17.11.2018, 15:00 • TatNeft Arena • Adam Dořák, Ondřej Klos

Tipsport: 1.5 4.7 5.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (17:38:43)
Česká stopa v utkání:
Jiří Sekáč: 14:00, 1+0, vítězný nájezd
Střely na bránu: 29-20.
Sledovali jsme utkání mezi Kazaní a Dinamem Riga, který končí výhrou domácích 2:1 na samostatné nájezdy. Jako první se v 48.minutě prosadil Redlihs po využité přesilovce. Nicméně v 51.minutě vyrovnal český útočník Jiří Sekáč, který se jako jediný prosadil v nájezdové loterii. První hvězda utkání je tedy jasná. Kazaň se posouvá na čtvrté místo, Riga zůstává sedmá.

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým Ak Bars Kazaň.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani v prodloužení jsme se nedočkali branky a toto velice vyrovnané utkání jde do nájezdů.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:37

Riga zkouší ještě jeden útok. Celou akci zakončil Brandon McMillan chytrou dorážkou, jenže Vladislav Podjapolskij předvedl jistý zákrok.

2:1

Branky a nahrávky: 51. Sekáč (Postma, Lander), rozh. náj. Sekáč – 48. M. Redlihs (Džerinš, Balinskis)