02.02.2019, 16:30 • 20. kolo • Otto Slabý

Tipsport: 2.04 3.32 4.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to vše. Přeji hezký zbytek večera a těším se u dalšího sledování onlajn přenosu. (18:35:03)
Střely mimo: 5:4.
Rohy: 8:6.
Ofsajdy: 1:2.
Fauly: 22:20.
Domácí byli ve druhém poločase mnohem odvážnější a zásluhou jim byl vstřelený gól, který vstřelil Bressan, jenž v prvním poločase vystřídal zraněného Costinhu. Skórovat mohl i další střídající hráč a Ricardo Valente mohl srovnat. Jeho střelu však na brankové čáře dokázal vykopnout jeden z nejvýraznějších mužů utkání Paulinho. Protože v dosti nervózním závěru si hostující celek nedokázal vytvořit ani tlak, viděli jsme domácí výhru 1:0 a GD Chaves tak potvrdilo vzrůstající formu.

90+5

90+5

Edgar Costa vidí žlutou kartu, po té co naběhl do soupeře kryjící míč u rohového praporku a doslova jej odhodil od míče.

90+4

Niltinho se ohnal loktem po protihráči a rovněž vidí zaslouženou žlutou kartu.

90+3

Zainadine Júnior na dlouhou nohu zajel do Niltinha a ještě jej šlápl. Zaslouženě vidí žlutou kartu.

90+2

Rozhodčí bude nastavovat 5 minut.

90+1

Po rychlém útoku se pro centr vydal António Filipe.

90

Chaves sice nemá míč pod kontrolou, ale soupeře drží na opačné půlce.

89

Do ofsajdové pasti nyní spadl Joel.

88

William šlápl na soupeře při snaze obejít jej a dopustil se tak dalšího útočného faulu.

87

Nyní dokonce Zainadine Júnior musel zastavit rychlý protiútok odkopem míče do zámezí.

86

Domácí se braní odkopem do zámezí a drží tak soupeře stále mimo dostřel.

85

Marítimo dostává míč do své moci a snaží se po křídlech probít k brance soupeře.