Extraliga staršího dorostu

HC Olomouc – HC Kometa Brno

4:7

konec (1:1, 2:4, 1:2)

17.11.2017, 13:00 • Zimní stadion Olomouc • Skupina D • Info o změnách stavu (Zuzana Spurná)

Konec zápasu. (15:11:00)

54:07

Kometa právě vstřelila branku!
O osudu utkání je po střele MARKA MINÁRIKA zřejmě rozhodnuto. Asistence: Vojtěch Kadlic.

48:37

Olomouc právě vstřelila branku!
Kohouti po přesné střele MATĚJE KOŘENKA snižují na rozdíl dvou branek. Asistence: David Kalač, Petr Mader.

41:14

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Minárik – 2 min., vysoká hůl).

41:10

Hned na začátku třetí třetiny vede Kometa po přesné střele MATĚJE SVOBODY už o tři branky. Asistence: Karel Plášek, Marek Minárik.

40:01

40:00

37:14

Olomouc ale velmi rychle reaguje a zásluhou DAVIDA ROSECKÉHO znovu snižuje na rozdíl dvou branek. Asistence: Matěj Kořenek, David Kalač.

36:24

Tak to už je pro Kohouty hodně zlé. Po střele DANIELA KOWALCZYKA uskakuje Brno Kohoutům už o tři branky. Asistence: Vojtěch Střondala.

34:00

Kometa rychle reaguje a po přesné střele JANA MLČÁKA znovu vede o dva góly. Asistence: Vojtěch Střondala, Daniel Kowalczyk.

32:20

TOMÁŠ DVOŘÁK přidává druhou branku Olomouce a snižují náskok Brna. Asistence: Tobiáš Handl.

28:43

Na trestnou míří další z Olomouckých. Matúš Hlaváč (OLO) si odsedí dvě minuty za sekání.

24:20

Brno uskakuje Kohoutům už o dvě branky, když se podruhé během tří minut trefil ADAM GAJARSKÝ. Asistence: Jan Mlčák.

21:46

Kometa otáčí vývoj utkání a zásluhou ADAMA GAJARSKÉHO poprvé vede. Bez asistence.

20:01

20:00

09:28

A je srovnáno! Jen chvíli po uplynutí brněnské přesilovky se Kometa zásluhou KARLA PLÁŠKA přece jen prosazuje. Asistence Matěj Svoboda.

07:24

Hrát se bude znovu ve čtyřech. Na trestnou lavici míří Petr Bahounek (OLO),a to na dvě minuty za držení protihráče.

4:06

Kohouti se ujímají vedení! DANIEL PAŤAVA dokázal najít recept na hostujícího brankáře a postaral se tak o první branku utkání. Asistence: Daniel Indrák.

4:7

Branky a nahrávky: 5. Paťava (Indrák), 33. Dvořák (Handl), 38. Rosecký (Kořenek, Kalač), 49. Kořenek (Kalač, Mader) – 10. Plášek (Svoboda), 22. Gajarský, 25. Gajarský (Mlčák), 34. Mlčák (Střondala, Kowalczyk), 37. Kowalczyk (Střondala), 42. Svoboda (Plášek, Minárik), 55. Minárik (Kadlic)

HC Olomouc: Mokrý (Hasala) – Mader, Bahounek, Klesla, Harabiš, Hlaváč, Vosátko – Kalač, Štefka, Rosecký, Paťava, Štědrý, Indrák, Liška, Krátký, Handl, Kořenek, Dvořák.

HC Kometa Brno: Pleticha (Holata) – Věžník, Kowalczyk, Sedláček, Mlčák, Vašíček, Kučeřík, Studený – Popelka, Caha, Minárik, Svoboda, Gajarský, Střondala, Zajíček, Kavický, Del Favero, Kunc, Plášek, Kadlic.

Rozhodčí: Kašík – Blaha, Kociňák

00:12 OLO 2 Mader, sekání
01:43 KOM 2 Minárik, sekání
4:06 OLO 1:0 Paťava (Indrák)
07:24 OLO 2 Bahounek, držení protihráče
09:28 KOM 1:1 Plášek (Svoboda)