2:4

konec (1:1)

30.09.2021, 18:45 • Skupina A • Jan Prošek

Tipsport: 3.8 3.24 2.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tento zápas nabídl nakonec nečekaně šest branek. Utkání výrazně ovlivnila 36. minuta, kdy domácí Artak Grigorjan dostal za faul červenou kartu. Jeho spoluhráči v oslabení tento mač prohráli. Ve skupině A jsou Helsinky se třemi body předposlední a Alaškert bez zisku bodu poslední. (20:45:34)
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 4:0. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 5:0. Fauly: 12:20.

90+4

90+4

90+4. Anthony OLUSANYA - 2:4

90+4

Helsinki právě vstřelily branku!
Hostující celek ještě přidává čtvrtý gól. Po rychlé akci a dobré přihrávce spoluhráče se prosazuje ANTHONY OLUSANYA. Asistence: Santeri Hostikka.

90+3

90+3. Aleksandar GLIŠIĆ - 2:3

90+3

Tým Alaškert právě vstřelil branku!
Tak pozor, domácí celek snižuje, po rychlé akci dostal balon do branky ALEKSANDAR GLIŠIĆ.

90+3

Mnoho fotbalové krásy v nastavením čase rozhodně k vidění není. Ze zápasu mohou být jednoznačně spokojenější hostující hráči.

90+1

Marko Milinković se propracoval k zakončení, jeho rána končí vedle branky.

90+1

Čtyři minuty uvidíme navíc.

90

Marko Milinković byl faulovalný soupeřem, hrát tak budou nyní domácí fotbalisté.

90

Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88

Matti Peltola si v souboji se soupeřem počínal nedovoleně, a tak fauloval. Hrát tedy budou domácí fotbalisté, na zdramatizování zápasu už ale moc času nemají.

85

Žlutou kartu dostává Aghvan Papikyan (Alaškert FC). Domácí hráč dostává žlutou kartu za simulování.

84

Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Roope Riski, přichází Anthony Olusanya.

84

V poklidném tempu se utkání dohrává, hostující celek kontroluje hru.

81

Helsinky rozehrávají rohový kop, Míč do hry uvedl Filip Valenčič.

80

Dostáváme se do poslední desetiminutovky v zápase, hostující celek míří za výhrou.

78

Vladislav Krjučkov se v souboji se soupeřem dopustil faulu, rozehrávat tedy budou hosté, jmenovitě Santeri Väänänen.

76

Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Jair, přichází Bubacar Djaló.

74

David Jurčenko bude po faulu soupeře rozehrávat poblíž své branky, domácí se rychle pokouší přenést hru k brance soupeře.

72

Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází David Churcidze, přichází Vincent Bezecourt.
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází José Embaló, přichází Aleksandar Glišić.

71

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, souboje o míč probíhají spíše na polovině.

70

Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu a hosté mají dvoubrankový náskok, navíc domácí hrají v deseti.

70

Domácí vybojovali rohový kop, následně zakončení bylo zblokované, Marko Milinković neuspěl z dobré pozice.

69

Aghvan Papikyan byl nachytaný v postavení mimo hru, jeho akce tak nemohla pokračovat.

66

Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Luis Carlos Murillo, přichází Janne Saksela.

66

Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Riku Riski, přichází Samuel Terho.
Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Tim Sparv, přichází Santeri Hostikka.

65

Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Tiago Cameta, přichází Vladislav Krjučkov.

65

Žlutou kartu dostává Tim Sparv (HJK Helsinki). Hostující hráč vidí žlutou kartu po faulu na Gomea.

63

63. Roope RISKI - 1:3

63

Helsinky se vymanily z tlaku soupeře a po rychlé akci přidávají další branku. Domácího gólmana prostřelil ROOPE RISKI. Asistence: Miro Tenho.

60

Hostující celek se nyní musí bránit domácím, ale ti ani jednu ze střel nedokázali dostat k brance, pokusy byly zblokované.

59

Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází Branko Mihajlović, přichází Marko Milinković.
Střídání v týmu Alaškert FC: ze hřiště odchází James, přichází Aghvan Papikyan.

59

Žlutou kartu dostává Luis Carlos Murillo (HJK Helsinki).

57

57. Filip VALENČIČ - 1:2

57

Hostující celek využil tlaku na útočné polovině a prosazuje se. Míč do sítě dostal dobře hrající FILIP VALENČIČ.

56

Aktivní hra hostujícího celku pokračuje dál, domácí v deseti hrající se tak tak brání.

55

Helsinky vybojovaly rohový kop, centr se snesl před branku, a pak následně Santeri Väänänen minul.

52

José Embaló se propracoval do zakončení, ale jeho rána se mezi tři tyče nevešla.

49

Hostující celek bude nyní rozehrávat rohový kop, Jair se dostal k centru před branku, ale obrana si poradila.

46

José Embaló byl hned z kraje poločasu nachytaný v ofsajdu.

46

Utkání pokračuje druhým poločasem, ani jeden celek během přestávky nestřídal.

46

45+1

45

Jair byl tím, koho domácí hráč fauloval a za tento zákrok přichází karta.

44

Žlutou kartu dostává Didier Kadio (Alaškert FC).

44

Helsinky budou u míče v závěru prvního poločasu, po faulu soupeře budou rozehrávat poblíž půlící čáry.

43

Hra se nyní bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu, sledujeme klidnější pasáž hry.

40

Miro Tenho si v souboji se soupeřem počínal nedovoleně, fauloval Embalóa, a tak budou hrát hosté. Tiago Cameta rozehrává.

38

Riku Riski rozehrával volný kop na polovině soupeře, následná rána byla domácí obranou zblokovaná.

37

Nyní už musí hrát domácí fotbalisté takticky zodpovědněji, oslabení už jsou. Hosté zatím na nějakou výraznější šanci v této části zápasu čekají.

36

Červenou kartu dostává Artak Grigorjan (Alaškert FC). Komplikace pro domácí, červenou kartu dostává hráč Alaškertu.

34

Domácí James se nyní dostal do postavení mimo hru, v útočné akci pokračovat nemohl.

32

José Embaló se propracoval do zakončení, jeho rána byla nepřesná.

30

Půlhodina hry je pryč a fanoušci už viděli dva góly, zatím platí nerozhodný stav 1:1.

26

Helsinky rozehrávaly rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si v pohodě dokázala poradit.

25

Matti Peltola rozehrává volný kop po faulu soupeře na útočné polovině.

24

24. José EMBALÓ - 1:1

24

Domácím se podařilo vyrovnat ještě v prvním poločase, z první výraznější šance se prosazuje JOSÉ EMBALÓ.

20

Aktivně hrající hostující Riku Riski se dostal znovu do zakončení, branku ovšem ani tentokrát trefit nedokázal.

17

David Churcidze rozehrával domácí rohový kop, následně ale byl jeho spoluhráč José Embaló nachytaný v postavení mimo hru.

15

Volný kop bude rozehrávat od své branky hostující Miro Tenho.

13

Hostující Murillo fauloval v souboji Branko Mihajloviće. Hrát tak budou domácí.

12

David Churcidze rozehrával od rohového praporku, ale jeho spoluhráči si výraznější šanci vypracovat nedokázali.

11

Branko Mihajlović se propracoval do zakončení, jeho pokus vytáhl hostující brankář na rohový kop.

11

Domácí hráči si nyní pomohli nedovoleně v osobním souboji, hrát tak budou hosté, jmenovitě Filip Valenčič.

10

Úvodních deset minut zápasu je pryč, hosté vstoupili do utkání podstatně lépe, dokázali se jako první prosadit.

8

8. Riku RISKI - 0:1

8

Hostující klub z Finska se dostává do vedení a prosazuje se RIKU RISKI. Jeho zakončení propadlo až do sítě, brankář na míč nedosáhl.

6

Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, která se mimo jiné způsobena celou řadou nepřesností na obou stranách.

4

Luis Carlos Murillo si počínal v souboji nedovoleně, fauloval Branka Mihajloviće, a tak budou hrát domácí.

3

Tim Sparv bude rozehrávat volný kop, rychle rozehrál na spoluhráče.

2

Domácí hráč vidí žlutou kartu po faulu na Santeri Väänänena.

2

Žlutou kartu dostává Artak Grigorjan (Alaškert FC).
V poklidném tempu zápas začal.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:45.

2:4

konec (1:1)

Branky: 24. Embaló, 90+3. Glišić – 8. Riku Riski, 57. Valenčič (Riku Riski), 63. Roope Riski (Tenho), 90+4. Olusanya (Hostikka)

Karty:   2. Grigorjan (ALS), 44. Kadio (ALS), 85. Papikyan (ALS) – 59. Murillo (HSK), 65. Sparv (HSK)   36. Grigorjan (ALS)

Alaškert Jerevan: D. Jurčenko – Kadio, T. Voskanjan, Cameta (65. Krjučkov), D. Boljevič – Gome, Grigorjan (C), Churcidze (72. Bezecourt), James (59. Papikyan) – Mihajlović (59. Milinković) – Embaló (72. Glišić).
Náhradníci: Čančarević – Glišić, Bezecourt, Artak Jedigarjan, Krjučkov, Alessandro, Milinković, Hovsepjan, Papikyan.

HJK Helsinki: Keto – Peltola, Moren, Tenho (C), Murillo (66. Saksela) – Väänänen, Sparv (66. Hostikka), Jair (76. Djaló) – Riku Riski (66. Terho), Roope Riski (84. Olusanya), Valenčič.
Náhradníci: Niemelä – Saksela, Halsti, Hostikka, Djaló, Dahlström, Terho, Browne, Olusanya.

Rozhodčí: Fesnic – Avram, Cerei (RUI)