2:0
konec (0:0, 1:0, 1:0 - N 0:0 - 1:0)
17.11.2018, 12:00 • Skupina Západ • Petr Význer
HC Litvínov – HC Energie Karlovy Vary
2:0
konec (0:0, 1:0, 1:0 - N 0:0 - 1:0)
Branky a nahrávky: 35. Brouček (Krocker), 52. Slavík (Brouček, Kočárek)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Litvínov:
Čermák (Herkommer) – Minařík, Werner, Hynek, Cimrman, Hocelík, Novotný, Hora – Dej, Šikl, Adámek, Kočárek, Vopat, Slavík, Špaček, Brouček, Pešta, Krocker, Skuhrovec
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary:
Bajgar (Kubát) – Žďárský, Petretič, Houdek, Hohl, Prošek, Vogel – Remeš, Šmajda, Blecha, Bubanec, Matas,Rymon, Botoš, Marz, Varvařovský
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Daniel Kraval – Tomáš Kučera, Jakub Dědek
Diváci:
1. třetina | ||||
19:00 | KVA | 2 | Remeš, nedovolené bránění | |
17:50 | KVA | 2 | Petretič, podrážení | |
16:45 | LIM | 2 | Slavík, podrážení | |
13:53 | LIM | 2 | Adámek, podrážení | |
10:57 | KVA | 2 | Blecha | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
32:04 | KVA | 2 | Prošek, napadení | |
33:34 | KVA | 2 | Vogel, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
34:54 | LIM | 1:0 | Brouček (Krocker) | |
37:12 | LIM | 2 | Špaček, podrážení | |
39:14 | KVA | 2 | Vogel, vysoká hůl | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
47:20 | KVA | 2 | Varvařovský, držení | |
51:26 | LIM | 2:0 | Slavík (Brouček, Kočárek) | |
56:11 | KVA | 2 | Vogel, napadení | |
59:14 | LIM | 2 | Hocelík, podrážení | |
Konec | ||||
Prodloužení | ||||
po prodl. | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
Konec |
Dallas – Boston • po prodl. 02:10 1:0
Winnipeg – Buffalo • po s.n. (2:3) 02:10 1:2
Chicago – Los Angeles • po s.n. (0:2) 02:30 1:2
Colorado – Washington • po prodl. 03:00 2:3
Vegas – St. Louis 04:00 1:4
Anaheim – Toronto • po prodl. 04:00 1:2
New Jersey – Detroit • po prodl. 19:00 2:3
Philadelphia – Tampa • po prodl. 19:00 5:6
Salzburg – Jihlava 11:00 3:0
Havlíčkův Brod – Liberec 11:30 4:7
Mountfield HK – Mladá Boleslav 12:00 7:2
Přerov – Třinec 12:00 2:5
Č. Budějovice – Olomouc 12:30 0:1
Chomutov – HC Litvínov 12:30 1:2
Havířov – Vsetín 14:00 1:0
Kladno – Plzeň 15:30 0:3
Sparta – Pardubice 16:00 2:5
Žďár n/S – Kometa Brno 16:00 5:3
Vítkovice – Zlín • po s.n. (0:1) 17:00 2:3
Slavia – K. Vary 18:30 4:1
Kobra – Sparta 12:00 2:5
HC Litvínov – K. Vary 12:00 2:0
PZ Kladno – Třemošná 12:00 3:4
Mladá Boleslav – Kometa Brno 12:00 1:3
Pardubice – Žďár n/S 12:00 10:0
Olomouc – Havířov 12:00 1:7
Vsetín – Warriors Brno 12:00 6:3
Tábor – Č. Budějovice • po s.n. (1:2) 12:15 2:3
Mountfield HK – Jihlava 12:15 8:0
Vítkovice – Technika Brno 13:00 7:0
Chomutov – Kladno • po prodl. 16:00 3:4
Liberec – Havlíčkův Brod 16:00 4:3
5. série 1:0
5. série 1:0
4. série 1:0
4. série 1:0
3. série 0:0
3. série 0:0
2. série 0:0
2. série 0:0
1. série 0:0
1. série 0:0
64:49
64:15
62:41
61:47
60:10
60:01