17.11.2017, 14:00 • Omsk Arena • Jan Prošek

Tipsport: 1.65 4.1 4.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Česká stopa v zápase
Český hráč do zápasu nezasáhl. (16:18:07)
Domácí celek vyhrává tento nepříliš atraktivní zápas fotbalovým výsledkem 1:0. O výhře Omsku rozhodl ve 44. minutě tvrdou ránou od modré čáry Vitalij Meňšikov.

59:24

Domácí celek se nemůže osvobodit, hosté nedokáží vypálit.

58:52

Hosté hrají bez brankáře, zkouší to v šesti. Alexej Krasikov míří na střídačku.

58:00

Sibir už mnoho času na vyrovnání nemá, domácí celek je nyní naskládaný ve své třetině.

57:23

Vjačeslav Osnovin hledal před brankou spoluhráče, k puku se ale dostali domácí, kteří otáčejí směr hry.

57:05

Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí stále vedou.

56:14

Puk je u brankáře Sibiru, domácí fanoušci skandovaným potleskem přivolávají konec zápasu, hosté se snaží všechny síly vložit do útoku.

55:44

Novosibirsk se nastěhoval do útočného pásma, pokoušel se něco vymyslet před brankou soupeře. Zatím ale Avangard odolává.

54:33

Jegor Martynov se nikam nežene a vrací hru za svou brankou. Takticky hrají domácí hokejisté výborně.

54:12

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, domácí celek stále drží jednobrankové vedení.

53:35

Anton Kovaljov si vypracoval další zajímavou pozici, ale nedokázal výrazněji zakončit.

52:34

Dennis Everberg dostal hru do útočného pásma, o střelu od modré se pokoušel Maxim Čudinov. Puk byl zablokovaný.

52:08

Snad poprvé v zápase udělal Omsk chybu na své obranné části ledu a málem z toho byl malér.

51:22

Obrovské šance měli hostující hokejisté. Kotouč se pohyboval okolo brankové čáry, ale při domácích stálo štěstí.

50:41

Vladimir Pervušin se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, sledujeme rychlý hokej, ve kterém padl zatím jediný gól.