1:3
konec (1:0, 0:2, 0:1)
17.11.2017, 17:00 • DRFG Arena • 22. kolo • Matěj Laža
Tipsport: 1.65 4.65 4.35 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.65 - 4.65 - 4.35
HC Kometa Brno – HC Vítkovice Ridera
1:3
konec (1:0, 0:2, 0:1)
Branky a nahrávky: 8. Mallet (Štencel, H. Zohorna) – 22. Sloboda (O. Roman, Baranka), 32. Kurovský, 59. Szturc (Baranka)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Kometa Brno:
Vejmelka (Čiliak) – Barinka, O. Němec, Gulaši, J. Krejčík, Bartejs, Štencel, L. Vágner – Zaťovič (A), Nečas, M. Erat (A) – Mallet, Hruška, H. Zohorna – T. Svoboda, L. Čermák (C), Vincour – Dočekal, Nahodil, Haščák.
Náhradníci:
Trenér:
HC Vítkovice Ridera:
Bartošák (Dolejš) – Baranka, D. Krenželok, Klok, Sloboda (A), Výtisk (A), Trška – D. Květoň, O. Roman, Tybor – Olesz (C), Lev, Szturc – Kucsera, Kolouch, Š. Stránský – Kurovský, T. Jáchym, P. Zdráhal – Tomi.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Hejduk, Pavlovič – Ganger, Hanzlík
Diváci: 7700
1. třetina | ||||
07:17 | KOM | 1:0 | Mallet (Štencel, H. Zohorna) | |
12:44 | VIT | 2 | Kolouch, podražení | |
16:43 | VIT | 2 | Klok, nedovolené bránění | |
17:40 | VIT | 2 | D. Květoň, krosček | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
20:44 | KOM | 2 | O. Němec, faul kolenem | |
21:15 | VIT | 1:1 | Sloboda (O. Roman, Baranka) | |
23:22 | KOM | 2 | Mallet, nedovolené bránění | |
25:20 | KOM | 2 | O. Němec, podražení | |
25:46 | VIT | 2 | O. Roman, vysoká hůl | |
28:48 | VIT | 2 | Lev, sekání | |
31:21 | VIT | 1:2 | Kurovský | |
32:16 | VIT | 2 | Szturc, hrubost | |
KOM | 2 | Barinka, hrubost | ||
36:51 | KOM | 2 | Barinka, podražení | |
38:35 | VIT | 2 | Lev, hákování | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
54:07 | VIT | 2+2 | Trška, vysoká hůl+vysoká hůl | |
57:06 | VIT | 2 | Klok, hrubost | |
KOM | 2 | Mallet, hrubost | ||
58:54 | VIT | 1:3 | Szturc (Baranka) | |
Konec |
Toronto – New Jersey • po prodl. 01:00 1:0
NY Islanders – Carolina 01:00 6:4
Montreal – Arizona 01:30 4:5
Ottawa – Pittsburgh 01:30 1:3
Tampa – Dallas 01:30 6:1
Minnesota – Nashville 02:00 6:4
Winnipeg – Philadelphia • po s.n. (3:2) 02:00 3:2
Colorado – Washington 03:00 6:2
Edmonton – St. Louis 03:10 1:4
Vancouver – Vegas 04:00 2:5
Los Angeles – Boston 04:30 1:2
San Jose – Florida 04:30 0:2
Chomutov – Sparta 12:00 5:4
Mountfield HK – Žďár n/S 12:00 10:1
Kladno – HC Plzeň 12:25 0:2
Liberec – Jihlava 13:30 7:2
Poruba – Technika Brno 13:45 0:2
Vsetín – Třinec 14:00 1:4
Havířov – Vítkovice 14:00 1:2
Kometa Brno – Č. Budějovice • po prodl. 14:15 2:3
K. Vary – PZ Kladno 15:10 5:1
Ústí n/L – Třemošná 16:15 7:2
57:06
54:07
38:35
36:51
32:16
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Michal Barinka – 2 min., hrubost).
28:48
25:46
25:20
23:22
20:44
17:40
16:43
12:44