Německá Bundesliga

TSG 1899 Hoffenheim – Fortuna Düsseldorf

1:1

konec (1:0)

02.02.2019, 15:30 • WIRSOL Rhein-Neckar Arena, Sinsheim • 20. kolo • David Kubík

Tipsport: 1.4 5.52 7.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas končí. Viděli jsme velmi útočný fotbal od obou týmů. Nejprve v první půli dominovali spíše domácí, kteří i po proměněné penaltě Andreje Kramariće vedli 1:0. Po přestávce hsoté dueřili z první akce hned v první minutě druhé půle a od té doby to byli spíše oni, kteří diktovali tempo hry. Zápas skončil nerozhodně 1:1. To je ode mě vše a příště zase na shlednaou. (17:25:04)

90+5

90+4

Taktické střídání. Stöger odchází, Bormuth jde do akce.

90+3

Odkop od brány pro hosty.

90+2

Kramarić posílá míč vysoko nad branku soupeře.

90+1

Domácí budou mít možnost standardky z velmi zajímavé a nebezpečné pozice.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje čtyři minuty.

89

Karaman fauloval na půlce.

87

Přímý kop byl ale velmi špatně rozehraný.

87

Hosté mají k dispozici volný přímý kop.

86

Rensing dostává žlutou kartu za zdržování.

85

Belfodil se ukličkoval a o míč přišel.

84

Další střídání. Hennings autor branky dolů, Karaman na hřiště.

83

Domácí to nevzdávají a vybojovali další rohový kop.

82

V posledních minutách je jednoznačně aktivnější Düsseldorf.

80

Baumann opět pokryl svoji svatyni. Tentokrát rána mířila nad.

79

Hosté šli do přečíslení, nakonec vše skončilo autovým vhazováním.

77

Žlutou kartu vidí i kapitán Fink.

76

Do konce utkání nám zbývá nějaká ta čtvrthodinka.

74

Třetí střídání na straně domácích. Belfodil za Joelintona.

73

Gisselmann vyslal parádní střelu z levé strany, Baumann se musel hodně natáhnout a vyskočit aby míč vyrazil.

72

A hned je Szalai přistižen v ofsajdu.

71

Tohle je jasný signál Hoffenheimu, že chce vyhrát. Odchází obránce Brenet, a na hřiště pospíchá Szalai.

70

Po delší době přišlo prověření i na druhé straně. Rensing střelu po zemi kryl bez problémů.

68

Střídají i hosté. Zápas skončil pro Ducksche. Na hřiště už běží Lukebakio.

67

Baumann vytáhl další ze svých zákroků.

66

Tak i tento se podařilo domácím ubránit.

65

První roh odvrácen, bude tu ale další.

65

Z přímáku je nakonec rohový kop.

64

Brenet se hodně diví že fauloval, ale v souboji přece jen udeřil soupeře.

63

Zajímavá akce hostů, nakonec vše končí odkopem od brány.

61

Máme tu první střídání dnešního zápasu. Na hřiště přichází Nelson, místo mu uvolnil Amiri.

59

Grillitsch zůstává po souboji na zemi.

58

Centr z levé strany se nesl až do vápna. Ayhan hlavičkou orazítkoval břevno.

57

Standardní situace pro Düsseldorf.

57

Hosté vybojovali rohový kop.

56

Posch byl v souboji prostě pozdě a soupeře přišlápl. Další žlutá pro domácí.

54

Joelinton rychle rozehrál po faulu na svoji osobu, i když bylo pískáno a ještě oplácel. Zasloužená žlutá karta.

53

Obrana hostů zatím včas a správně vystupuje.

52

Domácí si přihrávají, zatím okolo půlící čáry.

50

Joelinton se dožadoval penalty. Rozhodčí to viděl jinak a penaltu nepískl.

49

Stöger se znovu hnal s míčem dopředu. Zastavila ho až zeď z obránců.

48

Hoffenheim se zpátky ujal iniciativy a bude se snažit zlomit výsledek na svou stranu.

46

46. Rouwen HENNINGS - 1:1

46

Düsseldorf právě vstřelil branku!
Tak to byla rychlovka! Stöger poslal nadýchaný centr do vápna, kde si na hlavičku naběhl ROUWEN HENNINGS a nemýlil se!

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:33.
První poločas nám nabídl jedinou branku, kterou vstřelil Andrej Kramarić z pokutového kopu. Jinak jsme mohli vidět velmi útočný fotbal domácích, kteří se dopředu tlačili neustále a snažili si vytvářet šance. Uvidíme jestli v druhém poločase přidají další branku, nebo se povede hostům snížit.

Který z týmů vyhraje druhý poločas?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+1

Hosté měli k dispozici standardku. Z té se nic nebezpečného nepřihodilo, a tak první poločas končí.

45

Hlavní rozhodčí nastavuje jednu minutu.

44

Pomalu se nám blíží konec prvního poločasu.

42

Amiri si pohrál s obránci jako s kužely a zastavil ho až faulem Zimmermann, který vidí žlutou kartu za svůj zákrok.

41

Schulzův centr končí v náruči Rensinga.

40

Amiri si vyměnil se spoluhráčem míč a přihrál Joelintonovi, kterému byla střela ztečována na roh.

39

Rohový kop odvrátila obrana hostů, pokus o následný brejk nevyšel.

38

Rensing předvedl nádherný zákrok, kterým zlikvidoval hlavičku Breneta.

36

Kevin Vogt vidí za svůj zákrok žlutou kartu.

35

Stöger kličkoval po pravé straně, poté přihrál a centr na Zimmermanna už nebyl tolik přesný aby ohrozil domácího gólmana.

33

Rensing vyboxoval míč do bezpečí.

32

Dlouhý míč za obranu na Kramariće, nakonec vybojoval ještě rohový kop.

32

Přímý kop také pro domácí.

30

Hosté měli k dispozici volný přímý kop, ale až ze své půlky hřiště.

28

Domácí jsou při chuti. Vytváří si jednu šanci za druhou.

27

Denis Geiger vyzkoušel pozornost Rensinga, ten si s přízemní střelou poradil.

25

Dlouhý nákop Baumanna končí až na hlavě obránců Düsseldorfu.

24

Ofsajd ve kterém byl přistižen Fink.

22

Morales zůstává ležet na trávníku a je ošetřován.

21

V další příležitosti Andrej Kramarić, ovšem tentokrát obrana zafungovala na jedničku a míč útočníkovi odebrala.

20

Dobrý balón na Kramariće, nakonec se k zakončení dostal Schulz. rána však neměla razanci.

Hoffenheim právě vstřelil branku!
ANDREJ KRAMARIĆ si postavil míč na penaltový puntík a bezpečně proměnil.

14

14. Penaltový zákrok.

14

A máme tu penaltu! Geiger se dostal až do vápna a Bodzek ho musel stáhnout k zemi.

12

Faul na polovině hřiště, kterým se projevil Stöger.

11

Nakonec museli s míčem zase zpátky až k brankáři.

10

Hoffenheim to zkouší po levé straně.

8

Brenet se dostal až před branku hostů, tam o míč jednoduše přišel.

7

Domácí se ubránili nátlaku a zkouší kombinovat.

5

A ten obrana odvrátila, ale nakonec se ještě dostal k hlavičce Ducksch, tu kryl gólman.

5

Bude tu další roh pro hosty.

4

Obrovská šance hostů, kterou kryje vynikající Baumann.

3

Domácímu brankáři vypadl míč z rukavic, ale naštěstí ho rychle doběhl a zažehnal nebezpečí.

1

Špatná rozehrávka Düsseldorfu.

1

Který z týmů vstřelí první branku v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

TSG 1899 Hoffenheim: Baumann – Brenet, Vogt (C), S. Posch, N. Schulz – Amiri, Grillitsch, Geiger – Demirbay – Kramarić, Joelinton.
Náhradníci: Stolz – Bičakčić, Kadeřábek, Bittencourt, Nelson, Belfodil, Szalai.

Fortuna Düsseldorf: Rensing – Zimmermann, K. Ayhan, Hoffmann, Gießelmann – Morales, Bodzek, Fink (C) – Stöger – Ducksch, Hennings.
Náhradníci: Drobný – Bormuth, Barkok, Usami, Karaman, Lukebakio, Suttner.

Rozhodčí: B. Cortus – F. Badstübner F. Assmuth (všichni Německo).
Vzájemné zápasy

15.09.18 BUN Dusseldorf Hoffenheim 2 : 1
05.04.13 BUN Hoffenheim Dusseldorf 3 : 0
10.11.12 BUN Dusseldorf Hoffenheim 1 : 1
Fortuna Düsseldorf

Düsseldorf je na 14. místě s náskokem sedmi bodů na sestupové pozice. To ovšem nemusí platit po dalším zápase, neboť hráči Düsseldorfu dokázali hned čtyřikrát zvítězit z posledních pěti utkání. Poslední zápas sice dostali doma výprask od Lipska 0:4. Uvidíme jak se tým dokáže zkoncentrovat na další utkání a jestli na špatný výsledek dá zapomenout.
TSG 1899 Hoffenheim

Hoffenheim je momentálně na šestém místě tabulky německé Bundesligy. V posledních pěti utkání prohrál jen s Bayernem Mnichov, jinak dokázal třikrát remizovat a jednou vyhrát. V týdnu tak může panovat celkem spokojenost. Navíc se Hoffenheim může spoléhat na svoji největší hvězdu Andreje Kramariče, který vstřelil osm gólů. V týmu je také český obránce Pavel Kadeřábek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.