1. liga (SR)

HK Skalica – HK 95 Považská Bystrica

7:1

konec (4:0, 0:1, 3:0)

17.11.2017, 17:00 • Hant Arena, Skalica • 21. kolo • Info o změnách stavu (Miroslav Revaj) sk

Tipsport: 1.12 9.5 8.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas sa končí výsledkom 7:1! (19:16:47)

59:19

Skalica dala gól!

V samom závere zápasu domáci ešte dávajú gól na 7:1! Gól strelil JURÁK. Asistencie Kniazev, Jarolín.

58:55

Domáci v plnom počte.

56:55

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Hráčska lavica – 2 min., príliš veľa hráčov na ľade).

55:19

53:19

Vylúčenie v tíme HK Skalica (Vereš – 2 min., sekanie).

52:34

Hostia v plnom počte.

50:34

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Niník – 2 min., sekanie).

48:06

V 49. minúte domáci zvyšujú na 6:1! Gól strelil HORVÁTH. Asistencie: Hujsa, Vaškovič.

45:02

43:02

Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Rodionov – 2 min., vrazenie na mantinel).

41:32

V 42. minúte zápasu je stav 5:1! Gól strelil JAROLÍN. Asistencie: Jurák, Kniazev.