Nizozemská Eredivisie

Willem II Tilburg – Roda JC Kerkrade

3:2

konec (2:1)

20.12.2015, 14:30 • Koning Willem II Stadion, Tilburg • 17. kolo • Patrik Freith

Tipsport: 1.73 3.7 4.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to dnes vše, přeji hezký zbytek neděle a nashledanou. (16:29:08)
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:18.
Důležité vítězství pro domácí borce! Do vedení šli ale v 7. minutě hosté, když penaltu proměnil sám faulovaný Juric. Domácí utkání otočili vývoj utkání díky dvěma gólům stopera D. Wuytense. Hned na začátku druhé půle se prosadil van der Velden, který nádherně přehodil brankáře. V 69. minutě ještě snížil hostující Griffiths. Byli jsme svědky pěkného utkání s hodně brankami. Domácí tým dnes zaslouženě získal všechny tři body.

90+3

90+3

Van Peppen sestřelil Nemce a vidí žlutou kartu.

90+2

Nastaveny jsou 3 minuty!

90+1

90+1.

90+1

Živković teď spálil nemožné! Po přihrávce Andersena se dostal ke střele, ale krásný zákrok předvedl van Leer.

90

Andersen jde sám na branku.

88

Domácí brání těsný výsledek co to jen jde a skoro každý míč odkopávají co nejdál na polovinu soupeře.

87

Na hřiště se na posledních 5 minut podívá i slovenský útočník Adam Nemec.

86

Střídání v týmu Roda JC Kerkrade: ze hřiště odchází Gibril Sankoh, přichází Mitchel Paulissen.

86

Střídání v týmu Willem II Tilburg: ze hřiště odchází Erik Falkenburg, přichází Adam Nemec.

85

Domácí chystají střídání.

84

Domácí útočník si v souboji pomohl faulem a hosté rozehrávají.

83

S centrovaným míčem si s přehledem poradil Lamprou.

82

Domácí tým je spokojený s tímto výsledkem, a proto nikam nespěchá a brání těsné vedení.

81

Hostující hráč si v souboji pomohl faulem a domácí proto rozehrávají.

80

Vstupujeme do poslední desetiminutovky utkání.

3:2

konec (2:1)

Branky: 23. D. Wuytens, 35. D. Wuytens, 48. van der Velden – 7. Juric (pen.), 69. Griffiths

Karty:   30. Joppen (WLM), 62. Ojo (WLM) – 13. Griffiths (KER), 90+3. van Peppen (KER)

Willem II Tilburg: Lamprou – van der Struijk, Heerkens, D. Wuytens, Joppen – S. Wuytens (C), Falkenburg (86. Nemec), Ojo – de Sa (71. Živković), van der Velden (63. Braber), Andersen.
Náhradníci: Meul – Ligeon, Koppers, Živković, Braber, Altheer, Nemec.

Roda JC Kerkrade: van Leer – Monteyne, Sankoh (C) (86. Paulissen), Swinkels, van Peppen – Griffiths – Rutjes (53. De Silva), van Hyfte, Faik – Juric, Gyasi (61. Ngohbo).
Náhradníci: Verbist – Ngohbo, Biemans, De Silva, van Son, Paulissen, Werker.

Rozhodčí: Mulder – Brondijk, Lapar

Diváci: 13000