3:0

konec (1:0)

20.12.2015, 20:00 • 20. kolo • Pavel Škopek

Tipsport: 1.4 4.85 8.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce a domácí zvítězili 3:0. Domácí byli lepší hned od začátku druhého poločasu a Kortrijk po celou dobu přehrávali. V 57. minutě po faulu na Dejaegereho proměnil pokutový kop Kums. V 71. minutě zvýšil na 3:0 Miličevič a bylo rozhodnuto. Hosté neměli jak zaútočit a Gent už další branku také nepřidal. Zaslouženě tak domácí vítězí 3:0, získávají tři body a zůstavají v čele tabulky. Ode mě je to dnes také všechno, loučím se s vámi a zasě nekdy na shledanou. (21:51:37)

90+2

90+1

Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Miličevič, přichází Raman.

90+1

Rychlá rozehrávka skončila ve zdi a Gent může jít dopředu.

90

V závěru jsou aktivní hosté, po faulu na Sarra budou rozehrávat přímý kop.

87

Kortrijk rozehrával přímý kop, mohutná obrana ale nedovolila míči proletět dále.

86

Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Depoitre, přichází Coulibaly.

85

Hosté znenadání vypálili, konkrétně to byl De Mets. Jeho střela ale byla hodně nepřesná.

82

Van der Bruggen v útoku fauluje a hrát mohou hosté.

80

Střídání v týmu KAA Gent: ze hřiště odchází Dejaegere, přichází Van der Bruggen.

79

Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Pavlovič, přichází Sarr.

78

Domácí hrají stále naplno, Depoitre předával Simonovi, který nepřekonal Keeta.

75

Kortrijk už ani nemá síly na útok a vypadá to, že Gent v tomhle utkání o body nepřijde.

71

Gent právě vstřelil branku!
Tlak domácích vyústil v další branku, Foket nacentroval na DANIJELA MILIČEVIČE, který hlavou se štěstím dostal balón až za brankovou čáru. 3:0!

71

71. MILIČEVIČ - 3:0

69

Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Poulain, přichází D'Haene.

67

Depoitre nezamířil nejlépe, Keet mohl zůstat nehybně stát.

65

Papazoglu dostal těžký míč, který mu odskočil a nemohl tak zakončovat.

62

Další slibna šance hostů skončila po odpískání ofsajdu.

60

Je za námi hodina hry a Gent vede 2:0. Jeho hra je sebevědomá a jistá, Kortrijk to bude mít hodně těžké, jestli chce pomýšlet na nějaké body.

57

57. KUMS - 2:0

57

SVEN KUMS proměnil pokutový kop a zvášil Gentu vedení na 2:0!

57

57.

57

Byla nařízena penalta pro Gent. Dejaegere byl stáhnutý De Smetem a ducí tak připsal Gentu pokutový kop.

54

Miličevič se snažil ulicí najít Depoitra, ale myšlenku jim překazil De Smet.

51

Z rychlého protiútoku hrozil Miličevič, který pořádně vyděsil gólmana hostí.

51

Papazoglou nastřelil vyběhnutého Selse.

51

51.

50

Kortrijk byl sice dlouho při balónu ale nedostal se ani do šestnáctky. Teď ho zastavil ofsajd.

48.

48

Depoitre dorážel prudký centr jen o vlásek vedle.

47

Druhý poločas začali s míčem na kopačkách hosté.

46

První poločas je za námi a domácí Gent vede 1:0. Utkání mělo pomalejší začátek s menší převahou Gentu. Tato převaha rostla a Gent si brzy vypracoval velký tlak. Kortrijk se také párkrát dostal do zakončení, ale to nebylo takové. Vysněná branka domácích přišla ve 35. minutě, kdy se trefil Simon. Domácí tak vedou 1:0 a mají slibně nakročeno k vítězství. Zbytek se odehraje ve druhém poločase, který začíná přibližně ve 21:03.

45+2

43

Kortrijk to zkouší po levé straně, Tomaševič ale přihrávku do vápne nedostal.

41

Další útok Gentu, Kumsova nepřesnost získala Kortrijku balón.

39

Domácí branka velmi uklidnila a závěr poločasu spíše jen dohrávají.

35

35. SIMON - 1:0

35

Domácí se konečně dočkali, balón se dostal k MOSESU SIMONOVI, který s přehledem proměnil a poslal Gent do vedení 1:0!

34

Domácí se snaží, ale na mohutnou obranu Kortrijku zatím nevyzráli. Teď opět rozehrávají přímý kop, povede se jim skórovat?

31

Centr Poulaina na De Smeta byl zastaven pro ofsajd.

29

Domácím se rozehrávka moc nepovedla a Keet balón dostal pod svou kontrolu.

28

Další faul a další hrozba pro Kortrijk.

26

Máme za sebou polovinu prvního poločasu a stav je stále 0:0. Uvidíme do přestávky gól?

24

Hosté začínají také vystrkovat růžky. De Smet přistrčil Papatoglouovi, který ale nepřehodil Selse.

22

Van Loo podrazil Dejaegereho a domácí budou rozehrávat přímý kop z levé strany.

19

Gent opět tlačil Kortrijk, po centru Foketa hlavičkoval vedle Renato Neto.

17

17.

17

Také Kortijk se dostal do zakončení, ale to nebylo nic nezvladatelného pro Selse.

14

Další velký tlak domácích, tentokrát byla rána Dejaegereho sražena.

12

Výlet hostů na polovině Gentu zastavil ofsajd.

10

Kotrijk byl opět uvězněn vzadu a Dejaegere vysoko přestřelil.

8

Miličevič prostrkával na Depoitreho, který mohl jít do slibné příležitosti, ale balón jim vypíchl Boyer.

5

Akce Gentu po levé straně, do zakončení se dostal Simon, proti tomu ale obstál Keet.

3

Domácí se dostávají do prvních útoků, z rohu je ale zablokovala obrana.

1

KAA Gent: Sels – Nielsen, Mitrovič, Asare – Foket, Renato Neto, Kums, Dejaegere – Miličevič – Depoitre, Simon
Náhradníci: Vitas, Rafinha, Coulibaly, Saief, Van der Bruggen, Vandenbussche, Raman

KV Kortrijk: Keet – Van Loo, Poulain, Chanot, Boyer, Tomaševič – Marušič, De Mets, Pavlovič, De Smet – Papazoglou
Náhradníci: Claeys, Verstraete, Van Eenoo, Sifakis, D'Haene, Kiš, Sarr

Rozhodčí: Smet – Gilon, Ponsar.
Dobrý den všem příznivcům belgického fotbalu. Vítám vás u 20. kola Jupiler Pro League mezi celky KAA Gent a KV Kortrijk. Domácí si vedou výborně, drží se na první pozici a na svém účtě mají 40 bodů. Druhý Club Brugge ztrácí na tohoto lídra tři body. Hosté z Kortrijku se pohybují ve středu tabulky, konkrétně na osmém místě s 25ti body. Vzájemný duel těchto týmu z konce srpna skončil na hřišti dnes hostujícího mužstva bezbrankovou remízou. Jak dopadne zápas dnes? Jednoznačným favoritem je domácí Gent. Utkání začíná ve 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.