20.12.2015, 15:00 • Stadio Artemio Franchi, Firenze • 17. kolo • Jakub Kopřiva

Tipsport: 1.5 4.2 7.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký zbytek neděle. (16:54:01)
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 8:0. Střely mimo: 3:1. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:8. Fauly: 19:14.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, který ovládla domácí Fiorentina, ta se v prvním poločase trefila dvakrát, ve druhém už branku nepřidala, ale nakonec vyhrála zaslouženě 2:0. Hosté bojovali, ale dnes byli jasně horším celkem.

90+4

90+4

Žlutou kartu dostává Roberto Inglese (Chievo Verona).

90+3

Domácí dohrávají zápas s míčem na kopačkách a nikam se neženou.

90+1

Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Z dálky to vyzkoušel domácí Matías Vecino, ale s jeho pokusem si brankář dokázal poradit.

88

Nikola Kalinič se hnal do šance, ale na poslední chvíli ho jeden z hostujících hráčů zastavil.

86

Se střelou z dálky si Albano Bizzarri poradil a okamžitě rozehrál akci svého celku.

84

Domácí borci kontrolují své vedení a kráčí za vítězstvím. Chievo se v závěru utkání pouze brání.

82

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Borja Valero, přichází Mario Suárez.

80

80. Borja Valero (FIO)

80

Domácí Valero se už na to nemohl dívat, tak to zkusil z dálky a nebyl to vůbec špatný pokus. Míč směřoval přesně pod břevno, ale hostující brankář vytasil skvělý zákrok a kulatý nesmysl vyrazil!

79

Domácí zahrávali rohový kop, ale nic z něho nevytěžili a stav zápasu se tedy nemění.

78

Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Valter Birsa, přichází Simone Pepe.

76

Druhý poločas je plný nepřesných přihrávek a nenabídl nám tak ještě nic, žádnou šanci a pochopitelně tedy ani branku. Fiorentina stále vede 2:0.