01.08.2019, 19:30 • Brondby Stadium • 2. předkolo • Petr Sumbal

Tipsport: 1.79 4.01 4.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely mimo: 15:2
Rohy: 15:6
Ofsajdy: 0:6
Fauly: 16:6 (22:07:42)
Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera.
Zápas je u konce, Brondby nakonec v prodloužení vítězí na domácím hřišti nad Lechií Gdaňsk 4:1 a raduje se z postupu do třetího předkola Evropské ligy. Domácí rozhodně postupují zaslouženě, protože většinu zápasu byli aktivnější. Po prvním poločase domácí vedli 1:0 po brance Arajuuriho z rohového kopu. V 53. minutě zvýšil na 2:0 Wilczek, ale hosté se nevzdali. V 67. minutě snížil Paixao a vynutil si prodloužení. V něm ovšem byli domácí jasně lepší, dvěma góly o jejich postupu rozhodl střídající Lindström.

119

Lechia přesto nic nevzdává a ještě se tlačí dopředu.

118

118. Jasper LINDSTRÖM - 4:1

118

Brøndby právě vstřelilo branku!
A je definitivně hotovo, střídající žolík JASPER LINDSTRÖM se v prodloužení podruhé prosazuje a posouvá svůj tým do třetího předkola Evropské ligy. Hosté už vrhli vše do útoku, takže měli v obraně mezery, čehož využil Lindström, který běžel sám na branku a propálil Kuciaka.

117

Domácí už to hrají takticky a snaží se hlavně co nejdéle držet míč u rohového praporku.

115

Následně Peszko fauloval Mensaha, který zatím nemůže pokračovat ve hře. Bude to muset rozchodit.

114

Po dlouhé době o sobě dali vědět také hosté, ale střela Peszka z levé strany nebyla příliš nebezpečná.

113

Ke střele z dálky se dostal stoper Hermannsson, ale rána mu vůbec nesedla a ani netrefil branku.

112

Ze standardní situace se sice Brondby neprosadilo, ale má hned k dispozici další, bude kopat roh.

112

Ani tentokrát se dánskému klubu nepovedlo ohrozit branku soupeře, Radoševič byl ale faulovaný.

111

A je tu další rohový kop pro Brondby, tentokrát z levé strany.

110

Ten sice polský tým nerozehrál ideálně, ale dál zůstává na útočné polovině u míče.

109

Brondby je stále aktivní a vybojovalo si rohový kop.

108

108. Lindström ve velké šanci nepřekonal Kuciaka.

108

Do nebezpečného brejku se řítili hráči Brondby. Situaci dva na dva zakončoval Lindström, ovšem tentokrát Kuciaka nepřekonal.

4:1

Branky: 15. Arajuuri, 53. Wilczek, 94. Lindström, 118. Lindström – 67. Paixiao

Karty:   45. Jung (BRY), 102. Uhre (BRY), 105+2. Borkeeiet (BRY) – 105+2. Mladenovič (LGD), 105+2. Peszko (LGD)

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 15:2. Rohy: 15:6. Ofsajdy: 0:6. Fauly: 16:6.

Brøndby IF: Schwäbe – Mensah, Hermannsson, Arajuuri, Jung – Kaiser, Radoševič, Christensen – Hedlund, Wilczek (C), Tibbling
Náhradníci: Tornes, Gammelby, Fisker, Uhre, Lindström, Hendriksen, Börkeeiet

Lechia Gdańsk: Kuciak – Fila, Nalepa, Augustyn, Mladenovič – Makowski, Lukasik, Lipski – Haraslín, Flávio Paixao, Udovičič
Náhradníci: Alomerovič, Chrzanowski, Gajos, Maulana Vikri, Peczko, Wolski, Sobiech

Rozhodčí: Zelinka

První zápas: Gdańsk - Brøndby 2:1

Astana – FC Santa Coloma 16:00 4:1

Ordabasy – Ml. Boleslav 16:00 2:3