1:4

konec (0:1)

20.12.2015, 12:30 • Stadion Woudestein • 17. kolo • Michal Konvalina

Tipsport: 1.95 3.67 3.66 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A je to za námi! Po první půli to vypadalo na dost nezáživný zápas, to ovšem hráči vyvrátili v druhých 45 minutách!

V 71. minutě svým druhým gólem zdvojnásobil vedení Cambuuru Bartholomew Ogbeche. Na něj navázal v 88. minutě Jack Byrne a o 3 minuty později aktivní Jamiro Monteiro. Čestný zásah rotterdamského klubu pak zaznamenal v 92. minutě Kevin Vermeulen.

S konstatováním, že Cambuur vyhrál na půdě Excelsioru vysoko 4:1, se s Vámi rozloučím. Děkuji za pozornost a zase někdy u onlajnů na počtenou! (14:24:17)

90+2

90+2

90+2. Kevin VERMEULEN - 1:4

90+2

Excelsior právě vstřelil branku!
Neobratný zákrok jednoho ze zadáků Cambuuru připravil půdu pro čestný zásah domácího týmu. K odraženému balonu se dostal KEVIN VERMEULEN a z prvního doteku poslal míč kolem Nienhuise, kterému tak pokazil čisté konto!

90+1

90+1. Jamiro MONTEIRO - 0:4

90+1

Cambuur právě vstřelil branku!
S brankami jako kdyby se na konci roztrhl pytel! Furdjel Narsingh odcentroval z pravé strany a JAMIRO MONTEIRO zvýšil na 4:0!

90+1

2 minutky byly nastaveny nad rámec druhé půle.

90

Taktické střídání na straně Leeuwardenu. Dvougólového Ogbecheho nahradí v závěru Barto.

88

88. Jack BYRNE - 0:3

88

A s domácími je ještě hůř! JACK BYRNE si to namířil středem hřiště s míčem u nohy až k bráně, na hranici vápna si narazil s van de Streekem a bez potíží překonal Toma Muyterse.

87

Domácí stále marně čekají na nějakou zajímavou šanci, vypadá to, že Nienhuis už dnes své čisté konto udrží.

86

Žlutou kartu dostává Jack Byrne (SC Cambuur Leeuwarden).

85

Žlutou kartu dostává Nigel Hasselbaink (SBV Excelsior).

85

Poměrně ohraná písnička... Cambuur opět zdlouhavě rozehrává odzadu a šetří čas.

83

Do konce zápasu zbývá zhruba 10 minut, podaří se ještě někomu vstřelit branku?

82

Ke střele z otočky se na hranici vápna dostal Mattheij, a Tom van Weert zkusil patou usměrnit míč do brány. Minul, a tak hrajeme stále 0:2.

81

Obrana hostujícího celku opět rozehrává až od Nienhuise, což se samozřejmě nelíbí domácím fanouškům.

80

Nalevo byl opět v akci Nigel Hasselbaink, ale ani on neuspěl ve svých manévrech, Cambuur zůstává v držení míče.

79

Nepřesný pas zastavil akci Cambuuru a domácí se mohou pokusit cosi vymyslet na alespoň zkorigování stavu skóre.

1:4

konec (0:1)

Branky: 90+2. Vermeulen – 34. Ogbeche, 71. Ogbeche, 88. J. Byrne, 90+1. Monteiro

Karty:   66. Fischer (EXC), 85. Hasselbaink (EXC) – 62. M. Rosheuvel (CMU), 86. J. Byrne (CMU)

SBV Excelsior: Muyters – Karami, Fischer, Mattheij, Kuipers – van Nieff (45. Vermeulen), Auassar, Stans – Kuwas, van Weert, van Mieghem (45. Hasselbaink).
Náhradníci: Kurto – Hasselbaink, Vermeulen, H. Drost, Bruins, Bovenberg, Elbers.

SC Cambuur Leeuwarden: Nienhuis – Peersman, Dammers, van der Laan, Andriuškevičius – E. Bakker (C), Monteiro, J. Byrne – M. Rosheuvel (70. van de Streek), Ogbeche (90. Barto), Houtkoop (64. F. Narsingh).
Náhradníci: Zeinstra – Anderson, van de Streek, Hoefdraad, F. Narsingh, Barto, Berisha.

Rozhodčí: Pol van Boekel – van Dongen, Ketting