2:1

konec (2:0)

30.09.2021, 21:00 • Skupina E • Adam Kolář

Tipsport: 1.66 4.18 5.02 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce, Slavia v Nizozemsku zaslouženě prohrála 1:2. Hosté prospali první poločas a zlepšený výkon ve druhé půli na vyrovnání nestačil.

Z mé strany je to pro dnešní večer vše, loučím se s vámi a brzy zase na počtenou. (22:55:23)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:1. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:3.

90+5

90+5

Plavšičův centr na přední tyč byl odvrácen, fotbalisté Feyenoordu se ještě vrhají do protiútoku.

90+4

Lingr byl hodně agresivní na pravé straně a pro Slavii vybojoval roh.

90+3

Krmenčík se Schranzem hodně aktivně napadali rozehrávku gólmana Feyenoordu. Ten raději zakopl míč do autu.

90+2

Linssen hrál s balonem na levém křídle a pro svůj celek vybojoval roh.

90+1

Nastavuje se pět minut.

90+1

Roh směřující na přední tyč hostující fotbalisté odvrátili do bezpečí.

90

Feyenoord se po dlouhé době dostal s míčem až před vápno modrých a vybojoval roh.

89

Plavšič skončil na trávníku po vzdušném souboji s Dessersem, chvíli se hrát nebude, protože Srb ve službách Slavie je ošetřován.

88

Oscar doběhl dlouhou přihrávku, už ale nezvládl ideálně nacentrovat, míč poslal jen do náručí Bijlowa.

87

Další žlutá karta. Til šlapákem poslal na zem Traorého.

86

Bah přetaženým míčem našel Kuchtu, jenž zakončil z první placírkou vysoko nad.

85

Bah stihl takřka ztracený míč u rohového praporku soupeře. Hosté tak zůstávají u míče na polovině soupeře.

84

Dlouhý míč nebezpečně poskakoval ve vápně domácích, nikdo z Pražanů se do zakončení natlačit nedokázal.