2:2
konec (2:1)
25.07.2019, 02:05 • Yankee Stadium (New York City) • Ondřej Kreželok
Tipsport: 1.39 4.99 6.49 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.39 - 4.99 - 6.49
Liverpool FC – Sporting Lisabon
2:2
konec (2:1)
Branky: 20. Origi, 44. Wijnaldum – 5. Fernandes, 54. Wendel
Karty: 88. Fabinho (LIV) – 30. Neto (SPL)
Neproměněná penalta:
Liverpool FC:
Mignolet – Alexander-Arnold (61. Gomez) , Matip (89. van den Berg) , van Dijk (76. Lovren) , Robertson (61. Kent) – Fabinho, Henderson (76. Jones) , Wijnaldum (76. Lallana) , Oxlade-Chamberlain (61. Wilson) – Origi (76. Brewster)
Náhradníci: Lonergan, Atherton – Lovren, Gomez, Lallana, Brewster, Kent, Lewis Phillips, Jones, Hoever, Duncan, Woodburn, Wilson, van den Berg
Trenér:
Sporting Lisabon:
Renan – Ilori (84.E.Quaresma) , Luís Neto (61. Coates) , Mathieu (76. Nuno Mendes) , Borja (46. Correia) , Doumbia (76. Miguel Luis) , Wendel (84.Eduardo) , Rapinha (84.Plata) , Bruno Fernandes (84.Braganca) , Vietto (61. Jovane) , Luiz Phellype (61. Bas Dost)
Náhradníci: Maximiano – Braganca, Cabral, Coates, Correia, Dost, Henrique, Luis, Mendes, Plata, Quaresma
Trenér:
Rozhodčí: Sorin Stoica (USA)
Diváci:
Pjunik – Jablonec 15:30 2:1
Ventspils – Gżira United 16:45 4:0
Gabala – Dinamo Tbilisi 17:00 0:2
Partizani – Šeriff 17:30 0:1
Larnaka – Levski 17:30 3:0
Utrecht – Zrinjski Mostar 18:30 1:1
Čichura – Aberdeen 18:45 1:1
Honvéd – Universitatea Craiova 18:55 0:0
Salihorsk – Esbjerg 19:00 2:0
Alaškert – FCSB 19:00 0:3
Ml. Boleslav – Ordabasy 19:00 1:1
Molde – Čukarički 19:00 0:0
Flora – Frankfurt 19:00 1:2
Yeni Malatyaspor – Olimpija Lublaň 19:00 2:2
Gdańsk – Brøndby 19:00 2:1
Haugesund – Sturm Graz 19:00 2:0
Arsenal Tula – Neftçi Baku 19:00 0:1
Connah's Quay – Partizan 19:30 0:1
Loko Plovdiv – Trnava 19:30 2:0
Sofia – Osijek 19:30 1:0
H. Be'er Sheva – Kajrat 19:30 2:0
Piast Gliwice – Riga FC 20:00 3:2
Fehérvár – Vaduz 20:00 1:0
Norrköping – FK Liepāja 20:00 2:0
Luzern – KÍ Klaksvík 20:15 1:0
Jeunesse Esch – Guimarães 20:30 0:1
Aris Soluň – AEL Limassol 20:30 0:0
Alkmaar – Häcken 20:30 0:0
Gent – Constanta 20:30 6:3
Dunajská Streda – Atromitos 20:30 1:2
Wolves – Crusaders 20:45 2:0
Štrasburk – Maccabi Haifa 20:45 3:1
Rangers – Niederkorn 20:45 2:0
Budućnost – Zorja Luhansk 20:45 1:3
Domžale – Malmö 20:45 2:2
Valur – Ludogorec 21:00 1:1
Shamrock – Apollon Limassol 21:00 2:1
Turín – Debrecín 21:00 3:0
Legia – KuPS 21:00 1:0
Espanyol – Stjarnan 21:00 4:0
90+3
90+2
90+1
89
89
88
87
86
84
Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Rapinha, přichází Plata.
Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Fernandes, přichází Braganca.
Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Wendel, přichází Eduardo.
84
83
81
81
78
76
Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Doumbia, přichází Miguel Luis.
76
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází van Dijk, přichází Lovren.
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Henderson, přichází Jones.
Střídání v týmu Liverpool FC: ze hřiště odchází Origi, přichází Lallana.
77