07.08.2021, 13:15 • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

3. Abraham Conyedo Ruano (ITA)
5. Šarif Šarifov (AZE)
5. Suleyman Karadeniz (TUR) (13:49:21)

Program skončil.

Abdulrašíd Sadulajev potvrdil roli největšího favorita a jako nasazená jednička vítězí 6:3 nad Američanem Kylem Snyderem!
Až v poslední minutě se Snyderovi daří první dvoubodová technika a snaží se ještě o přetočení, ale to se mu nedaří.
Ruský zápasník vede už o šest bodů!
Sadulavej pokračuje v nátlaku i po přestávce a navyšuje velmi rychle své vedení!
První dva body bere ke konci tříminutovky Sadulajev, který vytlačil soupeře z kruhu a ještě získal bod za jeho pasivitu.
Finálový duel byl zahájen.
Abdulrašíd Sadulajev a Kyle Frederick Snyder obstarají finálové vyvrcholení.

Abraham Conyedo Ruano získává po výhře 6:2 bronzovou olympijskou medaili! Karadeniz je ohromně zklamaný a propadá v pláč přímo na žíněnce.
Neuspěl, takže Ruano vede už dokonce 6:2!

Ruano se rozjel, předvedl úspěšnou techniku za čtyři body a jde rázem do vedení! Karadeniz si bere challenge.
Který nepředvedl. Bod pro Ruana.
Už ji dostává, musí za 30 sekund provést útok.
Karadeniz je ve svém postoji neaktivní a hrozí mu pasivita.
Do konce první tříminutovky se ale už nic dalšího nestalo. Zatím Ital nemá prostor pořádně dostat se k nějakému úspěšnému útoku.
Turek Karadeniz dostává soupeře na žíněnku a bere první dva body zápasu po minutě a půl boje.
Suleyman Karadeniz a Abraham Conyedo Ruano si to rozdají o druhý bronz.

Reineris Salas Perez uhájil skóre 3:3 a díky poslední bodované technice bere bronzovou olympijskou medaili!