0:2

konec (0:0)

02.02.2019, 21:30 • CD das Aves • 20. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 5.04 3.78 1.73 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Poctivou hrou a trpělivostí k vítězství zaslouženě došel celek SC Braga, když se za něj postupně v krátkém časovém sledu trefili kapitán Goiano a Paulinho. Hezký večer všem čtenářům onlajnů. (23:30:33)
Držení míče: 32 % : 68 %.
Střely na branku: 0:5. Střely mimo: 5:7. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 20:13.

90+3

90+2

Přímý kop z pravé strany pro Aves.

90+1

Žlutou kartu dostává Braga (CD Aves).

90+1

Braga předvedl ukázkovou kosu ve středovém kruhu.

90+1

Derley si při zpracování míče pomohl nedovoleně rukou.

90

Rozhodčí nastaví 3 minuty!

89

Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Dyego Sousa, přichází Wilson Eduardo.

89

Mama Baldé znovu ukázal svou tvrdost a dohrál soupeře poněkud hokejovým způsobem – bodyčekem.

88

Rohový kop kopnutý na první tyč odvrátil mimo pokutové území bránicí hráč.

87

Fariňa u rohového praporku vybojoval rohový kop.

86

Hostující dvojice vůbec nezvládla přečíslení ve svůj prospěch.

85

Rodrigo se postavil jako exekutor k přímému kopu a branku soupeře přestřelil.

84

Žlutou kartu dostává Bruno Viana (SC Braga).

84

Bruno Viana si připisuje tvrdý faul na Derleye.

83

Domácí nákop končí pouze u brankáře Sá.

82

Mam Baldé to opět přehnal s razancí v osobním souboji.

81

Sequeira tahal míč u postranní čáry a pro toto neměl žádné pochopení Derley.

80

Novais poslal svou poněkud slabou navštívenku brankáři Beunardeauovi, který ji přijal v rukavicích.

79

K zemi byl poslán nemilosrdně Fariňa.

78

Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Claudemir, přichází Joao Novais.

78

Rozhodčí o dost později než by měl, ale správně odmával ofsajd Derleyemu.

77

Fotbalisté Bragy to hrají až na příliš velkou krásu.

76

Rozhodčí viděl nedovolený zákrok Paulinha.

75

Rodrigo odcentroval, ale hráči Avesu kombinují s míčem pouze mimo pokutové území.

74

Hráči Bragy se již bezhlavě neženou dopředu a hrají pouze na tutovou jistotu.

73

Baldého centr z pravé strany byl zpacifikován obranou Bragy.

72

Dyego Sousa si šel pro pokutový kop jenže si před tím opět nepohlídal svůj ofsajd.

71

Přímý kop ve prospěch hostujícího týmu.

70

Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Claudio Falcao, přichází Luis Fariña.
Střídání v týmu CD Aves: ze hřiště odchází Vítor Costa, přichází Braga.

68

Aves mohl vzápětí snížit na rozdíl jediné branky, rozhodčí nepostřehli ofsajd Jorge Felipeho, tomu koncovka nevyšla, vzápětí bombou střílel Falcao a sestřelil při tom obránce Bragy – rohový kop.

67

A domácí celek samozřejmě bude reagovat změnou svého kádru na hřišti.

66

66. PAULINHO - 0:2

66

Braga právě vstřelila branku!
To byl neskutečný rozbor domácí obrany na jeden dotek , který začal na pravé straně hřiště! Ricardo Horta posunul míč přesně na ještě lépe stojícího PAULINHA a ten nemohl netrefit do odkryté branky – 0:2!

65

Ofsajdovou past si tentokráte dokonce nepohlídali dva hráči Bragy.

63

Beunardeau vyrazil další střelu na rohový kop pro tým SC Braga.

62

Hostující tým, který byl od začátku aktivnější se konečně dočkal gólové trefy což mu jistě přidá klidu do závěřečných minut.

60

60. Marcelo GOIANO - 0:1

60

Po přihrávce od Dyega Sousy se přesně trefuje jako správný kapitán Bragy MARCELO GOIANO – 0:1!

58

Nyní si při odkopu Mama Baldého zahrál nechtěně i rozhodčí.

57

Fransérgio se v souboji vůbec nepáral s Derleyem, který to detailně pocítil na své kůži.

56

Centr z levé strany dokázal být odvrácen prvním bránícím hráčem CD Aves.

55

Přímý kop pro tým SC Braga.

55

Rozehrání rohového kopu nemělo dlouhého trvání jelikož byl odpískán útočný faul při hlavičkovém souboji v pokutovém území Jorge Felipemu.

54

Derley intervencí u rozhodčího získal pro svůj tým rohový kop.

53

53. Paulinho nedokázal zamířit ke vzdálenější tyči

53

Velké okénko v obraně CD Aves nevyužil Paulinho, který překonal vyběhnuté brankáře přesto míč neskončil v síti!

51

Akce Bragy byla zastavena pro údajný ofsajd.

50

Žlutou kartu dostává Mama Baldé (CD Aves).

50

Mam Baldé více než hodně v souboji přidržel svého protivníka.

50

Snahu domácích fotbalistů brzdí svým zákrokem brankář Sá.

49

Derley je ošetřován mimo hrací plochu.

48

Při odkopu míče mimo pokutové území se zranil jeden z domácích hráčů.

47

Horta sice vystřelil pohotově z voleje, ale branku vysoce přestřelil.

46

Střídání v týmu SC Braga: ze hřiště odchází Joao Palhinha, přichází Fransérgio.

46

První poločas žádnou branku nenabídl, nicméně Braga si vytvořila dvě gólové situace přičemž nedokázala využít ani jednu. Proto je stav po 45 minutách 0:0. Druhý poločas bude zahájen cca ve 22:35 hodin.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+3

45+2

Nákop za červenobílou obranu nebyl zrovna nejlepší nápad hráčů Bragy.

45+1

Útočným faulem v souboji o míč se provinil Sami.

45

Rozhodčí nastaví 2 minuty!

44

Po přímém kopu míč hlavou tečoval Paulinho a trefuje tyč domácí branky!

43

Falcao se opět provinil proti pravidlům.

41

Proběhlo několik ostrých soubojů kolem středového kruhu aniž by rozhodčí hnul brvou.

40

Falcao špatně došlápl přesto mu byl odpískán šlapák jehož se dopustil těsně před tím došlápnutím.

39

Žlutou kartu dostává Leocísio Sami (CD Aves).

38

Neskutečnou hloupost předvedl Sami, který nechtěl nechat hosty rychle rozehrát a uvidí po zásluze také žlutou kartu.

37

Sousa chtěl obejít dva protihráče a ztroskotal na nich.

36

Jorge Felipe v pokutovém území sice vyskočil nejvýše, ale branku přehlavičkoval.

35

Nákop za obranu CD Aves byl jištěn opět malou domů.

34

Žlutou kartu dostává Raúl Silva (SC Braga) za protesty.

33

Poté se hráči Bragy sesypali kolem rozhodčího jako sršni a padla další žlutá karta.

33

Žlutou kartu dostává Marcelo Goiano (SC Braga).

33

Goiano sestřelil Samiho.

32

Derley tvrdě dohrál Nuno Sequeiru.

31

Přímý kop se domácím nepovedlo vůbec dobře rozehrát.

31

Žlutou kartu dostává Joao Palhinha (SC Braga).

30

Mama Baldé je dlouze ošetřován na hrací ploše.

29

Baldé byl faulován na hranici pokutového území.

27

27. Sousa brankáře nedokázal přehodit do odkryté sítě

27

Po nejistém zásahu brankáře mohl Dyego Sousa umístit do odkryté branky, ale brankář Beunardeau svojí chybu bleskurychle napravil a míč vyškrábl mimo branku!

25

Braga po delším držení míče vinou špatné přihrávky o něj přichází.

24

První poločas zatím nabízí nic než průměrný fotbal bez žádné zajímavé příležitosti.

23

Po delší době, ale přeci jen byl odpískán faul Palhinha na Derleye.

22

Jorge Felipe zvítězil ve hlavičkovém souboji jen za cenu faulu.

21

I ve vzdušném prostoru vítězí hráči týmu SC Braga.

20

Hostující Sousa byl zastaven jen za cenu faulu.

19

Hráči Bragy si libují v předlouhých rozehrách svých útočných akcí.

18

U postranní čáry se tvrdým faulem prezentoval Vítor Gomes a rozhodčí to sním řeší zatím jen za cenu slovní domluvy.

17

Velmi slabá střela Horty byla pamlskem pro brankáře Beunardeaua.

16

Nehraje se rozhodně v nějakém závratném tempu.

16

Derley při snaze o kontr byl zastaven v oblasti půlící čáry.

15

Felipe včas přistoupil k soupeři a sráží míč na další rohový kop pro hosty.

14

Centr Horty odvrátil Costa hlavou na rohový kop pro SC Bragu.

13

Paulinho zkusil křižnou střelbu a těsně minul tyč branky CD Aves.

12

Nakonec šel míč za koncovou čáru od Rodriga tudíž to nebude ani rohový kop pro CD Aves.

11

Baldé šel do souboje velmi důrazně, rozhodčí leč faul neodpískal a nechal běžet hru dál.

10

Obrana CD Aves vše zvládla díky zahrání malé domů.

9

Nyní Falcao dokázal účinně vypomoci obraně svého celku.

8

Falcao se utopil ve svých kličkách proti třem protihráčům.

7

V souboji jeden na jednoho neuspěl kapitán Gomes.

6

Ponck raději na jistotu odehrál míč do zámezí.

5

Baldé se pokusil o vysoký forčekink, zatím neúspěšně.

4

Centr poněkud nejistě vyboxoval brankář Beunardeau mimo pokutové území, kde si s ním poradili jeho spoluhráči.

3

Costa raději odkopl míč do autu za pomezní čáru.

2

Hráči Bragy ihned od počátku zápasu předvádí svou vysokou technickou vyspělost.

1

Galo při defenzivní činnosti předvedl svou jistotu.

1

Jelikož oba celky vyznávají stejné barvy tak Aves bude hrát v bíločervených pruhovaných dresech, Braga ve světle modrých.

CD Aves: Beunardeau – Rodrigo, Galo, Ponck, Jorge Fellipe – M. Baldé, V. Gomes (C), Falcao, Costa – Sami, Derley.
Náhradníci: A. Ferreira – Miloš, Rodrigo Defendi, Fariña, Braga, de Oliveira Conceição.

SC Braga: T. Sá – Sequeira, B. Viana, R. Silva, Goiano (C) – Esgaio, Claudemir, Palhinha, R. Horta – Paulinho, Dyego Sousa.
Náhradníci: Marafona – P. Santos, Fransérgio, Novais, W. Eduardo, Murilo, Trincao.

ČK: 40. Fernandes (Tondela)

Aves: Beunardeau – Jorge Fellipe, Costa, Galo, Rodrigo, Ponck – M. Baldé (85. de Oliveira Conceição), Falcao (74. Braga), V. Gomes – Derley, Sami (78. Rodrigues).
Poslední utkání SC Braga:

SC Braga – Santa Clara 1:0 (0:0)

Branka: 56. Sousa

Rašíd (Santa Clara) nedal v 54. minutě penaltu

Braga: T. Sá – Esgaio, B. Viana, R. Silva, Goiano (C) – W. Eduardo, Ricardo (62. Fransérgio), Claudemir, Novais (62. R. Horta) – Dyego Sousa, Paulinho (82. Palhinha).

Portimonense – Braga 1:1
Ve 20. kole portugalské ligy na svém hřišti přivítá tým CD Aves (15) celek z opačného pólu tabulky SC Braga (3). Favoritem je bezesporu hostující tým.

Vzájemné utkání 2018 – 19:

SC Braga – CD Aves 3:1 (0:0)

Branky: 59. Eduardo, 64. Palhinha, 78. Sousa – 52. Defendi

I v poháru uspěl lépe tým z Bragy, když zvítězil na hřišti CD Aves 2:1 zásluhou dvou branek Eduarda.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.