Francouzská Ligue 1 Uber Eats

AS Monaco – Toulouse FC

2:1

konec (1:1)

02.02.2019, 20:00 • Stade Louis-II, Monaco • 23. kolo • Matouš Vojáček (@vojacekmatous)

Tipsport: 1.75 3.86 5.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

63

63. Cesc FÀBREGAS - 2:1

63

Monaco právě vstřelilo branku!
Tohle byla parádní akce Monaka. Gelson si seběhl z křídla do vápna, snažil se najít někoho na středu šestnáctky, ale balón se odrazil přesně před CESCE FÀBREGASE, který si seběhl pro balón a nekompromisně jej zakončil do levého horního rohu z jeho pohledu. Asistence: Radamel Falcao.

20

20. Christopher JULLIEN - 1:1

20

Toulouse právě vstřelilo branku!
Po pěti minutách máme vyrovnáno! Hosté zahrávali rohový kop, přesněji Durmaz, který poslal centr na přední tyč. Z této pozice došlo k prodloužení na střed malého vápna, kam si seběhl CHRISTOPHER JULLIEN, který bez problému dostal balón do sítě. Asistence: Ibrahim Sanagaré.

15

15. Alexandr GOLOVIN - 1:0

15

Přímé ohrožení branky zastavila zeď, balón se odrazem dostal k domácím hráčům, jenž velice rychle přešli do protiútoku, který střelou po zemi k levé tyči brankářovi branky zakončil ALEXANDR GOLOVIN. Asistence: Gelson Martins.

2:1

konec (1:1)

Branky: 15. Golovin (G. Martins), 63. Fàbregas (Falcao) – 20. Jullien (Sangaré)

Karty:   9. Ballo-Touré (ASM), 90+4. Jemerson (ASM) – 45+2. Gradel (TOU), 50. Diakité (TOU), 60. Sylla (TOU)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 13:7. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:15.

AS Monaco: Subašić – Glik, Jemerson, Badiashile – Sidibé, Rony Lopes, Fàbregas, Golovin (77. N'Koudou), Ballo-Touré – Falcao (84. A. Traoré), G. Martins (72. Adrien Silva).
Náhradníci: Benaglio – Thuram-Ulien, N'Koudou, Adrien Silva, Diop, Henrichs, A. Traoré.

Toulouse FC: Reynet – Jullien, Šoji, Sylla – Diakité, García (79. Jean), Durmaz (72. Bostock), Sangaré – Dossevi, Gradel – Leya Iseka.
Náhradníci: Goicoechea – Bessile, Moreira, Jean, Sanogo, Bostock, Mubele.

Rozhodčí: Lesage – Ocak, Jeanne