Francouzská Ligue 1 Uber Eats

Girondins Bordeaux – Olympique Marseille

1:1

konec (0:0)

20.12.2015, 21:00 • Stade Bordeaux-Atlantique • 19. kolo • Tomáš Hála (@tom_hala)

Tipsport: 2.95 3.25 2.54 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po prvním poločase plném šancí jsme se v tom druhém dočkali branek. Do vedení se sice dostali hosté, o necelé dvě minuty později se ale radovali domácí a následný vyrovnaný stav vydržel až do konce zápasu. V nastaveném čase mohl rozhodnout Rolán, ten ale z hranice malého vápna trefil břevno. V závěru zápasu ještě rozhodčí udělil množství žlutých karet, to už ale výsledek neovlivnilo. Ode mě je to vše, děkuji za sledování. (22:58:48)

90+4

90+4

Rozhodčí sice nastavil čtyři minuty, během nich ale jen a pouze uděluje žluté karty, k tomu jedno střídání. Nic jiného se během nich nestalo.

90+3

Žlutou kartu dostává André Biyogo Poko (Girondins Bordeaux).

90+3

Žlutou kartu dostává Diego Contento (Girondins Bordeaux).

90+2

90+2. Rolán trefuje břevno

90+2

Po rozehrání standardní situace se balon odrazil přímo na Rolána, který z hranice malého vápna trefil břevno!

90+1

Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Rémy Cabella, přichází Stéphane Sparagna.

90

Žlutou kartu dostává Wahbi Khazri (Girondins Bordeaux).

90

Žlutou kartu dostává Jacques-Alaixys Romao (Olympique Marseille). Ten musel zatáhnout za ruční brzdu a unikajícího protihráče jen tak lehce poslal k zemi, aby ho zastavil.

89

Hosté měli rozehrávku z poloviny hřiště, nezvolili ale akci po zemi, nýbrž dlouhý centr do vápna, ten jim ale absolutně vůbec nevyšel.

88

Hra by v těchto okamžicích měla gradovat na nejvyšší obrátky, ani zdaleka tomu ale tak není. Přijde mi, že týmy by sice vyhrát chtěly, ale nechtějí zároveň riskovat, a tak se spokojí s remízou.

86

Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Abdelaziz Barrada, přichází Lucas Silva.

85

Střídání v týmu Girondins Bordeaux: ze hřiště odchází Enzo Crivelli, přichází Cheick Diabaté.

84

Zdá se, že je ale stejně v pořádku, ve hře pokračuja, opět se tedy jde hrát.

82

Na hřišti zůstal ležet jeden z domácích hráčů, což hru na docela dlouho zdrželo.

80

Khazri se protlačil do vápna, ten jeho střelu přizvedl obránce, byl z toho rohový kop. Ten se ale domácím podařilo v dnešním zápase jen jeden, tento k němu měl daleko.

78

Nezmění se to asi ani v nejbližší minutě, jelikož se hosté v útočné akci dopustili faulu, a tak je rozhodčí obral právem o balon. Šanci tak mají domácí, ti ale postupují pomalu.

77

Plašil vyslal za obranu pěknou přihrávkou Crivelliho, jeho střelu zblokoval obránce, brankář ji pak stihl chytit. Stále tak máme nerozhodný stav.