2:3

po prodl. (0:0, 0:2, 2:0 - 0:1)

17.11.2018, 17:00 • 24. kolo • Adam Dořák

Tipsport: 2.37 4.1 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Sledovali jsem dobré utkání.I když to v první třetině vypadalo, že se branek nedočkáme, nakonec dvě slepené branky Kladna v závěru druhé třetiny rozpohybovalo hru a ve třetí části jsme mohli sledovat honbu Prostějova za vyrovnáním a brejkové situace Kladna. Prostějov nakonec proti Kladnu vyválčil bod. V prodloužení byla hra vyrovnaná, se štěstím na straně Kladna. Branek mohlo každopádně být více, ale oba brankáři se prezentovali dobrými výkony a navíc střelci měli dlouho velký problém se pořádně trefovat mezi tři tyče. (19:28:29)

62:38

62:38 Ladislav ZIKMUND - 2:3

62:38

Kladno právě vstřelilo branku!
Autorem branky je LADISLAV ZIKMUND, který kroužil dobrou chvíli s pukem, nakonec se skvěle uvolnil, najel si do střelecké pozice a dává rozhodující branku! Bez asistence.

62:09

Možný protiútok Kladna, Zajíc byl nakonec pokryt a vystaven ofsajdu.

61:47

Cikánek kryje střelu soupeře a vhazování před jeho brankou.

61:21

Nyní Prostějov v útoku a moc nechybělo, aby se k zakončení mohl dostat Divíšek. Divíšek i podruhé, který to myslel dobře, ale jeho provedení už nebylo tak dobré.

60:43

Vampola dlouho s pukem na hokejce, nakonec byl vytlačen z pásma Prostějova a skoro mohl přijít o puk a to by znamenalo šanci pro soupeře. Nakonec to zvládl.

60:01

Třetí třetina nám přinesla nejzajímavější pasáž hry. Hrálo se prakticky na jednu branku, kdy Prostějov v polovině třetiny snížil a následně dokázal vyrovnat. I za vyrovnaného stavu se obě mužstva dostávala do zakončení a velkou šanci rozhodnout měli domácí, ale nakonec si tento zápas zaslouží nadstavbu, v podobě prodloužení. Tak uvidíme, kdo bude brát plusový bod za prodloužení, jdeme na to!

60:00

59:04

Prokeš v šanci, ale střílí nad branku!

58:30

I za vyrovnaného stavu můžeme sledovat, že obě mužstva se snaží rozhodnout ještě před závěrečnou sirénou.

57:55

Prostějov se dostal do rychlého útoku a po střele Cikánek vůbec netušil kde se puk od něj odrazil, nakonec se rychle vzpamatoval a ukrývá puk.

57:30

...Kladno v pásmu soupeře, ale bez střelby.

56:57

Kladno je aktivnější a snaží se ještě o rozhodnutí...

55:28

55:28 David DVOŘÁČEK - 2:2

55:28

Jestřábi právě vstřelili branku!
Jestřábi zaslouženě vyrovnávají, Kolář střílí od modré a před brankou mírně tečuje puk DAVID DVOŘÁČEK a závěr třetiny bude ještě zajímavý! Asistence: Daniel Kolář a Tomáš Karpov.

55:08

Dvořáček poslal puk hodně mimo. Karpov již neudržel puk na modré a Prostějov musí od středního pásma.

2:3

Branky a nahrávky: 50. Karpov, 56. Dvořáček (D. Kolář, Karpov) – 38. Jelínek (Machač, Kubík), 38. T. Kaut (Vampola), 63. Zikmund

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil (Huf) – D. Kolář, Bažant, Havlík, Rašner, J. Zdráhal, Mikliš – Prokeš, Krejčiřík, L. Luňák – Dvořáček, Starý, Karpov – Račuk, Matýs, Divíšek – Žálčík, Venkrbec.

Rytíři Kladno: Cikánek (Brízgala) – Kehar, P. Hořava, Zajíc, Nash, Zelingr, J. Říha – Svedlund, Machač, Š. Bláha – Zikmund, T. Kaut, Redlich – Hajný, Vildumetz, Vampola – Kružík, Jelínek, Kubík.

37:02 KLA 0:1 Jelínek (Machač, Kubík)
37:54 KLA 2+10 P. Hořava, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká P. Hořava
38:00 KLA 0:2 T. Kaut (Vampola)
38:23 KLA 2 Machač, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
41:06 KLA 2 T. Kaut, zásah do nohou
49:24 PRO 1:2 Karpov
55:28 PRO 2:2 Dvořáček (D. Kolář, Karpov)