02.02.2019, 10:00 • Havířov, UT • Info o změnách stavu (Štěpán Slovák)

Tipsport: 2.23 4.08 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

Konec zápasu. (11:36:54)

81

Rozběhla se závěrečná desetiminutovka tohoto přípravného duelu. Sledujeme vyrovnané utkání, český celek je stále o krůček pozadu.

61

Do konce utkání zbývá zhruba třicet minut, Ostravané se v posledních minutách dostávají čím dál více do hry, slovenský tým si i nadále drží těsný náskok.

46

45+1

42

Liptovský Mikuláš právě vstřelil branku!
Tatran se v závěru prvního poločasu dostává do zaslouženého vedení, prosadil se JÁN PAPAJ!

33

Po delší době o sobě daly vědět také Vítkovice, které vybojovaly svůj úvodní rohový kop v zápase. Následně si ale pomohly útočným faulem.

27

Situace na hrací ploše se nijak nemění. Tatran má jasnou herní převahu, hraje se především na polovině ostravského celku.

11

Úvodní desetiminutovka je za námi. Slovenský celek má zatím více ze hry a je nebezpečnější, na změnu ve skóre však stále čekáme.

1

Ostravané v přípravě porazili zlínskou juniorku, remizovali s béčkem Baníku, před pár dny podlehli Popradu. Slovenský Tatran hraje v přípravě opravdu bravurně, dokonce si už vyšlápl na dva slovenské prvoligové celky, porazil Michalovce i Podbrezovou. Půjde tak o velmi zajímavou konfrontaci dvou druholigových týmů!
Zdravím všechny fotbalové příznivce! Na programu je opět několik přátelských zápasů, Vítkovice v jednom z nich narazí na Liptovský Mikuláš, hrát se bude na umělé trávě v Havířově.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.