1:2

konec (0:1, 1:1, 0:0)

17.11.2017, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • Petr Sumbal

Tipsport: 1.91 3.96 3.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro toto utkání úplně vše. Přeji hezké sváteční ráno. (07:24:04)

Ztráty puku: 18:11
Je konec, Boston dokázal udržet své těsné vedení a poráží Los Angeles 2:1. Boston se dostal do vedení už v první třetině, když se prosadil McAvoy. Los Angeles se povedlo ve druhé dvacetiminutovce díky Doughtyho srovnat, ale následně Bostonu vrátil vedení zpět Chára. Domácí ve zbytku druhé části i ve většině třetí třetiny byli lepším a aktivnějším týmem, ale puk za záda Chudobina dostat nedokázali. A tak si připsali už čtvrtou porážku v řadě, zatímco po čtyřech prohrách konečně zase vyhrál.

59:37

Tim Schaller vyvezl kotouč za modrou, ale ke střele na prázdnou bránu se nedostal.

58:40

Přesto Los Angeles odvolalo Quicka a zkouší to ve hře pět na pět.

58:29

Tak to není pro Kings dobrá zpráva. Zrovna když už začínali uvažovat o odvolání Quicka, budou se muset bránit. Za podražení je totiž vyloučen Jussi Jokinen.

57:42

Střela Nicka Shoreho z pravé strany byla nepřesná, Chudobin mohl zůstat v klidu.

56:40

Kopitorova střela byla tečovaná, přesto ji Chudobin dokázal vyrazit. A pak si poradil i s dorážkou Browna.

56:21

Nyní Boston vyhodil kotouč jen na icing.

56:10

Bruins se v posledních minutích soustředí hlavně na obranu, rádi by udrželi náskok a odvezli si z ledu Kings cenné dva body.

54:35

Ani Chárova střela se neujala a Kings dostali puk do středního pásma.

54:18

Bergeronovu střelu zablokoval Martinez. Ten v tomto ohledu dnes na ledě kraluje.

53:25

Carlo vybojoval kotouč a vyhodil ho na zakázané uvolnění.

52:14

Kings se nastěhovali do útočného pásma, ale zatím se nedokázali odlepit od mantinelu a vystřelit.

51:49

Carlo byl u puku dříve než Shore, takže se píská zakázané uvolnění Los Angeles.

1:2

Branky a nahrávky: 25. Doughty (J. Jokinen, Kopitar) – 17. McAvoy (Bergeron), 34. Chára (Postma, Heinen)

Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Doughty (A), Forbort, Folin, Muzzin, Martinez, MacDermid – D. Brown (A), Kopitar (C), Iafallo – Toffoli, Kempe, Pearson – Lewis, N. Shore, Andreoff – Brodzinski, Crescenzi, J. Jokinen.

Boston Bruins: Chudobin (T. Rask) – McAvoy, Chára (C), Carlo, O'Gara, K. Miller, Postma – Pastrňák, Bergeron (A), Cehlárik – Szwarz, Krejčí (A), Heinen – DeBrusk, Kuraly, Beleskey – Vatrano, Riley Nash, Schaller – Acciari.

16:06 BOS 0:1 McAvoy (Bergeron)
17:38 BOS 2 Carlo, nedovolené bránění
20:27 BOS 2 McAvoy, vysoká hůl
23:47 LAK 2 Folin, hrubost