetín 2:4
13:50, konec (Umíst.)
Branky a nahrávky: 18. Nárovec (Pejchal), 60. Srbek (Lytvynov, Slavík) – 4. Matiaško (Klímek, Půček), 5. Vašenka (Petriska), 6. Půček (Matiaško, Klímek), 38. Petriska (Půček, Ondračka)
Slavia – Ústí n/L 2:3
12:00, po prodl. (Sk. C)
Branky a nahrávky: 1. Sarkisjanc (D. Němeček, Kluch), 56. Martinec (Čapka) – 14. Costa (Krocker, Tomšík), 21. Tomšík (Costa, Krocker), 61. Costa (Krocker)
Lipt. Mikuláš – Banská Bystrica 4:3
16:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 1. Rapáč (Huna), 53. Uram (Kriška), 60. Rapáč (Kriška, Uram), rozh. náj. Števuliak – 15. Ďatelinka (Surový), 22. Asselin, 31. Giľák (Asselin, Faille)
Nové Zámky – Košice 1:2
16:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 51. Zbořil (Plášil, Saulietis) – 43. Vrábeľ (Petráš, Šedivý), 62. Hovorka (Šedivý, Kafka)
Poprad – Nitra 3:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 47. Svitana (McDowell, Brejčák), 59. Heizer (McDowell, Buc), 59. Štrauch (Svitana) – 20. Paulovič (Macík, Mezei), 44. Rzavský (J. Ručkay), 48. Blackwater (Slovák), 55. Macík (Mir. Pupák)
Detva – Žilina 4:1
17:00, konec
Branky a nahrávky: 42. Gašpar (Chovan, Surovka), 43. Milý (Sládok, Chovan), 48. Sitnikov (Surovka, Kuklev), 58. Videlka – 11. Húževka (Kozák, Pospíšil)
Zvolen – Trenčín 3:4
17:00, po s.n. (0:2)
Branky a nahrávky: 40. Coffman (Špirko), 50. Coffman, 60. Kytnár – 19. Frűhauf (Ružička, T.Varga), 43. Pardavý ml. (Gašparovič), 56. Radivojevič (Ölvecký), rozh. náj. Radivojevič
Skalica – Trnava 3:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Kukliš (Vaškovič), 24. Hujsa (Horváth, Vereš), 24. Jarolín (Kukliš, Kotzman) – 23. Hrbáčik (Valent, Košecký), 47. Valent (Hrbáčik, Košecký)
Topoľčany – Prešov 5:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 8. Laššo (Hudec), 28. Novák (Ďurčo), 28. Laššo (Ďurčo), 38. Podstavek (Laššo), 44. Bystričan (Podstavek, Uhnák)
Osmos Bratislava – Michalovce 1:7
17:00, konec
Branky a nahrávky: 16. Klučiar (Obšut) – 14. Fajčák (Linet), 24. Cútt (Solomonchak, Poliaček), 39. Jokeľ (Balko, Rusina), 40. Poliaček (Cútt, Kolba), 45. Mašlonka (Piatak), 55. Linet (Brezniak, Balko), 60. Hamráček (Valečko)
Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 4:5
17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 12. Vantroba (Koka), 26. Zwick (Vantroba), 53. Lištiak (Olejník, Kyčák), 60. Koky (Vantroba, Lištiak) – 10. Cíger (Jurášek, Koleda), 34. Koleda (Cíger, Jurášek), 54. Klíma (Koleda, Zlocha), 56. Ligas, 65. Cíger (Koleda, Ligas)
Dubnica – Nové Zámky B 0:0
18:00, kontumace
Zlín sledge – Karlovy Vary 0:0
*11:30, před zápasem
Studénka Sledge – Litvínov 0:0
*11:30, před zápasem
SOHO Olomouc – SHK Mustangové 0:0
*11:30, před zápasem
Győr – Znojmo 1:6
16:00, konec
Branky a nahrávky: 22. Roth (Andras-Csaki) – 6. Piš, 8. Bulín J. (Rudy), 12. Bazala (Bulín P.), 12. Bulín P. (Růžička), 16. Roubal, 24. Bulín J. (Bulín P.)
HC Čápi – Tomahawk 3:5
12:45, konec (12)
Branky a nahrávky: 15. Míšek (A. Peksa), 16. A. Peksa, 43. Míšek (Matějka) – 13. Kopřiva (Pelíšek), 27. M. Vávra (Bohuslav), 29. Kotáb (Vávra), 29. Kopřiva (Muchka), 41. Matějka (Pelíšek)
Tango Klatovy – Marsy Klatovy 5:4
14:25, konec (12)
Branky a nahrávky: 9. Burcal (Kaufner), 21. Mazanec (Radek Vlach), 37. Koryťák (Šlehuber), 44. Burcal, 45. Burcal (Vlach) – 10. Kopačka, 14. Johánek (Němec), 15. Míšek (Čihánek), 41. Němec (Míšek)
HC 2009 Nýrsko – Poběžovice 2:3
16:15, konec (12)
Branky a nahrávky: 9. Hosnedl (Kajinek), 11. Kopačka (Kajinek) – 14. Jonáš, 35. Hromada (Jonáš), 40. Čejka (Jonáš)
Hronov – Opočno 7:2
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Daňo (Fišer, Dostál), 5. Daňo (Fišer, Dudadík), 12. Vítek, 31. Dudalík (Šejnoha, Fišer), 39. Vítek (Perutek), 52. Mlateček (Šejnoha, Fišer), 60. Perutek (Vítek, Mašek) – 40. Steklík (Srpek), 40. Franc
Nový Bydžov – Náchod 7:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Hlaváček (Jebavý, Kozák), 3. Kubišta (Chára, Postolka), 8. Jebavý (Vosyka), 32. Kozák (Novák), 56. Kubišta (Chára), 59. Novák (Jebavý), 60. Chára (Kubišta, Postolka) – 29. Macháň (Kodym, Polák), 32. Kodym (Havrda), 55. Macháň (Polák)
Třebechovice p. O. – HC Jičín 2:5
17:00, konec
Branky a nahrávky: 37. Dittrich (Drašnar, Hendrich), 53. Drašnar (Bartoň) – 7. Pletka (Průšek), 19. Průšek (Sedmík), 31. Kollman (Vajsejtl), 48. Pletka (Průšek, Borovec), 57. Průšek (Žalud)
Jaroměř – Nová Paka 4:3
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Čtvrtečka (Koblížek), 34. Čtvrtečka (Hamáček, Kačerovský), 55. Vejman (Světlík), 57. Čtvrtečka (Světlík) – 34. Jindra (Kadeřábek, Barbora), 40. Hric (Šuvara), 42. Barbora
Frýdlant – HC Varnsdorf 8:6
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Kolmann (Čejka), 7. Kolmann, 12. Beran (Vondráček, Šír), 20. Vondráček, 31. Vondráček (Šír, Doubek), 32. Beran (Janda, Smetaník), 54. Šír (Smetaník), 59. Čejka (Smetaník, Kolmann) – 9. Damnitz (Matějka, Prokop), 10. Damnitz (Pošusta), 26. Žďánský (Rubeš), 26. Kment, 51. Kvaček (Prokop, Kment), 54. Matějka
Krnov – Orlová 5:3
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Polok (Mosler), 47. Tošenovjan (Holeš, Bednárek), 50. Mosler (Polok), 60. Weiss (Svoboda), 60. Weiss – 26. Deutsch (Lenomar), 28. Benka-Rybár (Rosůlek, Ferleťák), 60. Rosůlek (Zakuťanský, Grepl)
H. Benešov – Studénka 3:7
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 12. Čermák (Vejda, Zigmund), 36. Fraš, 37. Kovalovský – 2. Štěpjak (Tomášek, Pokorný), 7. Tomášek (Tomášek), 23. Orszulik (Čáň), 38. Novák (Sluštík), 40. Sochorek, 54. Pokorný (Štěpják), 59. Tomášek (Štěpják)
Poruba "B" – Rožnov p. R. 7:2
13:30, konec
Branky a nahrávky: 26. Chomič (Sysala, Korec), 29. Gelnar, 36. Sysala (Korec), 47. Chomič (Ballner), 48. Gelnar (Veselý, Zavadil), 50. Gelnar (Veselý, Sysala), 59. Chomič (Korec) – 7. Babiš (Prycl, Valentík), 49. Skopal (Prycl, Vyvíjal)
Choceň – Moravská Třebová 3:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 35. Zavřel (Král, Marek), 51. Voříšek (Kopečný), 57. Voříšek (Krejza, Pilař) – 3. Hradil (Augustin, Čikl), 16. Augustin (Nevřela, Řehulka), 24. Langr (Hradil), 43. Augustin (Faltus, Čikl)
Chotěboř – Česká Třebová 1:8
17:00, konec
Branky a nahrávky: 48. Kraučuk (Mendl) – 8. Šimončič, 10. Hemský (Moučka, Vlček), 34. Fúzik (Moučka, Voženílek), 34. Vlček (Hemský, Škvor), 34. Voženílek (Šejba, Fúzik), 35. Křečan (Knytl, Pražák), 40. Hemský, 43. Moučka (Hemský, Škvor)
Litomyšl – Polička 3:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Barkoči (Pilavka), 49. Hroch (Šklíba), 49. Pilavka (Mečiar) – 11. Hejtmánek (Boháček), 25. Dvořák (Husák), 37. Štěrba (Hejtmánek), 52. Šedý (Hejtmánek, Dvořák), 58. Martinů, 60. Lidmila
BK Havlíčkův Brod B – Světlá nS 4:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 5. Beran (J. Přibyl), 16. Pecen, 51. Jelínek (Motl, Suchý), 56. Hynek (Lacina) – 10. Kubát (Fibikar), 13. P. Včela (Kořínek), 26. P. Včela (Vantuch), 32. Kopecký (Jak. Doležal, Jar. Doležal), 45. Jar. Doležal (Svoboda), 54. Jak. Doležal (Jar. Doležal)
Chrudim – Hlinsko 4:5
18:00, po s.n. (0:1)
Branky a nahrávky: 21. Kišš (Haltuch, Polák), 37. Dobiáš (Novák), 48. Urban, 58. Kišš (Polák) – 2. Dítě (Havel), 10. Pazdera (Dítě, Sobotka), 31. Králíček (Zadražil), 49. Havel (Dítě, Sobotka)
Telč – Tábor B 2:8
*16:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Kubát (Bína), 26. Bína (Tušer, Šebesta) – 3. Prštický (Marek, Hubáček), 8. Pospíchal, 21. Ošmyk (Kratochvíl), 31. Bouška (Drda, Kratochvíl), 49. Kratochvíl (Ošmyk), 50. Drda, 52. Hubáček (Drda, Škoda), 58. Prštický (Marek, Hubáček)
Veselí nLuž. – Soběslav 7:6
*17:00, po prodl.
Branky a nahrávky: 6. Čáp (Arnold), 17. Chlaň (Mikeska, Míchal), 38. Nehoda (Mikeska), 49. Čáp (Chlaň), 55. Chlaň (Mikeska), 55. Drs (Arnold, Míchal), 65. Chlaň (Mikeska) – 12. Žákovský (Sládek), 28. Hák (Smíšek, Punčochář), 31. Hraňo (Žákovský, Karpíšek), 52. Punčochář (Žákovský), 56. Žákovský (Smrž), 56. Žákovský (Punčochář, Smrž)
Hluboká n.V. – Humpolec 5:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 34. Hejda, 46. Oulík (Král, Štěpán), 48. Miler (Dušek), 52. Miler (Bělohlav, Heřmánek), 56. Miler (Heřmánek, Dušek) – 33. Dvořák (Bambula), 49. Jelínek (Loučka, Dvořák), 51. Dvořák, 54. Dvořák (Hendrych, Bambula)
HC Vajgar – Radomyšl 5:4
17:00, po s.n. (1:0)
Branky a nahrávky: 31. Procházka (Lazorišák), 32. Gurka (Chmel), 35. Gurka (Havelka, Navrátil), 56. Gurka (Chmel), rozh. náj. Procházka – 6. Burkoň (Řehoř), 6. Bárta (Březina), 45. Strnad, 46. Jungbauer (Řehoř, Burkoň)
Trstěnice – Cheb 4:7
*18:00, konec
Branky a nahrávky: 13. Večeřa (Sádlo, Loskot), 43. Loskot (Pech), 43. Večeřa (Loskot), 60. Loskot (Pavlů, Sádlo) – 15. Salva (Boušek), 17. Boušek (Stoklásek), 28. Stoklásek (Boušek), 33. Pfister (Salva), 40. Novotný (Boušek), 50. Pfister (Senaj), 56. Boušek (Novotný)
HC Rokycany – Nejdek 9:6
*17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Martinec (Kocman, Geltner), 7. Pondělík (Petr, Nový), 12. Nový (Martinec), 24. Geltner (Kocman), 25. Pondělík (Petr), 45. Geltner (Kocman, Martinec), 49. Dědič (Pour, Koc), 51. Koc (Dědič, Černý), 53. Geltner (Pondělík, Martinec) – 9. Kopfstein (Mudra), 10. Záhora (Funk), 24. Hromádka (Mudra), 35. Majer (Král, Florián), 45. Kopfstein (Mudra, Hromádka), 53. Král (Florián)
HC Domažlice – Klatovy 3:4
*18:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Faschingbauer (Polívka), 34. Baxa, 38. Polívka (Faschigbauer) – 12. Rajal (Čuban), 32. Hochman (Juráň), 36. Vondryska (Kuželík), 46. Čuban (Rajal)
TJ Sušice – Chotíkov 1:9
16:00, konec
Branky a nahrávky: 52. Rendl (Broža) – 3. Benák, 15. Šlauf (Benák, Zikmundovský), 19. Zikmundovský (Setikovský, Ceperko), 30. Jakubec (Benák, Šlauf), 35. Hajný (Benák, Šlauf), 40. Šlauf, 45. Setikovský (Benák, Ceperko), 58. Ceperko (Setikovský), 59. Setikovský (Voves)
Třemošná – Tachov 5:6
16:00, konec
Branky a nahrávky: 24. Fojt (Kepka, Levora), 25. Šrámek (Koukolík), 29. Sedláček (Kepka), 30. Korelus (Monhart, Javornický), 46. Kepka (Levora) – 6. Hřebík, 18. Kubeš (Sluka), 23. Hřebík, 26. Bolonin (Poncar), 38. Kubeš (Poncar), 40. Šimůnek (Chaljavin, Fidler)
Mělník – Neratovice 2:3
*17:30, po prodl.
Branky a nahrávky: 1. Havel (Příhoda, Šubrt), 13. Vernek – 8. Pokora (Macek), 34. Horevaj (Pek), 63. Važanský (Macek)
V.Popovice – Mladá Boleslav B 6:4
*18:00, konec
Branky a nahrávky: 4. Chochola (Žoha), 19. Chochola, 21. Braniš (Vacek), 22. Kukačka (Chochola), 32. Mocek, 33. Chochola (Braniš) – 30. Kysela (Rovný), 35. Vaníček (Marček), 52. Kysela, 57. Vaníček
PZ Kladno – Rakovník 4:5
12:00, konec
Branky a nahrávky: 10. Kratochvíl (Černý, Hulcr), 11. Macháček (Hulcr), 16. Macháček (Kratochvíl), 55. Král (Molčík) – 4. Okegawa (Ambroz), 7. Hegenbart (Klaus), 13. Okegawa (Klaus, Hegenbart), 33. Větrovec (Petráček, Ambroz), 35. Jelínek (Nosek, Ambroz)
Žabonosy – Lev Benešov 0:5
16:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Fedoročko (Kaňka), 30. Dušek (Fedoročko), 35. Starec (Janák), 36. Dušek (Fedoročko, Formánek), 58. Sládek (Kočí)
Louny – Roudnice 8:6
17:00, konec
Branky a nahrávky: 3. Salač (Prokeš), 13. Čečetka (Dittrich), 18. Veselák (Dittrich, Šedivý), 20. Salač (Prokeš, Šedivý), 34. Szakal (Prokeš), 36. Szakal (Prokeš), 46. Dittrich (Szakal, Šedivý), 60. Veselák (Dittrich, Čečetka) – 10. Štosek (Pokorný), 21. Kuchař (Sailer, Pokorný), 26. Pokorný (Kuchař), 39. Kuchař (Sailer), 54. Štosek (Sailer), 55. Kuchař (Pokorný)
Kadaň – 5:15
17:30, konec
Branky a nahrávky: 9. Gombár, 35. Bartók (Tenkač), 39. Tenkač (Hartmann), 42. Tenkač, 54. Hartmann – 2. Kousek (Komínek), 3. Havlůj (Přeučil, Nedrda), 18. Nedrda (Přeučil), 20. Nedrda (Bořík), 22. Havlůj (Čmolík), 26. Komínek (Sklenička), 27. Kousek (Šafařík), 37. Přeučil (Kunrt), 39. Přeučil, 45. Komínek (Kousek), 49. Přeučil (Nedrda, Havlůj), 50. Sklenička (Plichta), 57. Havlůj (Přeučil, Kousek), 58. Kousek (Šafařík), 60. Havlůj (Nedrda)
Litoměřice B – Klášterec nO 7:5
18:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Rusý (Šikner), 12. Cerman (Domský), 13. Buďa (Drábek, Vízner), 21. Cerman (Buďa, Zedek), 37. Pavlata (Vandas), 59. Drábek, 59. Pavlata (Vízner) – 14. Diviš (Páleník), 17. Suk (Oplt), 43. Páleník (Kosina), 46. Vlášek (Oplt, Suk), 60. Videv