NHL

Dallas Stars – Boston Bruins

1:0

po prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)

17.11.2018, 02:10 • American Airlines Center, Dallas • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)

Tipsport: 2.35 3.93 2.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek noci. (04:54:47)
3. Jason Dickinson (DAL) 1+0
Svůj debut v NHL prožil český obránce Jakub Zbořil, který odehrál necelých 11 minut, vyslal jednu střelu na branku a připsal si na konto tři bodyčeky.
Souboj Dallasu s Bostonem muselo, stejně jako před dvěma týdny, rozhodnout až prodloužení. Domácí Dallas měl po většinu střetnutí více ze hry, o čemž svědčí i počet střel (37 ku 23), ale na šance byl duel hodně vyrovnaný. Přesto ráz zápasu určovali hlavně brankáři Bishop s Raskem. Duel nakonec dospěl do prodloužení, ve kterém rozhodl neúspěšný útok Marchanda s Pastrňákem, propad v obraně a šance Dickinsona, který se dostal k dorážce Janmarkovy předchozí střely.

61:34

61:34 Jason DICKINSON - 1:0

61:34

Dallas právě vstřelil branku!
Marchand hledal svou přihrávkou Pastrňáka, ale puk neprošel. Hráči Bostonu naopak propadli a do přečíslení vyrazili domácí. Janmark se rozhodl nepřihrávat a na Raska vystřelil. Hostující brankář kotouč vyrazil pouze před sebe a k dorážce se protlačil JASON DICKINSON! Asistence: Mattias Janmark.

60:59

Před Spezzou byla odkrytá klec, ale jeho rána z voleje trefila jen bránícího hráče do nohy.

60:53

Lindell se dostal do ostrého úhlu, ale pokusil se obhodit Raskovo rameno. Brankář Bostonu kotouč zachytil.

60:25

Seguin vypálil po přejetí útočné modré a Raskovi nadělala jeho střela hodně problémů. Puk ale vyrazil.

60:01

O osudu dnešního střetnutí bude muset rozhodnout prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:28

59:28

59:28

Bishop reflexivně vykopl betonem a zabránil pro Dallas nejhoršímu! Puk už mířil do branky po odrazu od Heiskanenovy nohy!