1. liga (SR)

HC Topoľčany – HK Spišská Nová Ves

4:3

konec (1:1, 1:1, 2:1)

17.11.2017, 18:00 • ZŠ Topoľčany • 21. kolo • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 1.4 5.8 4.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas sa končí výsledkom 4:3! (20:20:18)

59:59

Topoľčany dali gól!

Neuveriteľné! Domáci hokejisti sekundu pred koncom tretej tretiny využívajú presilovku a tak idú do vedenia 4:3! Gól strelil UHNÁK. Asistencia: Podstavek.

59:27

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Giľák – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

48:07

Hostia v plnom počte.

46:07

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Šterbák – 2 min., podrazenie).

43:01

Spišská Nová Ves dala gól!

V 43. minúte zápasu hostia využívajú presilovku a tak je stav zápasu 3:3! Gól strelil LESŇÁK. Asistencia: Giľák.

42:12

Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Španko – 2 min., podrazenie).

40:58

V 41. minúte zápasu domáci využívajú presilovku a idú tak do vedenia 3:2! Gól strelil UHNÁK. Asistencia: Pätoprstý, Tábi.

40:34

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Forrai – 2 min., hákovanie).

37:58

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Findura – 2 min., hákovanie).

27:05

V 28. minúte zápasu je stav vyrovnaný 2:2! Gól strelil UHRÍK. Asistencia: Giľák.

27:04

25:04

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Vantroba – 2 min., podrazenie).

22:18

V 23. minúte zápasu idú domáci do vedenia 2:1! Gól strelil NOVÁK. Asistencie: Pekarčík, König.

4:3

Branky a nahrávky: 15. König (Laššo), 23. Novák (Pekarčík, König), 41. Uhnák (Pätoprstý, Tábi), 60. Uhnák (Podstavek) – 2. Uhrík (Giľák), 28. Uhrík (Giľák), 44. Lesňák (Giľák)

HC Topoľčany: Halo – Ďurčo, Král, Bystričan, Španko, Hrudík, Duran, Gašparovič – Pätoprstý, Uhnák, Tábi – König, Novák, Pekarčík – Minárik, Laššo, Podstavek – J. Hudec, Lindeman, F. Hudec

HK Spišská Nová Ves: Pajpach – Vantroba, Forrai, Halász, Bdžoch, Šterbák, Kyčák, Bednarčík – Lištiak, Nagy, Findura – Giľák, Uhrík, Lesňák – Zwick, Olejník, Chmeľ

Rozhodčí: Radovan Vojtek – Lukáš Ševčik, Štefan Mráz

01:23 TOP 2 Tábi, držení protihráče
01:58 SNV 0:1 Uhrík (Giľák)
06:56 SNV 2 Halász, hákování
13:04 TOP 2 Novák, Vyprovokování bitky