Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Angers SCO – Dijon FCO

1:0

konec (1:0)

02.02.2019, 20:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • 23. kolo • Adam Mitáš (@MitasAdam)

Tipsport: 2.03 3.42 4.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mne je to dne vše! Loučím se s Vámi a přeji Vám hezký zbytek dnešního večera! (21:54:39)
Dnešní zápas je u konce! Domácí Angers vítězí nejtěsnějším výsledkem 1:0! Jedinou branku utkání vstřelil v 27. minutě Bahoken. Hosté v prvním poločase již nedokázali na branku odpovědět a v druhé polovině byla hra z obou stran hodně nepřesná, a tak jsme mnoho šancí neviděli.
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 4:2. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:11.

90+3

90+2

Domácí rozehráli rohový kop nakrátko a míč ztrácejí, což je poslední šance pro hostující Dijon!

90+2

Melali dostal krásnou přihrávku do vápna Dijonu a vyslal míč směrem k levé tyči, ale brankář Allain jeho pokus krásným zákrokem vyrazil!

90+1

Hosté již mnoho času na vyrovnání nemají a zatím to ani nevypadá, že se k nějaké příležitosti na srovnání skóre dostanou.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty!

88

Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Fouad Chafik, přichází Nayef Aguerd.

88

Melali se dostal ke střele z dálky, která končí kousek nad břevnem hostující branky.

87

Keita poslal míč do vápna, kde si pro něj došel brankář Butelle.

86

Domácí ztratili na polovině hrací plochy balón, ale hosté nedokázali šance využít a také míč ztrácí.

84

Yambere se dostal ke střele, ale brankář Butelle byl připraven, a tak se ani tentokrát skóre měnit nebude.

83

Hosté ale hrají nedisciplinovaně a nyní předvádí úplně zbytečný útočný faul, který je obírá o cenné vteřiny.

82

Do konce zápasů nám nezbývá mnoho minut, domácí drží balón a jsou si vědomi, že nesmí pouštět Dijon do větších šancí.

81

Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Wilfried Kanga.

80

Hosté měli ještě k dispozici rohový kop, který ale končí v rukavicích brankáře Butelleho.

79

Tavares si skvěle doběhl míč ve vápně a z velkého úhlu ho poslal na branku, ale míč pouze projel vápnem Angers.

78

Hra se v posledních minutách trochu zlepšila, hosté cítí, že musí útočit, aby si dokázali odvést alespoň bod.