17.11.2017, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • Michal Břuchanský

Tipsport: 2.34 3.75 2.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám příjemně prožitý sváteční den. (05:11:57)
Radko Gudas (PHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 2:33.
1. Sean Couturier (PHI) 1+1
2. Brandon Tanev (WPG) 0+0
3. Connor Hellebuyck (WPG) 30 zák., 2 góly, 93,8%.
Střely na branku: 33 – 32 (10:10, 12:11, 8:9, 3:2).
Je dobojováno! Utkání mezi Winnipegem a Philadelphií se protáhlo na celé tři hodiny, nicméně diváci se během něj rozhodně nemohli nudit. Winnipeg po špatném začátku nesložil zbraně a ostřeloval branku Letců ze všech možných pozic. Flyers drželi náskok až do závěru třetí třetiny, kdy Scheifele poslal zápas do prodloužení. V něm mohli Jets rozhodnout, ale tak se stalo až v nájezdech, které ve třetí sérii rozhodl Bryan Little a zajistil svému týmu cenný dvoubodový zisk.

Bryan LITTLE - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Winnipeg Jets.
Autorem vítězné branky je BRYAN LITTLE.

4. série 3:2

Travis Konecny pravděpodobně hledal skulinku mezi nohama Hellebuycka, který byl trefen do betonu. Je konec!

Bryan Little zvolil rychlou střelu zápěstím, na kterou Elliott neměl nárok!

3. série 2:2

Hellebuyck vystál Girouxe a jeho zakončení bez problémů vyrazil.

Wheelerův bekhendový blafák už Elliotta nepřekvapil. Hosté tak mohou rozhodnout.

2. série 2:2

Jordan Weal zvolil střelu ze svého pohledu k levé tyči a tam Hellebuyck nedosáhl – 2:2!

2. série 2:1

I třetí nájezd končí gólem! Patrik Laine ukázal nesmírně rychlé ruce a zasunul puk mezi Elliottovy betony.

1. série 1:1

Jakub Voráček se také nenechal zahanbit a vymíchal Hellebuycka, který nezastavil jeho bekhendový blafák.

1. série 1:0

Jako první se vstříc brance rozjel Scheifele, jenž vypálil z mezikruží a trefil skulinu mezi betony!

Samostatné nájezdy začínají.
Oba týmy měli v právě skončeném prodloužení několik dobrých šancí. Gólem ale neskončila ani jedna a o majiteli druhého bodu budou muset rozhodnout až samostatné nájezdy!

65:00

Prodloužení skončilo.

3:2

Branky a nahrávky: 34. Perreault (Armia), 60. Scheifele (Wheeler, Laine), rozh. náj. Little – 3. Voráček (Couturier, Giroux), 6. Couturier (Simmonds, Voráček)