HC Vítkovice Ridera – Technika Hockey Brno

7:0

konec (3:0, 3:0, 1:0 - N 1:0)

17.11.2018, 13:00 • Ostravar aréna • Skupina Východ • Monika Baloghová

V Ostravě je v kategorii dorostu pro tuto chvíli již dobojováno. Vítkovičtí zamkli svou branku a díky tomu si gólman Münch připisuje vychytanou nulu. V první a druhé části se domácím pokaždé trefili třikrát, ve třetí třetině a nadstavbě přidali po jednom gólu. Hráči Techniky se snažili, předvedli i několik zajímavých šancí, ale to bylo z jejich strany vše. Mějte příjemný zbytek dne a máte-li chuť, pusťte si náš onlajn od pěti hodin ze zápasu vítkovické juniorky. Jste srdečně zváni. (15:23:25)

62:16

Vítkovice právě vstřelily branku!
Domácí ukončují nadstavbovou část dalším gólem, po nahrávce Kubíka překonává Nešpůrka SAMUEL RAJČAN. Asistence: Martin Kubík, René Smolka.

61:53

Domácí mají puk pod kontrolou, hraje se ve středním pásmu.

61:22

Přidal se dostal až k domácí brance, ale zakončení k tyči mu nevyšlo.

60:50

Groch se s tím nepáral a zastavil Kotáska u mantinelu.

60:27

Domácí krouží kolem brněnské klece.

60:01

Brněnští gólmani se opět střídají, v prodloužení bude hostující branku hájit Nešpůrek.

60:01

59:58

Puk putuje na zakázané uvolnění Vítkovic.

59:30

Technika vytrvává a pokusí se dát alespoň čestný gól.

59:03

Vítkovičtí přidávají další branku, po nahrávce Holaníka se s přispěním tyče trefuje ONDŘEJ CUBO – 7:0. Asistence: Filip Holaník.

58:40

Smolka má puk pod kontrolou, bude rozehrávat od Müncha.

58:01

Vhazování u branky Techniky vyhráli domácí.

57:30

Znovu v akci Brada, ale ani tentokrát na Bílka nevyzrál.

57:18

57:14

U hostující klece to zkusil Brada, ale Bílek zakročil včas.

7:0

Branky a nahrávky: 3. Petr (Kotásek, Krejsa), 5. Krejsa (Bystroň, Petr), 5. Macho (Holaník, Smolka), 22. Brada (Rajčan), 22. Holaník (Macho), 37. Smolka (Kotásek), 60. Cubo (Holaník), 63. Rajčan (Kubík, Smolka)

HC Vítkovice Ridera: Münch (Vítek) – Bystroň, Smolka (A), Cubo, Machů (A), Puchala, Veřmiřovský – Holaník, Kotásek, Pavelec, Krejsa (C), Petr, Rajčan, Brada, Macho, Kubík

Technika Hockey Brno: Bílek (Nešpůrek) – Kučírek (A), Růžička, Krejčí, Groch, Irajn, Šupa – Middleton, Mareček, Líska, Přidal, Kubový, Filípek, Maštalíř, Hrnčíř (C), Závadský, Walla

Rozhodčí: P. Pelc – V. Kořistka, M. Janoško