4:0
konec (1:0, 1:0, 2:0)
17.11.2017, 17:00 • Zimný štadión, Banská Bystrica • 20. kolo • Matej Kubove (@Matej Kubove)
Tipsport: 1.45 5.6 4.57 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.45 - 5.6 - 4.57
HC´ 05 Banská Bystrica – MsHK Žilina
4:0
konec (1:0, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 14. Ďatelinka, 21. Ďatelinka (Surový, Kubka), 59. Bubela (Brejčák), 59. Lunter (Lamper, Mihalik)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC´ 05 Banská Bystrica:
Lassila (Lukáš) – Ďatelinka (A), Kubka, Brejčák, Sedlák, Mihalik, Grundling, Košecký – Lunter, Surový (A), Lamper – Bartánus (A), Bubela, Hohmann – Asselin, Faille, Brittain – Gabor, Češík, Belluš
Náhradníci:
Trenér:
MsHK Žilina:
Tomek (Mikoláš) – Hatala, Juraško (A), Poulin, Chaloupka, Harant (A), Mendrej, Roman, Meliško – Handlovský (C), R. Hruška, Klimenta – Tomas, Švihálek, J. Jurík – Kuchkin, Holovič, Stupka – Švec, Ondruš, Rogoň
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Fridrich, J. Konc – Výleta, Rojík – Beniač
Diváci: 2548
1. třetina | ||||
13:09 | BBY | 1:0 | Ďatelinka | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:12 | BBY | 2:0 | Ďatelinka (Surový, Kubka) | |
37:20 | ZIL | 10 | Klimenta, nesportovní chování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:07 | ZIL | 2 | Tomas, sekání | |
43:15 | BBY | 2 | Grundling, podražení | |
50:57 | BBY | 2 | Brejčák, držení protihráče | |
52:45 | ZIL | 2 | Harant, držení hole | |
58:19 | BBY | 3:0 | Bubela (Brejčák) | |
58:45 | BBY | 4:0 | Lunter (Lamper, Mihalik) | |
Konec |
Toronto – New Jersey • po prodl. 01:00 1:0
NY Islanders – Carolina 01:00 6:4
Montreal – Arizona 01:30 4:5
Ottawa – Pittsburgh 01:30 1:3
Tampa – Dallas 01:30 6:1
Minnesota – Nashville 02:00 6:4
Winnipeg – Philadelphia • po s.n. (3:2) 02:00 3:2
Colorado – Washington 03:00 6:2
Edmonton – St. Louis 03:10 1:4
Vancouver – Vegas 04:00 2:5
Los Angeles – Boston 04:30 1:2
San Jose – Florida 04:30 0:2
Chomutov – Sparta 12:00 5:4
Mountfield HK – Žďár n/S 12:00 10:1
Kladno – HC Plzeň 12:25 0:2
Liberec – Jihlava 13:30 7:2
Poruba – Technika Brno 13:45 0:2
Vsetín – Třinec 14:00 1:4
Havířov – Vítkovice 14:00 1:2
Kometa Brno – Č. Budějovice • po prodl. 14:15 2:3
K. Vary – PZ Kladno 15:10 5:1
Ústí n/L – Třemošná 16:15 7:2
52:45
50:57
43:15
40:07
37:20