0:0
konec (0:0)
25.07.2019, 20:30 • Kleanthis Vikelidis Stadium, Soluň, Řecko • 2. předkolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)
Tipsport: 1.76 3.43 5.48 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.76 - 3.43 - 5.48
Aris Soluň – AEL Limassol
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 29. Fetfatzidis (ASO), 34. Basha (ASO), 36. Ideye (ASO), 90+3. Sundgren (ASO) – 34. Adamović (AEL), 36. Gaztaňaga (AEL), 90. Vózinha (AEL), 90+3. Ghazaryan (AEL)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 15:18.
Aris Soluň:
Julián – Sundgren, Velez Jimenez (C), Rose, Korhut – Matilla, Basha (74. Pacheco Affini) – Fetfatzidis (65. Larsson), Tonso (84. Martínez), Diguiny – Ideye
Náhradníci: Ehmann – de Souza, Duarte, Larsson, Martínez, Konstantinidis, Pacheco Affini
Trenér:
AEL Limassol:
Vózinha – André Teixeira, Dossa Júnior (C) (79. Franca Coelho), Godál – Teixeira, Zdravkovski, Gaztaňaga, Adamović (63. Ghazaryan), Wheeler (89. Avraam) – Aganović, Jurado
Náhradníci: Procek – Avraam, Franca Coelho, Ghazaryan, Torres, Gerolemou, Kyriakou
Trenér:
Rozhodčí: Attwell – Lennard, Robathan (všichni ENG)
Diváci:
Odveta: AEL Limassol - Aris Soluň 0:1
Pjunik – Jablonec 15:30 2:1
Ventspils – Gżira United 16:45 4:0
Gabala – Dinamo Tbilisi 17:00 0:2
Partizani – Šeriff 17:30 0:1
Larnaka – Levski 17:30 3:0
Utrecht – Zrinjski Mostar 18:30 1:1
Čichura – Aberdeen 18:45 1:1
Honvéd – Universitatea Craiova 18:55 0:0
Salihorsk – Esbjerg 19:00 2:0
Alaškert – FCSB 19:00 0:3
Ml. Boleslav – Ordabasy 19:00 1:1
Molde – Čukarički 19:00 0:0
Flora – Frankfurt 19:00 1:2
Yeni Malatyaspor – Olimpija Lublaň 19:00 2:2
Gdańsk – Brøndby 19:00 2:1
Haugesund – Sturm Graz 19:00 2:0
Arsenal Tula – Neftçi Baku 19:00 0:1
Connah's Quay – Partizan 19:30 0:1
Loko Plovdiv – Trnava 19:30 2:0
Sofia – Osijek 19:30 1:0
H. Be'er Sheva – Kajrat 19:30 2:0
Piast Gliwice – Riga FC 20:00 3:2
Fehérvár – Vaduz 20:00 1:0
Norrköping – FK Liepāja 20:00 2:0
Luzern – KÍ Klaksvík 20:15 1:0
Jeunesse Esch – Guimarães 20:30 0:1
Aris Soluň – AEL Limassol 20:30 0:0
Alkmaar – Häcken 20:30 0:0
Gent – Constanta 20:30 6:3
Dunajská Streda – Atromitos 20:30 1:2
Wolves – Crusaders 20:45 2:0
Štrasburk – Maccabi Haifa 20:45 3:1
Rangers – Niederkorn 20:45 2:0
Budućnost – Zorja Luhansk 20:45 1:3
Domžale – Malmö 20:45 2:2
Valur – Ludogorec 21:00 1:1
Shamrock – Apollon Limassol 21:00 2:1
Turín – Debrecín 21:00 3:0
Legia – KuPS 21:00 1:0
Espanyol – Stjarnan 21:00 4:0
Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 5:5. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 15:18.
90+7
90+6
90+6
90+5
90+4
90+3
Žlutou kartu dostává Ghazaryan (AEL Limassol).
Obojí za zmiňovanou strkanici.
90+1
90
90
90
89
89
87
87. Další břevno zachránilo AEL od gólu
87
86
84