Příprava NHL

Minnesota Wild – Buffalo Sabres

2:3

konec (1:1, 1:0, 0:2)

22.09.2015, 02:00 • Xcel Energy Center, St. Paul • Josef Zdobinský (@JZdobinsky)

Tipsport: 1.93 3.7 3.11 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě pro dnešek vše. Loučím se s Vámi a přeji příjemný zbytek dne. (05:17:08)
Československá stopa v utkání:
Václav Karabáček (BUF) 0+0, 0 střel, čas na ledě 08:48
1. Jack Eichel (BUF) 1+1
2. Zach Parise (MNS) 0+2 plus vítězný gól v prodloužení
3. Mikael Granlund (MNS) 1+1

Vítězem cvičného prodloužení se stává domácí celek Minnesota Wild, poté, co se Zach Paris trefil osm vteřin před zazněním sirény přesně za záda Lieuwena. Vítězem utkání ale i tak zůstává Buffalo Sabres.
Střely po třetí třetině: 20:19.
Je za námi konec utkání. To nakonec hokejisté Buffala Sabres otočili ve svůj prospěch a zvítězili 3:2. Nyní ještě následuje předem domluvené prodloužení tří proti třem. O výsledku tohoto prodloužení vás budeme informovat.

58:27

Zach Parise mířil mimo Lieuwenovu bránu.

58:00

Kuemper opouští bránu. Minnesota v šesti.

54:08

Deslauriers střílel na Kuempera vevlastním oslabení, ale brankář Minnesoty byl úspěšný.

Sabres právě vstřelili branku!
A Buffalo otáčí stav utkání. Autorem branky je JACK EICHEL. Asistence: Cody Franson.

45:34

A i podruhé byl hostující brankář proti Zuckerovi úspěšnější.

45:24

Zucker střílel na Lieuwena, ale neprostřelil ho.

44:25

Ve třetí třetině se toho zatím moc neudálo. Závěrečná část hrací základní hrací doby se hodně kouskuje.

44:25

Austin (BUF) – 2 minuty, podražení.

41:36

A je opět vyrovnáno. Autorem druhé branky Sabres je MATT MOULSON. Asistence: Jack Eichel a Zemgus Girgensons.

40:01

Úvodní buly ve třetí třetině vyhrál Koivu nad Larssonem.

40:01

Sabres před třetí třetinou vystřídali brankáře a Johnsona tak nahradil v brance Lieuwen.
Střely po druhé třetině: 17:15.
Je za námi druhá třetina. V ní se domácím podařilo vstřelit druhou branku,a jsou tak v těsném vedení 2:1. Jinak je utkání víceméně vyrovnané.

40:00

39:56

V samém závěru třetiny ještě střílí na domácího brankáře Larsson, ale jeho střela Kuempera nepřekvapila.

39:35

Carey se pokusil vystřelin na hostujícího brankáře, ale neuspěl.

39:11

38:08

A domácí brankář vyzrál i na střelu Pysyka.

37:53

Zemgus Girgensons teď neuspěl proti Kuemperovi.

37:11

Gabriel (MNS) – 2 minuty, podražení.

36:59

Sabres teď vyslali několik střeleckých pokusů na Kuemepra, ale nikdo z trojice Guhle, Foligno a Girgensons nebyl proti domácímu brankáři úspěšný.

34:23

Na druhé straně neuspěl proti Johnsonovi se svým pokusem ani Zucker.

32:43

Larsson poslal střelu na domácí bránu,ale skórovat se mu nepovedlo.

31:04

Minnesota právě vstřelila branku!
Domácí využívají přesilovku a opět vedou. Autorem branky je MIKAEL GRANLUND. Asistence: Zach Parise a Ryan Suter.

31:02

Parise mířil mimo.

30:08

Ellis (BUF) – 2 minuty, podražení.

29:40

A brankář domácích byl úspěšný i při pokusu Dupuyho.

27:37

McCabeovu střelu Kuemper chytá.

27:24

Sabres si zahrají přesilovku. MIinnesota měla příliš mnoho hráčů na ledě.

26:21

Koivu teď střílel na Johnsona, ale úspěšný nebyl.

25:37

Jason Pominville vyslal střelu na Johnsona ale úspěšný nebyl.

24:59

Brady Austin minul Kuemperovu bránu.

24:11

Eichel vyhrál vhazování nad Graovacem a Buffalo má tak puk na svých holích.

22:57

Ellis teď minul branku domácích.

22:39

Nino Niederreiter mířil přesně do Johnsona.

21:51

Fedotenko se teď utkal o puk s Guhlemk a byl úspěšnější.

20:01

Koivu vyhrál vhazování nad Larssonem.

20:01

Střely po první třetině: 11:5.
Je za námi první třetina tohoto utkání. V ní padly dvě branky. Autorem té první byl Jared Spurgeon z Minnesoty ve čtrnácté minutě. V závěru třetiny se ale povedlo vyrovnat Nicolasi Deslauriersovi, a tak je stav přípravného duelu mezi "divočáky" a Sabres vyrovnaný, 1:1.

20:00

18:59

Mike Weber poslal střelu na brankáře domácích Darcyho Kuempera, kterou ale domácí gólman chytá.

18:28

Autorem branky je NICOLAS DESLAURIERS. Asistence: Marcus Foligno a Johan Larsson.

17:05

Nyní pálil mimo bránu Jared Spurgeon.

15:12

Larsson byl v souboji s Graovacem úspěšnější.

14:28

Také Zucker na druhé straně minul branku.

13:50

Carrierova střela mimo.

13:32

Philip Varone vyhrál souboj s Brady Brassartem.

13:31

Christian Folin vyslal střelu na Johnsona. Tu ale brankář Sabres chytá.

13:12

Domácí se ujímají vedení poté,co se podařilo prosadit JAREDU SPURGEONOVI. Asistence: Zach Parise a Mikael Granlund.

08:40

S Weberovou střelou si Kuemper poradil.

07:55

Ryan Suter se teď dvakrát pokusil překonat Johnsna, ale ten se zatím stále drží.

05:30

Divočáci jsou zatím aktivnějším celkem a mají i více příležitostí.

04:35

Po dlouhé době bylo k vidění i ohrožení brány na druhé straně. Kuemper si ale s Carrierovou střelou poradil.

04:16

Zach Paris poslal další střelu na brankáře hostů, aleskóre se zatím nemění.

03:43

Taktéž Zucker mířil jen do brankáře Sabres.

03:22

Niederrreiterova střela zpoza obránce mířila jen do Johnsona.

03:00

Reilly se svou střelou nevyzrál na brankáře hostí.

00:25

Larsson prohrál souboj s Koivem.

00:24

Rodin z Minnesoty poslal první střelu na Johnsona v brance Sabres.

00:01

00:00

Na úvodní buly se proti sobě postaví Mikko Koivu proti Johanu Larssonovi.
Z dnešního utkání Vám přineseme důležité události a změny stavu.
Za Buffalo dnes nastoupí i devatenáctiletý Čech Václav Karabáček.
Dobré brzké ráno. Vítám Vás u sledování přípravného duelu na novou sezónu NHL mezi Minnesotou Wild a Buffalem Sabres. Pro oba kluby je to první přípravné utkání,které bude po zápase dohráno prodloužením systémem tří proti třem, tak, aby si to hokejisté obou mužstev vyzkoušeli.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

2:3

Branky a nahrávky: 14. Spurgeon (Parise, Granlund), 32. Granlund (Parise, Suter) – 19. Deslauriers (Foligno, Larsson), 42. Moulson (Eichel, Girgensons), 46. Eichel (Franson)

Minnesota Wild: Kuemper (Backstrom) – Suter, Spurgeon – Brodin, Folin – Reilly, Prosser – Zucker, Niederrreiter, Koivu – Granlund, Parise, Gabriel – Fedotenko, Pominville, Graovac – Carey, Brassart, Mitchell.

Buffalo Sabres: Johnson (40. Lieuwen) – Weber, Franson – Guhle, Pysyk – Austin, McCabe – Moulson, Eichel, Girgensons - Deslauriers, Larsson, Foligno – Carrier, Varone, Bailey – Ellis, Dupuy, Karabáček.

Rozhodčí: Chris Lee, Brian Pochmara – Ryan Galloway, Brian Mach.

Diváci: 17 217