1:4

konec (1:1, 0:3, 0:0)

17.11.2018, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Jan Prošek

Tipsport: 1.98 4.03 3.26 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po první třetině platil vyrovnaný stav. Zápas byl rozhodnutý ve druhé třetině, která vyšla výborně hostujícímu celku. Ten byl v této části hry střelecky aktivnější 16:13, zejména ale vstřelil tři branky, díky čemuž do té doby vyrovnaný duel naklonil na svou stranu. (06:39:40)

59:00

Oznámena byla poslední minuta hry v tomto zápase.

58:24

Domácí hokejisté se marně pokouší snížit náskok soupeře, Reilly Smith v souboji s obráncem nyní přišel o kotouč.

57:30

Ryan Reaves hledal spoluhráče před brankou, Pierre-Édouard Bellemare zakončit sice nedokázal, ale puk se dostal na modrou čáru, odkud už střela přišla. Brankář Blues byl ovšem pozorný.

57:05

Jake Allen přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

57:00

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, Vegas po předchozí výhře nad Ducks na body nedosáhnout.

56:24

Colton Parayko zakončoval ze zajímavé pozice, jeho ránu možná jemně tečoval domácí brankář.

56:03

Komerční přestávka. Momentálně se ani jeden celek nemůže dostat do šancí, sledujeme klidnější pasáž hry. St. Louis míří za výhrou v tomto zápase. Domácí ze 30 střel na branku dali jeden gól, hosté z 35 čtyři.

55:01

Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou hostujícího celku. Jake Allen tak musí být se svými spoluhráči pozorný.

54:38

Mnoho času už domácí Vegas na zdramatizování zápasu nemá. Hostující tým profituje z povedené druhé třetiny, ve které vstřelil tři branky.

54:00

53:30

Reilly Smith zakončoval akci svého týmu střelou přes obránce, kotouč byl tečovaný mimo.

53:10

Polovina početní výhody je pryč, hosté na výraznější šanci čekají.

52:30

William Karlsson to zkoušel individuálně, dostal se do střelecké pozice, kterou dokázal vyrazit brankář Jake Allen.

52:17

Početní převahu nyní hraje hostující celek, a tak se domácí hokejisté musí bránit.

1:4

Branky a nahrávky: 7. Carrier (Bellemare, Theodore) – 7. R. O'Reilly (Tarasenko, Schwartz), 28. R. O'Reilly (Schwartz, Tarasenko), 37. B. Schenn (Edmundson, Bozak), 38. Sundqvist (Dunn)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, C. Miller, Theodore, Engelland, Holden, Merrill – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Eakin, Tuch – Nosek, Carpenter, Hyka – Carrier, Bellemare, Reaves.

St. Louis Blues: Allen (Ch. Johnson) – Gunnarsson, Pietrangelo, Dunn, Parayko, Edmundson, Bouwmeester – Schwartz, R. O'Reilly, Tarasenko – Fabbri, Bozak, B. Schenn – Sanford, Thomas, Perron – Barbašev, Sundqvist, Blais.

Rozhodčí: Lambert, McIsaac – Daisy, Gibbs

Diváci: 18 488

06:03 VEG 1:0 Carrier (Bellemare, Theodore)
06:41 STL 1:1 R. O'Reilly (Tarasenko, Schwartz)
08:24 STL 2 Sanford, podrážení
14:48 VEG 2 R. Smith, podrážení