17.11.2017, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Jan Prošek

Tipsport: 2.1 3.89 3.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

2. Erik Haula (VEG) 1+1
3. David Perron (VEG) 1+1 (06:46:07)
Československá stopa v utkání:
Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 2 střely, čas na ledě 10:43
Hostující celek se v první třetině dostal do vedení. V té druhé ale Vancouver srovnal stav na 2:2. Ve třetí třetině, která začínala za smírného stavu, byli jednoznačně lepší hosté z Vegas. Ti vstřelili tři góly ve třetí třetině, a tak tento zápas vyhrávají 5:2.

59:47

Colin Miller dostal hru z obranného pásma svého týmu.

59:11

Po zakázaném uvolnění se bude vhazovat před brankou Vancouveru.

59:00

Hlasatel právě oznámil poslední minutu hry ve třetí třetině.

58:30

V poklidném tempu se zápas dohrává.

57:58

57:58 Reilly SMITH - 2:5

57:58

Golden Knights právě vstřelili branku!
A je to jasné, Vegas tento zápas vyhraje. Do prázdné branky poslal kotouč z předbrankové pozice REILLY SMITH. Asistence: Jonathan Marchessault a William Karlsson.

57:33

Vancouver hraje v šesti.

56:55

56:55 Jonathan MARCHESSAULT - 2:4

56:55

Domácí celek vyrobil další chybu v obraně, kterou dokázali hosté proměnit. Derrick Pouliot přišel o puk, do šance se dostal JONATHAN MARCHESSAULT. Jeho bekhendová rána končí za brankovou čárou. Bez asistence.

56:01

Pierre-Édouard Bellemare vypálil z mezikruží, kotouč zablokoval Derrick Pouliot.

55:57

Bo Horvat se propracoval do zakončení. Jeho ránu zápěstím kryje celkem snadno Maxime Lagacé.

55:41

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny.
Dnešní utkání sleduje 18 119 diváků.

54:52

Bo Horvat zakončoval rychlý výpad svého týmu. Jeho pokus ale zablokoval hostující Reilly Smith-

54:30

Jonathan Marchessault z mezirkuží minul branku.

2:5

Branky a nahrávky: 33. Boeser, 38. Horvat (Gagner, Vanek) – 4. Perron (Schmidt, Haula), 13. W. Karlsson (Tuch, Leipsic), 47. Haula (Neal, Schmidt), 57. Marchessault, 58. R. Smith (Marchessault, W. Karlsson)

Vancouver Canucks: Markström (A. Nilsson) – Edler, D. Pouliot, B. Hutton, Gudbranson, Del Zotto, Biega – Bärtschi, Horvat, Boeser – D. Sedin, H. Sedin, Eriksson – Vanek, M. Granlund, Gagner – B. Gaunce, B. Sutter, Dorsett.

Vegas Golden Knights: Lagacé (Ferguson) – Schmidt, Theodore, McNabb, Engelland, C. Miller, Hunt – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Perron, Haula, Neal – O. Lindberg, Eakin, Tuch – Leipsic, Bellemare, Nosek.

Rozhodčí: StLaurent, Watson – Cameron, Rody

Diváci: 18 119

03:22 VEG 0:1 Perron (Schmidt, Haula)
08:56 VEG 2 Marchessault, sekání
13:00 VEG 0:2 W. Karlsson (Tuch, Leipsic)
32:31 VAN 1:2 Boeser