1:1

konec (0:1)

30.09.2021, 18:45 • Skupina D • Jan Prošek

Tipsport: 2.11 3.32 3.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V tomto zápase na narodila remíza 1:1. Alhaji Kamara poslal hosty do vedení a za domácí ve druhé části zápasu srovnal Claudiu Petrila. Další gól diváci neviděli, a tak mač končí nerozhodně. Kluž je v tabulce skupiny D na posledním místě s bodem a hosté získali celkem už dva body a v tabulce jsou třetí, tedy předposlední. (20:41:04)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:9. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 15:15.

90+5

90+4

Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Adrian Păun, přichází Adrian Gîdea.

90+3

Souboje o míč probíhají spíše na polovině hrací plochy. Domácí to zkouší individuálně, ale nemohou se prosadit.

90+2

Cestor byl faulovaný Klysnerem, a tak budou hrát domácí. Míč do hry uvede Cristiano.

90+1

Čtyři minuty uvidíme navíc.

90+1

Tobias Klysner to zkoušel z dobré pozice, ale jeho rána končí vedle.

90

Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87

Ciprian Deac rozehrává na své polovině, sledujeme klidnější pasáž závěru zápasu, zdá se, že remíza oběma celkům vyhovuje.

86

Střídání v týmu Randers FC: ze hřiště odchází Vito Hammershöy-Mistrati, přichází Tobias Klysner.

85

Další rohový kop bude mít k dispozici domácí celek. Adrian Păun centroval před branku, ale k šanci jeho týmu tato situace nevedla.

83

Ciprian Deac centroval před branku, následně zakončoval Mihai Bordeianu, ale minul.

83

Florin Ștefan se propracoval do zakončení, jeho ránu výborně vytáhl brankář na rohový kop.

82

Střídání v týmu CFR Kluž: ze hřiště odchází Nana Boateng, přichází Emmanuel Culio.

82

Hostující celek měl zajímavou šanci, ale Vito Hammershöy-Mistrati minul branku.

80

Dostáváme se do poslední desetiminutovky v tomto zápase.

77

Hra se bez výraznějších šancí před jednou či druhou brankou.

75

Hosté nyní pokračují v aktivní hře a domácí fotbalisté se musí bránit.

1:1

konec (0:1)

Branky: 68. Petrila (Deac) – 41. Kamara (Hammershöy-Mistrati)

CFR Kluž: Cristiano – Manea, Burcă, Cestor, Ștefan – Boateng (82. Culio), Deac (C), Debeljuh (63. Alibec) – Costache (63. Petrila), J. Rodríguez (46. Bordeianu), Păun (90+4. Gîdea).
Náhradníci: Bălgrădean, Hindrich – Culio, Petrila, Bouhenna, Bordeianu, Gîdea, Haiduc, Fică, Ciobotariu, Graovac, Alibec.

Randers FC: Carlgren – Kopplin (C), Piesinger, Graves Jensen, O. Bundgaard – J. Ankersen (69. Tibbling), Johnsen, Hammershöy-Mistrati (86. Klysner), Kehinde – Odey, Kamara.
Náhradníci: Söndergaard, Dakir – Marxen, Tibbling, Lauenborg, Lauridsen, Klysner, Onovo, F. Bundgaard, Brock-Madsen, Egho.

Rozhodčí: Massa – Preti, Alassio (ITA)