Francouzská Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – Angers SCO

1:0

konec (0:0)

20.12.2015, 14:00 • Stade Geoffroy-Guichard • 19. kolo • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.02 3.2 4.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

Nad rámec druhého poločasu nastavil monsieur Varela rovné čtyři minuty!

90

90. Sissokovi chyběly centimetry!

90

Ou, to byla rána! Střídající Slimane Sissoko vyslal z hranice šetnáctky spektakulární bombu, která orazítkovala břevno Ruffierovy svatyně!

87

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Fabien Lemoine, přichází Erin Gomes Pinheiro.

85

Romain Saïss zatáhl za záchrannou brzdu a zfauloval unikajícího Polomata, za což mu sudí udělil žluté napomenutí.

81

Ruffierova svatyně je dnes prostě zakletá! Ránu Pierricka Capellea domácí gólman bravurně vyrazil k N'Doyemu, jenž ale nedokázal balon uklidit do poloodkryté svatyně a Ruffier zatnul ruce v pěst!

81

Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Gilles Sunu, přichází Olivier Auriac.

74

Dalším hráčem, který vidí žlutou kartu, je za faul ve středu hřiště Gilles Sunu.

73

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Neal Maupay, přichází Pierre-Yves Polomat.

71

Právě Thomas Mangani v tuto chvíli opouští hřiště, na jeho místo nastupuje Slimane Sissoko.

69

Se žlutými kartami se teď roztrhl pytel, nyní je za faul na Thomase Manganiho napomenut Nolan Roux.

68

Překvapený Ruffier zničehonic vyfasoval od arbitra Varely žlutou kartu. To by mě zajímalo, co tak hrozného domácí gólman provedl.

63

Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Goran Karanovic, přichází Pierrick Capelle.

61

61. Benjamin CORGNET - 1:0

61

Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
Domácí se po hodině hry ujali zaslouženého vedení! BENJAMIN CORGNET se ukázal být ideální náhradou za zraněného Hamoumu, hosté totiž odvrátili míč jen k domácímu středopolaři na hranici pokutového území a Corgnet ho uklidil nechytatelně k tyči!

60

Na hřišti se konečně začíná něco dít, to je dobré znamení. Valentin Eysseric teď vypálil z dvaceti metrů a Butelle zůstal stát jako solný sloup. A měl pořádné štěstí, míč totiž proletěl jen těsně nad břevnem!

59

Ou, to byla rána! Balon se po nepřehledné situaci v domácí šestnáctce odrazil na kopačku Billyho Ketkeophomphonea, jenž vypálil parádně z voleje a Ruffier měl co dělat, aby tuto bombu alespoň vyrazil!

58

Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Benjamin Corgnet.

53

53. Rouxovi chybělo jen málo!

53

To byla šance! Malcuit našel z pravé strany v pokutovém území rozběhnutého Nolana Rouxe, ten se ale tváří v tvář Butelleovi ke střele ani nedostal!

45

Nad rámec první půle nastavil sudí Varela jednu minutu!

38

No a pozor, sudí po poměrně dlouhém rozmýšlení nakonec Thomasovi žluté napomenutí dodatečně udělil.

10

Za zbytečný skluz ve středu hřiště vidí Fabien Lemoine žlutou kartu.

1:0

konec (0:0)

Branky: 61. Corgnet

Karty:   10. Lemoine (SET), 68. Ruffier (SET), 69. Roux (SET) – 38. Thomas (AGR), 74. Sunu (AGR), 85. Saïss (AGR)

Držení míče: 55 % : 45 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 12:8. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 9:16.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Brison, Perrin, Bayal Sall, Malcuit – Lemoine (87. Pinheiro), Clément – Hamouma (58. Corgnet), Eysseric, Maupay (73. Polomat) – Roux.
Náhradníci: Moulin – Pierre-Gabriel, Saint-Louis, Corgnet, Pinheiro, Bamba, Polomat.

Angers SCO: Butelle – Manceau, I. Traoré, Thomas, Andreu – N'Doye, Saïss, Mangani (71. S. Sissoko) – Ketkeophomphone, Karanovic (63. Capelle), Sunu (81. Auriac).
Náhradníci: Letellier – Angoula, Auriac, S. Sissoko, N'Gosso, Diers, Capelle.

Rozhodčí: Varela – Benech, Hebrard