30.09.2021, 18:45 • Ghelamco Arena, Gent • Skupina B • Filip Krůza

Tipsport: 1.29 5.59 11.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to vše. Přeji pěkný večer. (20:39:42)
Držení míče: 61 % : 39 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 8:2. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 18:12.
Zápas je za námi. Gent bez větších komplikací potvrdil roli favorita. Gólově se hráči belgického celku prosadili v obou poločasech a po vítězství 2:0 si připisují tři body do tabulky. Na kontě jich nyní mají už šest, Famagusta pak ani jeden.

90+5

90+4

Domácí tým zahrával ještě jednu standardku, ž ovšem nic nevymýšlel a míč přihrál pouze na krátkou vzdálenost.

90+3

Ani tento útok hostujícího celku nebezpečí pro Gent neznamenal. Míč skončil pouze v zámezí a navíc následuje odkop od brány.

90+2

Centr z pravé strany pokutového území odvrátil Arajuuri, ale Gent alespoň ušetřil další minutku z nastaveného času.

90+1

Na míči se totiž i nadále drží zejména hráči domácího celku, kteří jsou s nám nyní navíc u pokutového území soupeře.

90

Hlavní rozhodčí nastavil ještě čtyři minuty nad rámec. Nedá se ale moc čekat, že by jej Famagusta dokázala využít ke srovnání skóre.

89

Tissoudali byl s míčem ve velmi nadějné pozici, jeho střela ale byla až trestuhodně slabá a Tzur tak dokázal celkem v poklidu zasáhnout!

88

A Gent z protiakcí ohrožuje soupeře i nadále. Nyní pálil zpoza pokutového území Oladoye, který brankáře soupeře protáhl velmi slušně.

87

Rychlý protiútok belgického týmu nyní nebyl zakončen přesně a brankář Tzur v tomto případě zasahovat nemusel.

86

Český záložník Josef Hušbauer nebyl v zápase prakticky vůbec viditelný. Respektive pouze při svém faulu na žlutou kartu.

86

Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Alessio Castro-Montes, přichází Matisse Samoise.

85

Vše nasvědčuje tomu, že si Gent už zbytek zápasu pohlídá. Nyní navíc zahrával rohový kop. Nic nebezpečného ovšem pro bránu soupeře neznamenal.

84

Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Sven Kums, přichází Julien De Sart.
Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Elisha Owusu, přichází Adewale Oladoye.

82

Teď už to bude pro hráče kyperského celku fakt těžké. nevím, co by se muselo stát, aby Famagusta dokázal utkání vyrovnat.

81

81. Sven KUMS - 2:0

81

Gent právě vstřelil branku!
Belgičané se přibližují vítězství. Tissoudali v pokutovém území přistrčil míč zpět SVENU KUMSOVI a domácí kapitán míč následně poslal k pravé tyči brány soupeře.