1:4

konec (1:0)

30.09.2021, 21:00 • GSP, Nikósia • Skupina H • Rostislav Králik

Tipsport: 2.9 2.81 2.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

FK Karabach po prohraném poločase ukázal svou kvalitu a svého kyperského soupeře rozstřílle čtyřmi brankami. Jedinou branku Omonie zaznamenal Jan Lecjaks. Čtenářům onlajnů přeji dobbrou noc. (23:06:58)
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 0:10. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 10:19.

90+5

90+4

90+4. KADY - 1:4

90+4

FK Karabach právě vstřelil branku!
Po přesném pasu Bajramova má poslední slovo v tomto utkání KADY a zakončuje tak gólovou smršt Karabachu ve druhé půli – 1:4!. Asistence: Tural Bajramov.

90+3

Ščepović se provinil opět svým ofsajdovým postavením.

90+1

Kady se provinil faulem.

90

Rozhodčí nastaví 5 minut!

90

Loizou ještě stihl porušit pravidlo o ofsajdu.

89

Vešovič si vedl obdobně nepovedeně jako před chvílí jeho spoluhráč.

88

Husjenov netrefuje brankový prostor.

85

Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Patrick Andrade, přichází Richard Almeida.

84

Medina byl faulován útočníkem Ščepovičem.

82

Šejdajev se provinil útočným faulem proti Tzionisovi.

80

Následně Medveděv skvěle zamakal v defenzívě a zablokoval střelu z kopačky Loizou.

79

79. Maxim MEDVEDĚV - 1:3

79

Autorem branky z pokutového kopu je MAXIM MEDVEDĚV.

78

78. Penaltová situace.

78

Lang zahrál v pokutovém území rukou a sudí bez váhání odpískal pokutový kop!

1:4

konec (1:0)

Branky: 40. Lecjaks (Zachariou) – 52. Kady (A. Husejnov), 73. Šejdajev, 79. Medveděv (pen.), 90+4. Kady (Bajramov)

Karty:   62. Zachariou (OMO) – 37. P. Andrade (KBK)

Omonia Nikósie: Fabiano – Psaltis, Lang, Hubočan, Lecjaks – Zachariou (64. Ščepovič), Bachirou (30. Shehu), Jordi Gómez (C), Tzionis – Papoulis (46. Loizou), Kakoullis (64. Bauthéac).
Náhradníci: Chorążka, Uzoho – Kiko, Yuste, Panayiotou, Shehu, Atiemwen, Bauthéac, Charalambous, Ďuriš, Loizou, Ščepovič.

FK Karabach: Mahammadalijev – Bajramov, Medina, Medveděv (C), A. Husejnov – P. Andrade (85. Richard Almeida), Garajev – Zoubir, Ozobić (74. Vešović), Kady – Wadji (66. Šejdajev).
Náhradníci: Balajev, Arazly – Mammadov, Mustafazade, Vešović, Kulijev, Richard Almeida, Panadero, Šejdajev, Gurbanli.

Rozhodčí: Madden – Roome, Mulvanny

Diváci: 8 345