5:1
konec (3:1, 2:0, 0:0)
17.11.2018, 17:30 • Sokolov • 18. kolo • Rostislav Králik
Tipsport: 1.1 10.0 10.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.1 - 10.0 - 10.0
HC Baník Sokolov – HC Letci Letňany
5:1
konec (3:1, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 11. Kovařík (Tomeček, Kuběna), 16. Vracovský (Rulík), 19. Rohan (Vracovský, Stříbrný), 32. Kuběna (Vrána, Kovařík), 33. Čurda (D.Hruška, Švec) – 18. Horák (Schwamberger, Panna)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Baník Sokolov:
Fečo (P. Hruška) – Vodička, Kvapil, Tomeček, Rulík, Přindiš (A), Šik (A) – Kovařík, Kuběna, Vracovský, Čejka, Čurda, Stříbrný, Trapl, D. Hruška, Bečvář, Švec, Vrána, Rohan (C). Trenér: Karel Mlejnek.
Náhradníci:
Trenér:
HC Letci Letňany:
Hamalčík (Brugioni) – Beran (C), Eliáš, Keller – Chlouba, Fabiánek, Hanuš, Nedorost, Procházka, Schwamberger, Vobořil, Uhlíř, Panna, Šilhan, Barbora, Horák, Gajdoš. Trenér: Jiří Seidl.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hlinka – Tichý, Goltsch
Diváci: 516
1. třetina | ||||
10:07 | SOK | 1:0 | Kovařík (Tomeček, Kuběna) | |
15:30 | SOK | 2:0 | Vracovský (Rulík) | |
17:38 | LET | 2:1 | Horák (Schwamberger, Panna) | |
18:26 | SOK | 3:1 | Rohan (Vracovský, Stříbrný) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
28:10 | LET | 2 | Hanuš, hákování | |
31:37 | LET | 2+10 | Nedorost, naražení zezadu, odpyká Šilhan | |
31:59 | SOK | 4:1 | Kuběna (Vrána, Kovařík) | |
32:25 | SOK | 5:1 | Čurda (D.Hruška, Švec) | |
32:47 | SOK | 2 | Fečo, odpyká Bečvář | |
37:01 | SOK | 2 | Kovařík, faul loktem | |
39:11 | SOK | 2 | Kuběna, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
46:10 | LET | 2 | Šilhan, krosček | |
52:27 | LET | 2 | Uhlíř, nesportovní chování | |
60:00 | LET | 2 | Schwamberger, podrážení | |
Konec |
Dallas – Boston • po prodl. 02:10 1:0
Winnipeg – Buffalo • po s.n. (2:3) 02:10 1:2
Chicago – Los Angeles • po s.n. (0:2) 02:30 1:2
Colorado – Washington • po prodl. 03:00 2:3
Vegas – St. Louis 04:00 1:4
Anaheim – Toronto • po prodl. 04:00 1:2
New Jersey – Detroit • po prodl. 19:00 2:3
Philadelphia – Tampa • po prodl. 19:00 5:6
Salzburg – Jihlava 11:00 3:0
Havlíčkův Brod – Liberec 11:30 4:7
Mountfield HK – Mladá Boleslav 12:00 7:2
Přerov – Třinec 12:00 2:5
Č. Budějovice – Olomouc 12:30 0:1
Chomutov – HC Litvínov 12:30 1:2
Havířov – Vsetín 14:00 1:0
Kladno – Plzeň 15:30 0:3
Sparta – Pardubice 16:00 2:5
Žďár n/S – Kometa Brno 16:00 5:3
Vítkovice – Zlín • po s.n. (0:1) 17:00 2:3
Slavia – K. Vary 18:30 4:1
Kobra – Sparta 12:00 2:5
HC Litvínov – K. Vary 12:00 2:0
PZ Kladno – Třemošná 12:00 3:4
Mladá Boleslav – Kometa Brno 12:00 1:3
Pardubice – Žďár n/S 12:00 10:0
Olomouc – Havířov 12:00 1:7
Vsetín – Warriors Brno 12:00 6:3
Tábor – Č. Budějovice • po s.n. (1:2) 12:15 2:3
Mountfield HK – Jihlava 12:15 8:0
Vítkovice – Technika Brno 13:00 7:0
Chomutov – Kladno • po prodl. 16:00 3:4
Liberec – Havlíčkův Brod 16:00 4:3
60:00
59:52
59:14
58:57
58:51
58:09
58:00
57:22
56:40
55:52
54:41
53:51
53:08
52:27
50:45
50:35
49:44