2:4

konec (1:0, 0:2, 1:2)

17.11.2017, 17:00 • Titan aréna • 20. kolo • Michael Hruška sk

Tipsport: 3.14 4.7 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domáci na začiatku tretej tretiny vyrovnali stav stretnutia na 2:2, no Košičania potom hrali presilové hry, ktoré opäť využili a napokon zvíťazili 2:4 a do tabuľky si pripíšu plný bodový zisk. Týmto sa s vami lúčim sa prajem pekný zbytok večera. (19:26:36)

59:23

Košarišťan hru prerušuje a bude sa vhadzovať po jeho pravici.

58:51

Košice sú s pukom v útočnom pásme a prihrávajú si okolo mantinelu.

58:49

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Kriška – 2 min., podrazenie).

57:40

Hovorka parádne krížnou prihrávkou našiel Kafku, ale ten puk spracovať nedokázal.

56:53

Dudášovu strelu Košarišťan chytá do lapačky a hra sa prerušuje.

56:27

Rapáč sa uvoľnil v strednom pásme a potom spoza obrancu nebezpečne vystrelil. Habal bol pozorný a puk vyráža.

56:13

Oddychový čas domácich.

55:49

Oba tímy už hrajú s piatimi hráčmi. Košice zatiaľ zostávajú v útočnom pásme.

54:37

Huna sa krásne uvoľnil a spoza obrancu vystrelil. Puk tesne minul Habalovu bránu.

53:47

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Suchý – 2 min., hákovanie).

53:09

Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Liptovského Mikuláša. Domáci zostávajú v útočnom pásme. Suchého strelu Habal vyrazil pred seba, no domáci sa vo veľkej príležitosti k dorážke nedostali.

53:04

Tabačekov nahodený puk nikto pred bránou netečoval a ten bránu tesne minul.

52:32

Hostia puk vyhadzujú do stredného pásma a idú vystriedať.

52:26

Vylúčenie v tíme HC Košice (Šedivý – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

49:45

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Pacalaj – 2 min., údery).
Vylúčenie v tíme HC Košice (Hričina – 2 min., údery).

49:39

Košice dali gól!
Prudkú strelu Košarišťan vyrazil iba na hokejku DAVIDA PACANA a ten nemal problém zvýšiť na 2:4. Asistencie: Marek Hovorka, Eduard Šedivý.

48:44

Liptáci puk vyhodili tesne po vhadzovaní.

48:38

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (M. Sukeľ – 2 min., sekanie).

48:00

Liptáci majú puk vo svojej moci, no Košice dobre bránia stredné pásmo.

46:42

Liptákom sa puk vyhodiť nepodarilo, no dostal sa k nemu LADISLAV NAGY a spomedzi kruhov presnou strelou strieľa svoj tretí gól. Asistencie: Peter Boltun, Jere Pulli.

46:19

Pulliho strela bola nepresná, no hostia zostávajú aj naďalej v útočnom pásme.

46:15

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Laco – 2 min., sekanie).

45:46

Hostia v plnom počte.

45:25

Hunovu strelu Habal vyrazil pred seba. K dorážke sa dostal Paukovček, ale puk tesne minul bránu.

44:13

Langhammer dostal prihrávku do dobrej streleckej pozície. Jeho delovku Habal vyráža.

44:13

Tabačekova prudká strela skončila na brankárovi Habalovi a hra sa prerušuje.

43:45

Vylúčenie v tíme HC Košice (Dudáš – 2 min., faul lakťom).

42:54

Liptovský Mikuláš dal gól!
Langhammer pri strele z prvej zlomil hokejku, ale puk sa dostal k MAREKOVI URAMOVI a ten spoza brány puk dopravil za Habalov chrbát. Asistencie: Jakub Langhammer, Tomáš Nádašdi.

42:37

Tabačekovu strelu od modrej čiary Habal vyráža.

42:12

Domáci sa v útočnom pásme opäť neohriali a musia sa po puk vrátiť do obranného pásma.

41:46

Liptáci sa v útočnom pásme zatiaľ usadiť nevedia a Košice puk opäť vyhadzujú.

41:29

Košice po buly puk vyhodili cez všetky čiary.

41:25

Vylúčenie v tíme HC Košice (Klíma – 2 min., podrazenie).

40:43

Po zakázanom uvoľnení sa bude vhadzovať v útočnom pásme Košíc. Buly vyhrali hostia. Kafka pred bránu nabil Hovorkovi, no jeho strelu dokázali Liptáci zblokovať.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Hostia mali v druhej tretine štyri minúty výhodu presilovej hry o jedného hráča, ktorú naplno dokázali využiť a otočili tak zásluhou dvoch gólov Nagya stav zápas na 1:2. Do tretej tretiny tak hostia nastúpia s jednogólovým vedením. Obe mužstvá zatiaľ pokračujú v tvrdej a aktívnej hre.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:20

Pri puku sú Liptáci, ale pri prechode do útočného pásma o neho rýchlo prichádzajú.

38:30

Sujova strela spomedzi kruhov bola nepresná, hostia pri puku ale zostávajú.

37:47

Števuliak v rohu klziska vybojoval puk a pred bránou hľadal Laca. Ten pod tlakom nedokázal zakončiť.

36:52

Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Liptovského Mikuláša. Buly vyhrali domáci. Nádašdiho nahodený puk na Habala hostia zachytili a puk vyviezli mimo nebezpečenstva.

36:41

35:48

Liptáci zapríčinili zakázané uvoľnenie a bude sa vhadzovať v ich obrannom pásme.

34:56

Súčasné vylúčenie:
Vylúčenie v tíme HC Košice (Dudáš – 2 min., údery).
Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Rapáč – 2 min., údery).

34:41

Suchý na modrú čiaru prihral Rudolfovi Hunovi. Jeho delovku z prvej Habal chytá a hra sa prerušuje.

34:41

Vylúčenie v tíme HC Košice (Pulli – 2 min., nedovolené bránenie).

34:22

Košice svoju presilovú hru naplno využívajú. Po peknej kombinácii sa osamotený pred bránou ocitol LADISLAV NAGY a posiela svoj tím do vedenia. Asistencia: Blake Kessel.

33:49

Liptákom sa konečne puk podarilo vyhodiť a idú vystriedať.

33:26

Hostia ešte minútu pokračujú v presilovej hre o jedného hráča.

32:25

Svoju príležitosť hostia využívajú. LADISLAV NAGY sa uvoľnil a nakorčuľoval si medzi kruhy. Jeho presná strela končí za chrbtom brankára Košarišťana. Asistencia: Patrik Koyš.

32:12

Obrovský tlak Košíc na bránu Liptovského Mikuláša.

31:52

Šedivý a Laco sú už na ľade. Pokračuje sa 5 na 4.

31:20

Košice majú veľkú príležitosť vyrovnať.

30:59

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Paukovček – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou + 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

30:30

Košičania majú puk na svojich hokejkách, ale cez stredné pásmo sa dostať nevedia.

29:51

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Laco – 2 min., údery).
Vylúčenie v tíme HC Košice (Šedivý – 2 min., údery).

29:38

Kafka bol s pukom za bránou Liptovského Mikuláša, ale prihrávkou nedokázal nikoho nájsť a napokon o neho prišiel.

28:30

Domáci pokračovali v tlaku. Suchý pred bránou našiel osamoteného Rapáča, ale jeho strela trafila iba Habala ten hru prerušuje.

27:55

Suchého strelu od modrej čiary tečoval pred Habalom Jakub Sukeľ, ale puk tesne minul bránu.

27:10

Kriška vybojoval puk za bránou hostí a perfektne našiel v obrovkej príležitosti osamoteného Matúša Sukeľa, ten z bezprostrednej blízkosti nedokázal Habala prekonať.
Košice si v presilovej hre väčšiu príležitosť na skórovanie nevypracovali a pokračuje sa 5 na 5.

25:53

Domáci v plnom počte.

24:30

Vhadzovalo sa v obrannom pásme Liptovského Mikuláša. Okamžite po buly Liptáci puk dokázali opäť vyhodiť.

24:03

Liptáci zatiaľ neustále puk vyhadzujú. Košice sa v útočnom pásme usadiť nevedia.

23:48

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Števuliak – 2 min., hákovanie).

23:23

Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Košíc. Hostia buly vyhrali a zostávajú v útočnom pásme.

22:50

Metejkovu strelu z ľavého kruhu Košarišťan vyráža do rohu klziska.

21:58

Tabaček vošiel do útočného pásma a pred bránou hľadal Spilara. Ten pod tlakom nedokázal puk usmerniť do brány.

20:59

Osamotený Suja dostal puk medzi kruhy. Vo veľmi dobrej príležitosti Košarišťan vytiahol parádny zákrok a puk vytesnil mimo priestor brány.

20:21

Rýchly protiútok domácich 2 na 1. Kriška si potiahol puk medzi kruhy a vystrelil. Strela bola zblkokovaná a puk skončil za Habalovou bránou.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Prvá tretina dnešného stretnutia priniesla vyrovnanú partiu. Diváci mohli vidieť viacero gólových príležitostí na oboch stranách a množstvo tvrdých súbojov. Stav zápasu sa napokon na konci tretiny podarilo otvoriť Liptákom, keď do odkrytej brány dorážal puk Branislav Rapáč. Mužstvá tak do druhej tretiny nastúpia za stavu 1:0.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:29

Košice sú s pukom za vlastnou bránou a dopredu sa nejako netlačia.

18:37

Domáci buly vyhrali a pekne zakombinovali. Od modrej čiary vystrelil Suchý. Habal puk vyrazil pred seba a BRANISLAV RAPÁČ nemal problém puk doraziť do odkrytej brány. Asistencie: Jakub Sukeľ, Radoslav Suchý.

17:52

Tabačekov nahodený puk pred brankára nikto netečoval a bránu minul.

16:49

15:45

Nagy sa natlačil až pred brankára, no pod tlakom nezakončil ideálne. Domáci puk opäť vyhadzujú.

15:15

Buly vyhrali Košice. Pulli pri strele od modrej čiary zlomil hokejku a Liptáci puk vyhadzujú.

15:12

Po viacerých streleckých pokusoch domáci brankár napokon hru prerušuje a bude sa vhadzovať po jeho pravici.

14:54

Po buly sa dostal k prudkej strele Hovorka. Košarišťan puk s problémami vyráža.

14:49

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Luža – 2 min., podrazenie).

14:00

Nádašdiho prudkú strelu od modrej čiary pred bránou tečoval Spilar, no Habal puk dokázal vyraziť.

12:41

Po zakázanom uvoľnení sa bude vhadzovať v útočnom pásme Liptovského Mikuláša. Buly vyhrali domáci, ale o útočné pásmo rýchlo prichádzajú.

11:56

Po buly sa dostal k strele od modrej čiary Dudáš. Košarišťan tento puk vyráža do rohu klziska.

11:53

Košarišťan napokon hru prerušuje a bude sa vhadzovať po jeho pravici.

11:40

Hra sa už dlho neprerušovala a hrá sa z jednej strany na druhú.

10:27

Hostia zvýšili aktivitu, ale do väčšej príležitosti sa zatiaľ nedostali.

09:09

08:49

Hostia stále mimo útočné pásmo.

07:59

Košice sú s pukom opäť až v obrannom pásme a bránu sa im zatiaľ ohroziť nepodarilo.

07:39

Liptáci puk vyhodili a nechcú Košiciam dovoliť sa usadiť v útočnom pásme.

07:08

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Nitriansky – 2 min., napadnutie oblasti hlavy a krku + 10 min. osobný trest, napadnutie oblasti hlavy a krku).

06:45

Z následného rýchleho protiútoku sa dostal k strele Piatka a hostia si puk takmer vrazili do vlastnej brány.

06:19

Vhadzovať sa bude v útočnom pásme Liptovského Mikuláša. Košice a dostali sa do útočného pásma. Tam nič nevymysleli a o puk prišli.

06:18

05:12

Kriška medzi kruhmi našiel v dobrej pozícii Langhammera, ale ten trafil iba brankára.

04:32

Suchého prudká strela od modrej čiary bola tečovaná, ale puk letel tesne mimo Habalovu bránu.

04:23

Suchého nahodený puk narobil Habalovi problémy, no napokon puk skrotil a hra sa prerušuje.

04:17

03:49

Po zakázanom uvoľnení Košíc sa bude vhadzovať v ich obrannom pásme. Buly vyhrali Liptáci a Uram okamžite pred bránou hľadal Krišku, no ten bol dobre bránený a k zakončeniu sa nedostal.

02:47

Nagy sa pekne uvoľnil a dostal sa medzi kruhy. Domáci mu puk vypichli, ale ten sa ešte dostal k Hovorkovi, no jeho strela išla tesne vedľa brány.

02:32

01:52

Hostia puk opäť vyhodili a môžu ísť vystriedať.

00:50

Domáci sú v útočnom pásme. Suchého strelu Habal vyráža pred seba a Košiciam sa puk podarilo vyhodiť.

00:32

Liptáci si tesne po začiatku stretnutia zahrajú presilovú hru.

00:32

Vylúčenie v tíme HC Košice (Nagy – 2 min., nedovolené bránenie).

00:01

Stretnutie sa práve začalo.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Úvodné zostavy:

MHK 32 Liptovský Mikuláš: Košarišťan – Luža, Nádašdi, Moravčík, Tabaček, Suchý, Nemec, Pacalaj, Nitriansky – Uram, M. Sukeľ, Kriška – Spilar, Langhammer, Huna – J. Sukeľ, Paukovček, Rapáč – Laco, Piatka, Števuliak

HC Košice: Habal – Kessel, Pulli, Čížek, Matejka, Dudáš, Šedivý, Michalčin – Hričina, Boltun, Nagy – Kafka, Hovorka, Suja – Klíma, Pacan, Koyš – Novotný, Vrábeľ, Petráš

Rozhodca: Jonák, Müllner – Stanzel, Synek.
Vážení športoví priatelia, vítame vás pri sledovaní piatkového hokejového zápasu 20. kola Tipsport ligy, v ktorom domáci tím MHK 32 Liptovský Mikuláš privíta na vlastnom štadióne tím HC Košice. Zápas sa začína o 17:00.

MHK 32 Liptovský Mikuláš
Svoj posledný zápas odohral na ľade Žiliny. Domáci sa dostali do vedenia už v 6. minúte, keď sa po Stupkovej prihrávke presadil Poulin. V druhej tretine dokázali Liptáci vyrovnať, keď od modrej čiary strelil gól Luža. Hostia sa z vedenia dlho netešili. V 28. minúte poslal opäť do vedenia Žilinu Jurík. Dve minúty po začiatku tretej tretiny spečatil na konečných 3:1 Kuchkin a domáci tak nedovolili Liptákom odniesť si z ich ľadu ani bod, aj napriek trom presilovým hrám Liptovského Mikuláša v tretej tretine. Liptovský Mikuláš má v tabuľke 21 bodov, čo mu stačí na deviate miesto. Domáci počas reprezentačnej prestávky prišli o skúseného obrancu Devečku, s ktorým nepredĺžili zmluvu.
Skóre: 42:51
Najproduktívnejší hráč: Marek Uram (4+15)

HC Košice
V 19. kole odohrali duel na vlastnom ľade proti Detve. Košice stav zápasu otvorili v 4. minúte, keď sa presadil Jere Pulli. V tretej tretine sa domáci dostali do trojgólového vedenia. Najprv sa minútu po jej začiatku gólovo presadil Kafka a štyri minúty pred jej koncom si druhý gól na svoj účet pripísal opäť Kafka. V poslednom dejstve Košice gól streliť nedokázali. Naopak hostia z Detvy tri minúty pred koncom stretnutia v presilovej hre výsledok kozmeticky upravili na 3:1 zásluhou Tibenského. HC Košice je v tabuľke na druhom mieste a so 41 bodmi mu chýba na lídra tabuľky, Duklu Trenčín, šesť bodov.
Skóre: 65:49
Najproduktívnejší hráč: Petr Kafka (10+7)

Posledný vzájomný ligový zápas:
MHK 32 Liptovský Mikuláš – HC Košice 5:3 (0:1, 3:1, 2:1)
Góly: 29. Uram (M. Sukeľ, Košarišťan), 29. Langhammer (Kriška, Suchý), 30. Devečka (Uram), 42. Uram (Kriška, M. Sukeľ), 43. Laco – 19. Pacan (Koyš, Mar. Bača), 22. Mar. Bača (Kessel, Koyš), 52. Jenčík (Suja, Boltun)
Strely: 33:31
Vylúčenia: 4:4
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

2:4

Branky a nahrávky: 19. Rapáč (J. Sukeľ, Suchý), 43. Uram (Langhammer, Nádašdi) – 33. Nagy (Koyš), 35. Nagy (Kessel), 47. Nagy (Boltun, Pulli), 50. Pacan (Hovorka, Šedivý)

Rozhodčí: Jonák, Müllner – Stanzel, Synek

00:32 KOS 2 Nagy, nedovolené bránění
04:17 KOS 2 Dudáš, bitka
07:08 LMI 2+10 Nitriansky, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku