3:1

konec (0:1)

20.12.2015, 14:30 • Goffertstadion, Nijmegen • 17. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 4.7 3.75 1.74 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezkou neděli a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (16:29:30)
Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 7:8. Střely mimo: 3:8. Rohy: 6:12. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 9:12.
Zápas je u konce a na stadionu propuká tříbodová radost, neboť Nijmegen zdolal Feyenoord 3:1. Domácím se ve druhém poločasu podařil dokonalý obrat, když po hodině hry srovnal Bikel a po dalších pěti minutách skóroval Limbombe. Definitivu pak dal v 85 minutě střelou z blízka Santos. Nijmegen se tak touto výhrou dostal na šesté místo s 27 body, Feyenoord je třetí s 36 body.

90+5

90+4

Ještě jedna žlutá karta, za zbytečný faul u pomezní čáry ji dostal hostující Karim El Ahmadi.

90+3

Hráči Nijmegenu drží míč na útočné polovině a šetří čas.

90+2

... tím je Lucas Woudenberg, na trávník se na chvíli dostal Jeffrey Leiwakabessy.

90+1

Na lavičce Nijmegenu se chystá druhé střídání a diváci aplaudují střídajícímu hráči...

90

Budou se nastavovat čtyři minuty.

89

Prudký centr přilétl až na malé vápno, kde jej před všemi dotírajícími hráči lapil Vermeer.

89

Faul Neloma, takže nyní je tu přímák pro Nijmegen.

88

Basaçikoglu ale poslal svůj centr přesně do rukavic brankáře van Duina.

87

Feyenoord se ale ještě nevzdává, bude následovat celkem zajímavý přímý kop.

86

A na tribunách se již slaví.

85

85. Christian SANTOS - 3:1

85

Nijmegen právě vstřelil branku!
Vypadá to, že je rozhodnuto. Domácí podnikli rychlý výpad po pravém křídle, Appiah odcentroval a do odraženého míče se v pokutovém území opřel CHRISTIAN SANTOS. Vermeer proti jeho střele zblízka neměl jak zasáhnout.