17.11.2017, 04:30 • SAP Center, San Jose • Martin Schwarz (@MartinSmuci)

Tipsport: 1.99 3.88 3.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Hertl (SJS) (0 + 0, 1 střela na branku, čas na ledě 19:54)
Radim Vrbata (FLA) (0 + 1, 1 střela na branku, čas na ledě 12:28)
Střely na branku v zápase

San Jose Sharks: 35

Florida Panthers: 28
Je konec zápasu. San Jose Sharks a Florida Panthers sehráli vyrovnaný duel, ale po výsledkové stránce se nakonec radují hosté. Domácí soupeře v první třetině přehrávali, potom ale Cats začali šlapat na plyn, což se jim vyplatilo. První a rozhodující trefu utkání zaznamenal na startu druhé třetiny Colton Sceviour, na konečných 2:0 poté upravoval Nick Bjugstad. Také Žraloci dali dvě branky, ale ani jednu rozhodčí neuznali. První kvůli ofsajdu, druhou pro nedovolené bránění brankáři. Střelecké trápení San Jose tedy i nadále pokračuje a svěřenci trenéra DeBoera mají na čem pracovat. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezký prodloužený víkend.

59:40

Ještě jeden puk vytečovaný do ochranné sítě a další vhazování před Robertem Luongem.

59:06

Už jen poslední minuta ze třetí třetiny a vypadá to, že tohle San Jose Sharks nestihnou. Nahození Heeda od modré čáry nikdo z hráčů Sharks netečoval.

58:28

Ani Dadonov neposlal puk do prázdného zařízení. Času i prostoru měl dostatek, kotouč mu ale asi nesedl dobře na hokejku.

58:06

Keith Yandle vyhodil ze středního pásma na zakázané uvolnění, na první pokus se mu nepodařilo trefit odkrytou domácí branku.

58:01

A je to opravdu tak. Oddechový čas pro San Jose. Poslední možnost pro domácí, jak s výsledkem ještě něco udělat.

58:01

Začaly poslední dvě minuty základní hrací doby, vhazovat se bude v útočném pásmu Žraloků. Uvidíme, zda si ještě domácí střídačka vybere oddechový čas.

57:30

Martin Jones odjíždí na střídačku a San Jose Sharks to zkoušejí bez gólmana a se šesti hráči v poli.

57:15

Času do konce moc nezbývá a je jasné, že Sharks budou muset začít riskovat.

56:15

Meier dostal nabito od Tierneyho, ale z první netrefil polovinu odkryté Luongovy klece. Tady by to už floridský brankář jen hodně těžko stíhal.

56:02

Tomáš Hertl vypálil z pravé strany. Jenže ani on dnes nemá potřebné střelecké štěstí. Tohle už byla třetí nebo čtvrtá větší šance českého útočníka v zápase.

55:34

Hertlova formace se prezentovala v útočném pásmu aktivně, ale k zakončení se nedostala. Potom to ještě zkusil Couture, ale marně.

55:11

Stejný technický přestupek také na druhé straně, takže opět následuje nové buly. Takhle kouskovaná hra za aktuálního stavu pochopitelně vyhovuje Floridě.

54:48

Logan Couture uháněl za pukem po levém mantinelu, ale marně. Sharks je odpískáno zakázané uvolnění a Luongo si tak na chvíli bude moci oddechnout.

54:30

Burnsova střela nahozením opět skončila jen na zadním mantinelu. Potom Luongo vytáhl parádní zákrok na poslední chvíli proti Meierovi.

0:2

Branky a nahrávky: 21. Sceviour (Brickley, Trocheck), 53. Bjugstad (J. McGinn, Vrbata)

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – J. Ryan, Burns, Vlasic, Braun, Dillon, Heed – Hertl, Couture, Pavelski – Donskoi, J. Thornton, M. Karlsson – Bødker, Tierney, Labanc – Meier, Goodrow, J. Ward.

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Yandle, Ekblad, Matheson, Pysyk, McCoshen, Weegar – Huberdeau, Barkov, Dadonov – Hunt, Trocheck, Vrbata – J. McGinn, Bjugstad, Sceviour – Brickley, Balisy, Haley.

Rozhodčí: Kowal, L'Ecuyer – MacPherson, Gawryletz

Diváci: 16 411

21:00 FLA 0:1 Sceviour (Brickley, Trocheck)
29:37 SJS 2 M. Karlsson, hákování
38:27 FLA 2 Pysyk, podražení
43:18 FLA 2 Matheson, hákování
52:23 FLA 0:2 Bjugstad (J. McGinn, Vrbata)