2:3
po prodl. (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
17.11.2017, 14:15 • 15. kolo • Jiří Komárek
HC Kometa Brno – HC Motor České Budějovice
2:3
po prodl. (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 9. Brabenec (Sedláček), 31. Kos (Holotík) – 15. Novák (Janoch), 53. Hanák (Novák, Remta), 62. Janoch (Novák)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Kometa Brno:
Nešťák (Vystavěl) – Holcman, Mikulec, Holemý "A", Běhůnek, Sedláček, Fajmon, Furch – Žák, Brabenec, Bartes, Kalčík, Holotík, Meluzín, Sedláček, Kos, Rašovský "C", Harmin, Masař.
Náhradníci:
Trenér:
HC Motor České Budějovice:
Lidák (Kadlec) – Jasečko "C", Pojar, Dvořák, Pavlát, Hail, Svach, Remta – Hrakholski, Michal, Hanák, Ryba, Novák, Kašpar, Nevšímal, Brouček, Březina, Schwartz, Janoch, Pouzar.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Kohoutek – Procházka, Brzobohatý
Diváci:
1. třetina | ||||
08:39 | KOM | 1:0 | Brabenec (Sedláček) | |
13:12 | KOM | 2 | Holotík, podražení | |
14:06 | CEM | 1:1 | Novák (Janoch) | |
15:24 | CEM | 2 | Pavlát, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
27:27 | CEM | 2 | Nevšímal, napadení | |
30:01 | KOM | 2:1 | Kos (Holotík) | |
31:05 | KOM | 2 | Meluzín, napadení | |
33:37 | CEM | 2 | Svach, držení protihráče | |
37:42 | KOM | 2 | Holemý, napadení | |
37:59 | CEM | 2 | Hrakholski, napadení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:39 | CEM | 2 | Pavlát, hrubost | |
KOM | 2 | Rašovský, hrubost | ||
46:23 | CEM | 2 | Dvořák, hákování | |
52:13 | CEM | 2:2 | Hanák (Novák, Remta) | |
57:50 | CEM | 2 | Novák, podražení | |
59:50 | KOM | 2 | Holemý, podražení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
61:07 | CEM | 2:3 | Janoch (Novák) | |
po prodl. |
Toronto – New Jersey • po prodl. 01:00 1:0
NY Islanders – Carolina 01:00 6:4
Montreal – Arizona 01:30 4:5
Ottawa – Pittsburgh 01:30 1:3
Tampa – Dallas 01:30 6:1
Minnesota – Nashville 02:00 6:4
Winnipeg – Philadelphia • po s.n. (3:2) 02:00 3:2
Colorado – Washington 03:00 6:2
Edmonton – St. Louis 03:10 1:4
Vancouver – Vegas 04:00 2:5
Los Angeles – Boston 04:30 1:2
San Jose – Florida 04:30 0:2
Chomutov – Sparta 12:00 5:4
Mountfield HK – Žďár n/S 12:00 10:1
Kladno – HC Plzeň 12:25 0:2
Liberec – Jihlava 13:30 7:2
Poruba – Technika Brno 13:45 0:2
Vsetín – Třinec 14:00 1:4
Havířov – Vítkovice 14:00 1:2
Kometa Brno – Č. Budějovice • po prodl. 14:15 2:3
K. Vary – PZ Kladno 15:10 5:1
Ústí n/L – Třemošná 16:15 7:2
59:50
57:50
46:23
41:39
37:59
37:42
33:37
31:05
27:27
15:24
13:12