1:2
konec (0:0, 1:0, 0:2 - N 0:0 - 0:1)
17.11.2018, 12:30 • ROCKNET ARÉNA, Chomutov • Skupina A • Marcel Holl (@69Maca)
Piráti Chomutov – HC Litvínov
1:2
konec (0:0, 1:0, 0:2 - N 0:0 - 0:1)
Branky a nahrávky: 28. Chlán (Vrhel) – 49. Kroupa (P. Svoboda), 54. Jindra (Berka), rozh. náj. Svoboda
Karty:
Neproměněná penalta:
Piráti Chomutov:
Skokan (Šatný) – Váchal, Seemann, Zeman, Mikulec, Beneš, Kleiner, Štochl – Vrhel, J. Svoboda, Chlán, Prokop, Jaroš, Mežnar, Koláček, Koblížek, Pech, Ouřada, Gut
Náhradníci:
Trenér:
HC Litvínov:
Pejsar (Zajíček) – Bártek, Šubrt, Viedemann, Baláž, Kroupa, Havlík, Háva – Jindra, Kysela, Berka, Limanovský, Bartoš, Jouza, Šarlinger, Fišer, Dufek, P. Svoboda.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kostourek – Fiala, Kokrment
Diváci:
1. třetina | ||||
12:09 | LIM | 5+OK | Limanovský, pozdní dohrání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
25:35 | LIM | 2 | Baláž, sekání | |
27:30 | CHM | 1:0 | Chlán (Vrhel) | |
28:53 | LIM | 2 | Háva, podrážení | |
35:16 | CHM | 2 | Chlán, nesportovní chování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
45:15 | CHM | 2 | Seemann, podrážení | |
47:25 | CHM | 2 | Vrhel, sekání | |
48:18 | LIM | 1:1 | Kroupa (P. Svoboda) | |
53:11 | LIM | 1:2 | Jindra (Berka) | |
58:44 | LIM | 2 | Jindra, podrážení | |
Konec | ||||
Potenciální | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
LIM | 1:3 | Svoboda (rozh. náj.) | ||
Konec |
Dallas – Boston • po prodl. 02:10 1:0
Winnipeg – Buffalo • po s.n. (2:3) 02:10 1:2
Chicago – Los Angeles • po s.n. (0:2) 02:30 1:2
Colorado – Washington • po prodl. 03:00 2:3
Vegas – St. Louis 04:00 1:4
Anaheim – Toronto • po prodl. 04:00 1:2
New Jersey – Detroit • po prodl. 19:00 2:3
Philadelphia – Tampa • po prodl. 19:00 5:6
Salzburg – Jihlava 11:00 3:0
Havlíčkův Brod – Liberec 11:30 4:7
Mountfield HK – Mladá Boleslav 12:00 7:2
Přerov – Třinec 12:00 2:5
Č. Budějovice – Olomouc 12:30 0:1
Chomutov – HC Litvínov 12:30 1:2
Havířov – Vsetín 14:00 1:0
Kladno – Plzeň 15:30 0:3
Sparta – Pardubice 16:00 2:5
Žďár n/S – Kometa Brno 16:00 5:3
Vítkovice – Zlín • po s.n. (0:1) 17:00 2:3
Slavia – K. Vary 18:30 4:1
Kobra – Sparta 12:00 2:5
HC Litvínov – K. Vary 12:00 2:0
PZ Kladno – Třemošná 12:00 3:4
Mladá Boleslav – Kometa Brno 12:00 1:3
Pardubice – Žďár n/S 12:00 10:0
Olomouc – Havířov 12:00 1:7
Vsetín – Warriors Brno 12:00 6:3
Tábor – Č. Budějovice • po s.n. (1:2) 12:15 2:3
Mountfield HK – Jihlava 12:15 8:0
Vítkovice – Technika Brno 13:00 7:0
Chomutov – Kladno • po prodl. 16:00 3:4
Liberec – Havlíčkův Brod 16:00 4:3
Vítěznou branku v nájezdech zaznamenal PŘEMYSL SVOBODA.
5. série 1:2
4. série 1:2
4. série 1:1
3. série 1:1
3. série 1:0
2. série 0:0
2. série 0:0
1. série 0:0
1. série 0:0
64:36
64:22
64:02
63:00
62:18
61:39