konec (1:3)

02.02.2019, 09:50 • Coopers Stadium (Adelaide) • 17. kolo • Josef Prášek

Tipsport: 1.43 4.63 6.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 63 % : 37 %.
Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 8:2. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 8:14. (12:00:21)
Parádní zápas jsme mohli sledovat, Domácí hráli v deseti již od 9. minuty a hosté toho využili a vedli dokonce 0:3, Adelaide snížilo na konci poločasu z přímého volného kopu na 1:3. Ve druhé půli šli hráči Brisbane dokonce do devíti, když dostali dvě červené a i díky tomu měli domácí pak jasnou převahu a zápas dokonce vyhráli! V poslední minutě nastavení se prosadil Mileusnic. Obrat byl tedy dokonán z 0:3 na 4:3 a tři body zůstávají v Adelaide.

90+8

90+7

90+7. MILEUSNIC - 4:3

90+7

Adelaide právě vstřelilo branku!
Neskutečné! Obrat z 0:3 je dokonán a domácí vedou 4:3! Armiento posílal přesný centr z levé strany, na který si naběhl MILEUSNIC, jenž pohotově zakončil a Adelaide to již asi zvládne!

90+6

Další možnost! Armiento poslal prudký míč před branku a našel jednoho ze spoluhráčů, jenže míč letěl tak prudce, že se pouze odrazil od hráče domácích.

90+5

Prudká rána ve vápně přišla z kopačky Goodwina, ale Whita zakročil skvěle a míč vyrazil. Poté se dostal k hlavičce jeden z domácích, ale přestřelil branku.

90+4

Domácí zradila nahrávka a přišli o míč, Hosté míč odkopli od branky a ušetřili alespoň pár sekund.

90+3

Isaias zkoušel ránu před šestnáctkou, rána neměla takovou razanci a White vše zvládl v pohodě.

90+2

Adelaide má velký tlak, ale v posledních minutách jim dělá problém ve finální fázi dostat se do větší příležitosti.

90+1

Nastavovat se bude 7 minut!

90

Domácím míč odskočil a vhazovat bude Brisbane. Adelaide míč hned získalo a posílalo centr před branku, míč se stočil pouze nad branku.

89

Hosté dostali míč alespoň na polovinu hřiště, ale opět se musí bránit a čelit tlaku.

88

Střídání v týmu Adelaide United: ze hřiště odešel Galloway a místo něj přišel Armiento.

88

Míč se sice odrážel kolikrát nebezpečně, ale šance a ani střela z toho nebyly. Až nyní! Blackwood to zkoušel patičkou těsně před brankou, ale minul!

87

Centrovaný míč do pokutového území byl odkopnut, následně další centr skončil v zázemí po teči a uvidíme roh!

86

Hosté hráli jenom chvíli v osmi a nyní již hrají v devíti. Nic na tom nemění to, že se jen brání a odolávají tlaku tak či tak.

85

Probíhá ošetřování hráče, ten nyní musí mimo hřiště, uvidíme, zda bude pokračovat ve hře, ale nejspíš by měl.

84

Tohle byl až moc dlouhý centr a míč skončil jenom v zázemí. Hráč Taggart leží na trávníku a nejspíš má křeče, hosté však již třikrát střídali!

4:3

konec (1:3)

Branky: 45+2. Isaias, 67. Goodwin, 75. Blackwood, 90+7. Mileusnic – 21. Silva, 38. Wanzel-Halls, 42. Taggart

Karty:   18. Bowles (BRR), 45. Ingham (BRR), 62. Pepper (BRR)   59. Ingham (BRR)   9. Ilso (ADE) – 64. Young (BRR)

Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 8:2. Rohy: 7:0. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 8:14.

Adelaide United: Izzo — Galloway, Jakobsen, Elsey, Strain – Goodwin, Isaias, Konstandopoulos, Kitto – Ilso, Blackwood.
Náhradníci: Margush – Armiento, Boland, Marrone, Mileusnic.

Brisbane Roar FC: Young – Ingham, Bowles, Pepper, Hingert – Silva, McKay, Lopez, Bautheac – Taggart, Wanzel-Halls.
Náhradníci: White – Caletti, D'Agistino, Mikkelsen, Nigro.

Rozhodčí: King A. (Aus)