Chance liga

HC Dukla Jihlava – HC Stadion Litoměřice

5:2

konec (0:1, 2:0, 3:1)

17.11.2018, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • 24. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.4 5.5 5.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní utkání sledovalo 1 812 diváků. (19:57:43)
Dnešní utkání 24. kola Chance Ligy je za námi. Dukla otočila nepříznivě se vyvíjející stav, když prohrávala od 17. minuty 0:1. To však již neplatilo po druhé třetině, když se dostala do vedení 2:1, které již nepustila. Ve třetí třetině přidala tři góly za sedm minut a i přes ještě jeden gól hostí utkání dotáhla k výhře 5:2. Z emocemi nabitého stadionu se s vámi loučím a přeji vám krásný zbytek víkendu. Napočtenou!

59:14

Jsme v poslední minutě zápasu, Dukla již dohrává před brankou a Pekr výborně vybojoval kotouč, ale nedostal se ke střele.

58:27

Domácí vyhazují podruhé za sebou v rozmezí 20 sekund a na stadionu se začíná oslavovat další tříbodová výhra.

57:54

Korkiakoski našel křižným pasem skvěle Havelku, ten však prázdnou branku z úhlu netrefuje!

57:37

Brož se v závaru před brankou vyznamenal celkem zkušeně a přikryl puk včas. Také se mu dostává ovací publika.

57:30

První část ukončil tvrdou střelou z kruhu Pavlas, ale Váňa zblokoval helmou do ochranné sítě.

57:15

Hlavní sudí zřejmě bude mít k večeři pořádnou bramboračku. Další tvrdý hit, po něm jde za katr Kajínek. Litoměřice mají 44 sekund přesilovky 5 na 3!

56:32

Hraje se momentálně 4 na 4, Pekr dohrál na Anděla, který v klidu kontroloval puk a následně vyhodil obloukem z pásma.

55:59

Kdyby hledal nějaký scénárista námět na komedii z hokejového prostředí, možná by se měl zajít podívat na závěr třetí třetiny tohoto zápasu. Jiránek je vyloučen za hrubost, když se u střídaček ještě postrkoval s jedním z hostí.

55:36

Zeman se dostal přes obránce ke střele, ve velké rychlosti ale nepřekonal Krále.

55:14

Pavlas mimo hru srazil na zem Osmíka a jde za katr kvůli nedovolenému bránění.

54:54

Domácí zatím brání zkušeně a navíc se bude hrát čtyři na čtyři. Možná ani to ne, po přerušení hry Králem se strhla bitka. Litoměřice opravdu závěr zápasu nezvládají...

54:24

Skořepa sice tvrdě a dle názoru domácí střídačky čistě naremploval na mantinel Havelku, sudí však signalizoval trest, klasifikoval ho jako napadení a po komerční pauze se rozehraje závěrečných pět a půl minuty.

54:14

Dukla bude hrát ještě jednou v oslabení. Tvrdá hra se holt tady nenosí...

53:22

Anděl zkusil individuální akci v útočném pásmu, cestu mu ale zkřížil Havelka. I nadále však drží domácí útočné pásmo.

52:11

52:11 Martin OSMÍK - 5:2

52:11

Dukla právě vstřelila branku!
Ale je to vše zpět ve starých kolejích! Hostující obrana v předbrankovém prostoru propadla, volný Dostálek se dostal k puku a sám před Králem nezakončil, nýbrž si ho položil, přistrčil vedle sebe stojícímu MARTINU OSMÍKOVI, který uklidil puk do horní části branky! Asistence: Vlastimil Dostálek.

5:2

Branky a nahrávky: 29. J. Pohl (T. Havránek), 39. Zeman (Štebih), 46. Dostálek (J. Pohl, Werbik), 49. Werbik (Hrníčko, Dostálek), 53. Osmík (Dostálek) – 17. Voženílek (J. Kloz, Pavlas), 52. Przybyla (Dluhoš, Jebavý)

HC Dukla Jihlava: Brož (Chaloupek) – J. Pohl, Štebih, Kajínek (A), D. Váňa, Štindl, Vála, Mareš – Anděl, Skořepa (C), Pekr – Jiránek (A), Zeman, Dostálek – T. Havránek, Werbik, Osmík – Harkabus, M. Hlinka, Hrníčko.

HC Stadion Litoměřice: Tomáš Král (Michajlov) – Pavlas (C), Marcel, Kvasnička, Gaspar, Jebavý (A), Buchtela, Dluhoš – Korkiakoski, J. Kloz, M. Kadlec – Voženílek, M. Zadražil, Pour – Šik, Przybyla, M. Havelka – Machač, Jirásek, J. Dvořák.

Rozhodčí: Micka, Zubzanda – Coufal, Janíček

Diváci: 1 812

05:32 LTM 2 Pour, držení
10:43 LTM 2 Przybyla, nedovolené bránění
16:19 JIH 2 Kajínek, krosček
16:59 LTM 0:1 Voženílek (J. Kloz, Pavlas)